Злодій з закарпатської Великоберезнянщини полюбляв красти "Жигулі"

Березневого ранку на 40-річного Івана, жителя с. Кам'яниця Ужгородського району Закарпатської області, чекав неприємний сюрприз: вночі хтось проник на його обійстя, де біля будинку "ночувало" авто, пошкодив капот й поцупив акумулятор. Річ у тім, що напередодні нового року чоловік саме придбав акумулятор для своїх стареньких "Жигулів" першої моделі, бо взимку запустити авто було проблематично.

Злодій з закарпатської Великоберезнянщини полюбляв красти "Жигулі"

А за кілька днів раніше потерпів інший житель Ужгородщини, із "Жигулів" якого нічної пори викрали не тільки акумулятор, а й автомагнітолу "Соні", злили бензин із бака. Їхнім приятелем по нещастю згодом став ще один житель цього ж району. Уночі він також втратив музичну колонку, вмонтовану в авто, 2 флеш-картки та FМ-модулятор. Постраждали не тільки машини ужгородців. Ще перед цими подіями житель смт В.Березний, 24-річний Степан, також не зміг вранці запустити "Жигулі", припарковані біля будинку. Причина аналогічна -- відсутність акумулятора, якого вночі хтось незаконно присвоїв. Не оминув злодій своєю увагою і перечинців. У райцентрі 29-річний Юрій, власник авто ВАЗ-2102 зранку "недорахувався" своїх автомагнітоли та акумулятора. Як правило, страждали власники "Жигулів". А ось у у Тур’ї Реметі на Перечинщині лихо спіткало і 53-річного господаря мікроавтобуса "Газель". Тут викрали автомагнітолу "Піонер" та злили зо два десятки літрів бензину. Можливо, усі ці злочини нічого й не пов’язувало.

Спершу було важко сказати. Але нещодавно на Ужгородщині співробітники міліції затримали якогось молодика на гарячому. Він саме демонтував акумулятор та магнітолу. Замість того, аби потішитися "трофеями", злодій опинився в міліції. Як з’ясувалося, він -- житель с. Мирча В.Березнянського району, 28-річний Микола. Пересувався власним автомобілем "Жигулі" п’ятої моделі. Цього разу свій транспортний засіб припаркував на затемненій вулиці, неподалік місця скоєння злочину. Щоб більше довідатися про затриманого, ужгородські міліціонери зв’язалися з великоберезнянськими колегами. Невдовзі в обласний центр з гірського району приїхали тамтешні оперативники. Вони поділилися інформацією про аналогічні крадіжки у своєму районі. До того ж, "почерк" був вельми схожим. Микола, виявляється, і раніше притягався до криміналу за протиправні діяння, а саме за пристрасть до чужого добра. Зіставивши усю наявну інформацію, правоохоронці отримали повну картину "жигулівських" крадіжок.

Злодійський слід простягся через Перечинщину майже до обласного центру. Розпочав свою кримінальну "автодіяльність" селянин ще в середині 2008 року. Тоді із "шістки" свого односільчанина він викрав автомагнітолу "Кенвуд" та печатку підприємця. Після тривалої перерви на початку наступного року поцупив автомагнітолу з ВАЗа іншого жителя району. Крадену річ продав, потім знову стих. Та з початку цього року злодій розгорнув широку "діяльність". Чи то виникли нагальні потреби в грошах, чи з якоїсь іншої причини, та Микола заходився "промишляти" не тільки на Великоберезнянщині. Він виїжджав у населенні пункти сусідніх районів. До кількох крадіжок залучив і свого 22-річного односільчанина Ярослава. Тепер нічні "вояжі" для великоберезнянця закінчилися. Він чекає вироку за свої кримінально-карні вчинки. Доведеться постати перед законом і його молодшому напарнику.

Михайло Пискач, ВЗГ ГУ МВС України в Закарпатській області
29 травня 2010р.

Теги: Жигулі, злодій

НОВИНИ: Кримінал

10:07
/ 4
Екс-командира батальйону на Закарпатті підозрюють у сприянні ухиленню військовослужбовиці від служби Фото новина
22:17
/ 6
Поліція розшукала водіїв бетоновозів, що вилили залишки бетону поблизу озера Синевир Фото новина
16:45
/ 1
В Ужгороді взяли під варту підозрюваного у стрілянині по правоохоронцях Фото новина
13:06
/ 1
На Закарпатті винесли вирок водійці, яка в ДТП забрала життя матері та її 13-річного сина Фото новина
14:40
/ 2
На Хустщині викрили незаконне вирощування конопель Фото новина
11:01
Стали відомі нові подробиці про затриманого стрілка в Ужгороді Фото новина
17:45
На Мукачівщині затримали чоловіка, підозрюваного у зґвалтуванні 14-річної дівчини та інших тяжких злочинах
16:22
На Закарпатті судитимуть чоловіка, який кілька годин силоміць утримував і бив водія вантажівки Фото новина
17:22
/ 2
На Закарпатті судитимуть організаторів схеми з фіктивним працевлаштуванням за $25 тисяч Фото новина
17:00
На Закарпатті наркодилера засудили до 9 років ув'язнення за 148 кг канабісу Фото новина
12:21
В Ужгороді судитимуть водія, який напідпитку збив пенсіонерку та втік з місця ДТП Фото новина
15:45
/ 3
На Закарпатті викрили підпільну майстерню з виготовлення фальшивих документів Фото новина
12:59
/ 3
В Ужгороді безхатько проник до дитячого центру та обікрав працівниць Фото новина
15:25
/ 7
На Закарпатті судитимуть посадовицю інституту НААН через збитки державі на майже 680 тисяч гривень Фото новина
14:33
На Закарпатті затримали двох підозрюваних у незаконному переправленні чоловіків через кордон Фото новина
12:19
Наркокур’єра з понад 2 кг Альфа-PVP засудили до 9 років ув’язнення Фото новина
11:24
/ 1
На Закарпатті за добу викрили три спроби підкупу прикордонників Фото новина
12:25
Поліція повідомила деталі смертельної ДТП неподалік Чабанівки на Ужгородщині Фото новина
16:12
/ 4
На Закарпатті судитимуть посадовця сільради за незаконне відчуження землі на понад 9 млн грн Фото новина
16:18
/ 2
На Закарпатті судитимуть групу, яка налагодила повний цикл незаконного виробництва тютюну Фото новина
15:27
/ 1
На Закарпатті викрили мережу нарколабораторій Фото новина
12:18
/ 1
На Закарпатті судитимуть двох агентів рф, які шпигували за військовими та стратегічними об’єктами України Фото новина
11:16
/ 2
В Ужгороді судитимуть агентку спецслужб рф, яка отруїла українського військового Фото новина
11:10
Суд у Берегові оштрафував фермера за масштабний продаж тютюну на Закарпатті
09:53
/ 2
Ветерану, що влаштував стрілянину з "пневмата" по облмуздрамтеатру в Ужгороді, присудили умовний термін
» Всі новини