Шуфрич: Судді "вбивали" ФК "Закарпаття"...

В інтерв'ю, що його дав "Українській правді" міністр і екс-ужгородець Нестор Шуфрич, йшлося, зокрема, і про футбольний клуб "Закарпаття", власником якого він є. Оскільки доля не байдужа закарпатцям, пропонуємо увазі читачів фрагмент цієї бесіди.

Шуфрич: Судді "вбивали" ФК "Закарпаття"...

- ...ви ще президент ФК "Закарпаття"...

- Скажімо так, маю стосунок. Зараз, перебуваючи на держслужбі, я формально не можу бути президентом клубу.

- Чому, коли був конфлікт в прем'єр-лізі, ви виступили на стороні Ахметова, а не Суркіса, з яким у вас давні стосунки ще з СДПУ (о)?

- Усі розуміли, що я в цій ситуації правий. Так чемпіонат проводити не можна! Коли судді вбивають команду, коли існує змова між клубами про те, кому залишатися в прем'єр-лізі, кому ні. У нас судді вкрали 16 очок!

Я спокійний за свій клуб, він продемонстрував свої можливості в грі з донецьким "Шахтарем" і київським "Динамо". Хочу нагадати, що першим у цьому чемпіонаті у київського "Динамо" виграв саме клуб "Закарпаття", потім це зробили "Карпати", а потім успіху домігся "Шахтар" і достроково став чемпіоном України. Ну а ті, хто був стурбований присутністю ФК "Закарпаття" у Вищій лізі, як мінімум на рік можуть заспокоїтися.

- Чи були випадки, щоб "Шахтар" платив "Закарпаттю" гроші за перемогу над "Динамо"?

- Зізнаюся, два сезони тому, коли "Закарпаття" грало з київським "Динамо", така мотивація була запропонована. Але ми не виграли. А в цьому сезоні не пропонували. Може бути, тому що ніхто не вірив, що це можливо. Ми ж виграли, і премія була підвищена гравцям, але вже за мій рахунок.

- Який вам сенс займатися футбольним клубом "Закарпаття"? Це ж зараз більше іграшка в руках олігархів, атрибут статусу...

- Свого часу ми цей клуб відновлювали разом з Суркісом. Але після відомих подій 2004 року Григорій Михайлович сказав: "Ти знаєш, мене "Закарпаття" більше не цікавить. Якщо хочеш, займайся цим клубом один".

А оскільки мова йшла про престиж нашого міста і про честь нашої сім'ї, то я продовжив фінансувати клуб.

02 червня 2010р.

Теги: ФК "Закарпаття", Шуфрич,

Коментарі

111 02.06.2010 / 22:54:00
Як би не він Закарпаття б небачило великого футболу. Дякуєм за це! Алех очеться кращого фінансування для клубу, щоб діти мали де займатись, якщо Шуфрич справжній патріот краю то подбає про це)

НОВИНИ: Кримінал

11:26
/ 4
Мобілізація Белецького: Офіс омбудсмана вимагає розслідування від поліції та ВСП
02:32
/ 14
Національна асоціація адвокатів вимагає від Генпрокурора внести до ЄРДР інформацію по незаконному затриманню, мобілізації та побиттю адвоката експоліцейського Белецького Цебрика
00:54
/ 25
В Ужгороді невідомі в масках викрали і "закинули" в ТЦК експоліцейського Белецького Фото новина
17:59
На Міжгірщині 59-річний чоловік отримав 7 років за вбивство сина Фото новина
13:14
На Хустщині засудили чоловіка до 12 років за умисне вбивство односельця Фото новина
21:52
/ 19
САП зареєструвала кримінальне провадження щодо керівника Закарпатської прокуратури Пацкана Відео новина
11:02
На Закарпатті підозрюваного у крадіжці понад 33 тис. доларів взято під варту
09:52
/ 2
На Закарпатті експравоохоронець отримав 7 років за наркоторгівлю Фото новина
03:29
/ 7
В Ужгороді суддя Бисага не допустив до зали суду ветеранів війни і представницю калинчан у справі будівництва міні ГЕС на річці Тересва
12:01
/ 2
Апеляційний суд знову розглядає справу про гучне зґвалтування неповнолітньої на Закарпатті
21:12
/ 11
НАЗК виявило у декларації ужгородського депутата від ОПЗЖ Маєрчика порушення на 15 млн грн
18:26
Поліція розслідує умисне вбивство жінки на Рахівщині
16:00
/ 1
Смерть мобілізованого етнічного угорця на Закарпатті розслідує ДБР
17:39
/ 1
Міжгірець уник покарання за жорстоке поводження з сусідським собакою
16:40
/ 13
Ексначальник Закарпатської ДАБІ Лалакулич відбувся "умовним" роком за вимагання понад пів мільйона гривень
10:37
На Закарпатті викрили шахрайський кол-центр, який обкрадав іноземців Фото новина
23:32
/ 3
Судді Бисага, Фазикош, Феєр: апеляційний суд розгляне, чи скасувати "ГЕСівській" арешт в Калинах
15:42
/ 4
Суд встановив заставу 10 млн для голови Мукачівської РДА Сергія Гайдая Фото новина
16:56
/ 1
На Хустщині чоловік до смерті побив односельця Фото новина
15:56
/ 3
На Закарпатті посадовця ДСНС підозрюють у махінаціях на мільйон гривень Фото новина
09:28
/ 1
Керівник Свидовецького лісництва "допустив" вирубування дерев в заповіднику на 4,5 млн Фото новина
07:51
До справи про крадіжку 5,5 млн грн на будівництві шкільного спорткомплексу в Поляні на Мукачівщині додано 5 нових епізодів Фото новина
23:22
/ 3
Ужгородський чиновник "закупив" фіктивного коагулянту на понад 700 тис. грн Фото новина
20:24
Посадовець терпідрозділу Держземагентства "недбало" допоміг вкрасти земель нацпарку "Синевир" на 45 млн грн
19:36
/ 4
На ремонті вулиці в приужгородському Минаї підрядник вкрав 1,6 млн грн Фото новина
» Всі новини