Ужгород. Програма заходів до Міжнародного дня захисту дітей

На порозі літо - довгоочікувана пора безтурботного відпочинку та розваг. Для батьків - часто головний біль: куди "приткнути" дитину.

Ужгород. Програма заходів до Міжнародного дня захисту дітей

Виконавчий комітет Ужгородської міської ради днями ухвалив рішення про організацію відпочинку дітей влітку 2010 року. З цією метою з міського бюджету виділили 640 тис. грн. Дитячі табори з денним перебуванням в одну зміну (14 днів) із 7 по 24 червня працюватимуть на базі ЗОШ № 1 (тут зможуть відпочити та оздоровитися 90 дітей), ЗОШ №№ 5, 8, 12, а також АНВК готові прийняти на відпочинок по 210 дітей. На базі НВК "Ужгородський економічний ліцей" та ліцею "Лідер" у червні відпочине по 180 дітей та ще 150 дітей оздоровлюватимуться за бюджетні кошти на базі ліцею "Інтелект". Також вирішено орга­нізувати дитячий оздоровчий табір із денною формою перебування з 31 травня по 31 серпня на базі реабілітаційного відділення Ужгородської міської дитячої клінічної лікарні. Табір працюватиме в шість змін по 14 днів.


Заходи до Міжнародного дня захисту дітей

28 травня — 1 червня
Турнір із настільного тенісу серед учнівської молоді АНВК. Поч. о 14.00.

29 травня
Розважально-пізнавальна програма спільно з ТМ "Рудь". Пл.Театральна. Поч. о 14.00.

29—30 травня
Відкритий турнір зі стритболу серед дітей. Наб. Київська, майданчик біля облмуздрамтеатру. Поч. о 10.00.
Турнір із міні-футболу серед молоді. Пр. Свободи, 20. Поч. о 9.00.

30 травня
Особиста першість зі спортивного орієнтування на спринтерські дистанції. М-н Шахта. Поч. о 10.00.
Заключний концерт огляду-конкурсу дошкільних навчальних закладів міста "До-ре-мі-фа-соль". Падіюн. Поч. о 10.00.
Пластовий захід "Вчимо історію разом". Пл.Театральна. Поч. о 12.00.
Чемпіонат зі стритболу на "Кубок мера Ужгорода". Наб. Київська, майданчик біля облмуздрамтеатру. Поч. о 14.00.

1 червня
Легкоатлетична естафета серед вихованців ДВЗ. Наб. Незалежності. Поч. о 10.00.
"Марш-Ходотон" дітей із особливими потребами (пл. Ш. Петефі — вул. Швабська — готель "Закарпаття"). Поч. о 10.00.
Конкурс дитячого малюнка на асфальті "Світ очима дітей". Наб. Незалежності (ЗОШ № 1). Поч. об 10.00.
Проведення пізнавальних екскурсій для дітей середнього шкільного віку у ботанічний сад, музей народної творчості, краєзнавчий музей, Закарпатський обласний художній музей ім. Й. Бокшая. Поч. об 11.00.
Обласний спортивно-розважальний фестиваль "Я вірю в себе". СК Юність. Поч. об 11.00
Міська акція "Пошта дитячих бажань" (дитячий плакат-транспарант, запуск кульок). Площа Театральна. Поч. о 12.00.
Парад та святковий концерт аматорських художніх колективів ЗОШ міста "Тобі, мій Ужгороде!". Площа Театральна. Поч. о 12.00.
Солодкий стіл та святковий концерт вихованців МСРЦ "Дорога життя". Готель "Закарпаття". Поч. о 13.00.
Виставка робіт вихованців МСРЦ "Дорога життя". Закарпатський обласний муздрамтеатр. Поч. о 17.00.
Благодійний концерт "Зірки дітям". Закарпатський обласний муздрамтеатр. Поч. о 17.30.
Виставка "Дитяча книга". Центра­лізована бібліотечна система міста.
Безкоштовна робота атракціонів для дітей міста. Парк "Боздоський".

1—4 червня
Шаховий турнір. СК "Юність". Поч. о 17.00.

4—7 червня
Міжнародний турнір із футболу серед дітей 1996 і 2000 рр. н. Стадіон "Авангард". Початок о 10.00.

5 червня
VІІ обласна науково-практична конференція з дитячої та юнацької психотерапії "Психологічна та психотерапевтична допомога дітям і молоді". Готель "Олімп". Поч. о 10.00.

РІО
28 травня 2010р.

Теги: День захисту дітей, заходи

НОВИНИ: Соціо

17:13
На війні з росією поліг Сергій Донов з Виноградова
14:34
Голос волаючого в пустелі
11:55
У вівторок в Ужгороді попрощаються з полеглим прикордонником Дмитром Цацурою
00:27
На війні з росією поліг Юрій Дерцені з Виноградова
11:07
/ 1
У понеділок в Ужгороді попрощаються з полеглим захисником Робертом Папом
00:55
/ 3
Снайпер "Сєня"
14:20
/ 1
Підтверджено загибель Юрія Капка з Лютої на Ужгородщині, який понад місяць вважався зниклим безвісти
01:26
/ 1
На Донеччині поліг Федір Волос з Хуста
23:47
/ 13
Екологічні ризики нового Генплану міста Ужгорода
22:06
/ 10
Арештовані у справі Каськіва землі Боржави втретє не змогли продати – тепер на аукціоні зі зниженням ціни
21:07
/ 1
Поліція каже, що в конфлікті на Драгобраті поляків не було, хоча на відео є
19:38
/ 3
Ужгородці збирають підписи проти зведення МАФу на площі Кирила і Мефодія
18:30
/ 9
В Ужгороді на набережній Незалежності встановлять модульний туалет
16:45
/ 1
У Тур'їх Реметах на Ужгородщині попрощаються з полеглим ще в квітні 2024-го Михайлом Скубеничем
15:40
На Драгобраті п'яні поляки погрожували українцю "військкоматом"
11:06
/ 1
У п'ятницю в Ужгороді проведуть в останню земну дорогу полеглого захисника Андрія Матейку
20:29
/ 1
На війні з росією поліг Євген Балог з Бистриці Чинадіївської громади
11:08
З лютого вартість квитків на потяг до будапешта зросте на 17-21%
15:51
/ 13
30 бангладешців уже оформлюють візи для працевлаштування на Закарпатті
10:55
/ 2
У середу в Ужгороді попрощаються з полеглим на війні з росією Максимом Євдокимовим
06:16
/ 1
Кілька вражень про цьогорічних лауреатів премії Михайла Лучкая
15:33
/ 1
У Мукачеві в середу попрощаються з полеглим Героєм Валерієм Сідором
14:27
/ 1
На війні з росією поліг Мека Яшкович з Ужгорода
14:13
Пошуки 74-річного ужгородця, що тривали з кінця грудня, завершилися констатацією непоправного
20:01
/ 5
Петиція про запровадження мораторію на будівництво вітряків на гірських територіях Карпат, попри технічні збої, достроково зібрала необхідну кількість голосів
» Всі новини