На Закарпатті затримали партію фірмового дитячого одягу вартістю 360 тисяч гривень

Не задекларований та не заявлений при усному опитуванні одяг виявили інспектори митного поста "Тиса" Чопської митниці під час здійснення митного контролю ручної поклажі та мікроавтобуса марки "Mercedes Benz", повідомили у Держмитслужбі України.

На Закарпатті затримали партію  фірмового дитячого одягу вартістю 360 тисяч гривень

Керував автомобілем наш співвітчизник, який повертався з Італії на Буковину. До митної декларації він вніс невелику суму у валюті та особисті речі.  Коли ж митники розпочали проводити огляд багажного відділення мікроавтобуса, виявили 12 дорожніх сумок та картонну коробку.  В них було упаковано партію дитячого одягу, якої вистачило б для невеликої крамниці. Під виглядом  особистих речей громадянин  України намагався перевезти через кордон дитячі плаття, джинси, шорти, трикотажні футболки та сорочки відомих європейських марок.

За попередньою оцінкою загальна вартість 604-х предметів дитячого одягу склала майже 360тис.грн. По даному факту працівники Чопської  митниці склали протокол про порушення митних правил, а одяг вилучили до рішення суду. Вирішується питання про порушення кримінальної справи.
Цей випадок не є поодиноким, віднедавна до України стало вигідним нелегально завозити продукцію легкої промисловості з Європи. Тільки за останній тиждень працівники Чопської митниці припинили окрім цієї ще декілька спроб нелегального ввезення до України одягу та взуття на суму понад 300 тисяч гривень.

01 червня 2010р.

Теги: митниця, контрабанда, одяг, затримали

НОВИНИ: Кримінал

11:10
Нові викриття у справах про переправлення ухилянтів на Закарпатті Фото новина
13:28
58-річний мукачівець отримав 7 років 6 місяців за «схему» втечі через кордон Фото новина
11:50
/ 10
НАЗК викрило закарпатського митника Василя Пупену у незаконному збагаченні на 23 млн грн
18:06
У Виноградові чоловік напав на жінку з ножем Фото новина
17:39
Закарпатські митники зупинили спробу ввезти сигарети на 3,5 млн грн під виглядом гуманітарки Фото новина
15:27
/ 4
Вища рада правосуддя дозволила арешт судді з Закарпаття, якого впіймали з хабарем Фото новина
14:46
/ 1
Закарпатець майже 7 років переховувався від суду за вбивство батька Фото новина
17:19
/ 1
На Закарпатті оголосили вирок організатору контрабанди псевдоефедрину Фото новина
13:59
/ 2
На посту в Нижніх Воротах затримали переправника з групою чоловіків у пломбованому мікроавтобусі Фото новина
16:29
/ 3
Верховний Суд залишив у силі довічний вирок депутату Батрину, який підірвав гранати під час засідання сільради у Керецьках на Закарпатті Фото новина
14:13
Затримали двох мешканців Рахівщини, що організували канал незаконного перетину кордону Фото новина
11:03
/ 2
Директор мукачівського підприємства відповідатиме за спробу незаконного експорту пиломатеріалів Фото новина
17:52
/ 10
Суддю Воловецького райсуду Пелиха викрили на хабарі за скасування арешту 20 кубів лісу Фото новина
17:21
/ 1
Житель Тячівщини викрав «Mitsubishi Lancer» і сховав у лісі Фото новина
15:50
/ 3
В Ужгороді засудили матір з сином, які облили фекаліями офіс кадрової агенції
13:55
/ 7
На Закарпатті судитимуть групу, що заробила $500 тис. на переправленні ухилянтів за кордон Фото новина
17:19
На Мукачівщині засудили чоловіка, який вбив гостя, бо той відмовився покинути будинок Фото новина
13:01
/ 1
У Буштині троє неповнолітніх розібрали термінал і викрали готівку Фото новина
11:09
На Закарпатті викрили переправника, який за $7000 вів ухилянтів до кордону з Румунією Фото новина
18:00
На Закарпатті затримали військовослужбовця та п’ятьох спільників у схемі переправлення чоловіків до Румунії Фото новина
17:17
На Закарпатті затримали трьох фігурантів у схемі перевезення військовозобов’язаних інкасаторським авто Фото новина
15:51
В Ужгороді затримали чоловіка, який під час візиту «в гості» пограбував жінку Фото новина
18:22
/ 2
Закарпатські митники вилучили понад 700 кг наркотичного чаю Фото новина
16:35
/ 8
На Закарпатті викрили інкасаторів, які за $16,5 тис. доставляли ухилянтів до кордону Фото новина
10:36
/ 7
Після підозри у розкраданні на дронах ексголова Мукачівської РДА Гайдай вступив до лав ЗСУ
» Всі новини