Відбулося засідання колегії Держекоінспекції в Закарпатській області

27 травня 2010 року відбулось засідання колегії Державної екологічної інспекції в Закарпатській області.

Відбулося засідання колегії Держекоінспекції в Закарпатській області

У роботі засідання взяли участь заступник голови Закарпатської обласної державної адміністрації В.І.Феєр, заступник прокурора Закарпатської області І.М.Русин, Закарпатський міжрайонний природоохоронний прокурор М.І.Балко.

На порядок денний були винесені питання щодо результатів здійснення державного контролю за охороною навколишнього природного середовища та раціональним використанням природних ресурсів на території Закарпатської області за І квартал - квітень 2010 року, стану правової роботи та основних напрямків роботи Інспекції на поточний рік.
 
За результатами роботи засідання колегією вирішено вдосконалити планування роботи у частині здійснення державного контролю в галузі охорони навколишнього природного середовища, здійснювати комплексні перевірки екологічно небезпечних об’єктів із залученням різних структурних підрозділів та проведенням інструментально-лабораторних вимірювань, посилити контроль за станом виконання винесених рішень про тимчасову заборону (зупинення) діяльності суб’єкту господарювання та виданих приписів та надання дозволів на відновлення діяльності, удосконалити планування юридичної роботи, систематично проводити семінарські заняття з інспекторським складом з питань правильного застосування норм природоохоронного законодавства, складання документів та ін.

Роботу  Державної екологічної інспекції в Закарпатській області за І квартал - квітень 2010 року визнано задовільною.

28 травня 2010р.

Теги: екологічна інспекція, колегія

НОВИНИ: Соціо

18:18
/ 1
В Ужгороді відкрили нову мініскульптуру, присвячену легендарному лікарю Андрію Новаку Фото новина
12:46
/ 1
На Тячівщині судитимуть депутата, який не задекларував майно та доходи на понад 6 млн грн Фото новина
11:39
/ 3
Закарпатські прикордонники зірвали контрабанду сигарет із використанням безпілотників Фото новина
11:03
/ 1
Ужгородці показали, як виглядав Полуничний Місяць цієї ночі Фото новина
08:33
/ 2
На Закарпатті 30 червня діятимуть погодинні відключення світла
18:04
У Бедевлі на Тячівщині підтвердили загибель Героя Івана Коларика Фото новина
16:49
/ 1
На Рахівщині 19-річному туристу стало зле під час спуску з Петроса Фото новина
11:28
/ 1
На Закарпатті водій заснув за кермом і з’їхав із дороги Фото новина
10:14
/ 1
Після півтора року пошуків підтверджено загибель захисника з Виноградова Василя Сопка Фото новина
09:56
На Хустщині медики екстреної допомоги прийняли пологи вдома
14:45
У Міжгірській громаді попрощаються з Дмитром Терелею з Верхнього Бистрого, який понад рік вважався зниклим безвісти Фото новина
10:11
Через поранення, отримані ще в 2023-му, помер Йосип Фріндт з Ясіні на Рахівщині Фото новина
09:48
У понеділок в Ужгороді представлять книжку Олександра Гавроша "Герої Закарпаття"
16:14
/ 1
З російського полону повернулися двоє військових із Закарпаття Фото новина
12:26
На Закарпатті вже з п’ятниці очікують до +35°C
11:21
У Барвінку знову сталося займання на сміттєзвалищі Фото новина
10:02
/ 1
У Виноградові попрощаються із полеглим на війні Героєм Ігорем Коростенським Фото новина
18:10
/ 2
Жителів Ужгорода закликають провести в останню дорогу захисника Сергія Михайленка Фото новина
17:05
/ 1
В Ужгороді попрощалися із 39-річним захисником Валерієм Мадяром Фото новина
15:46
/ 1
У Мукачеві відзначили 100-річчя інтронізації чудотворної ікони Пресвятої Богородиці Фото новина
12:01
В Ужгороді виділили понад мільйон гривень на підтримку родин загиблих Захисників та ветерана Фото новина
08:57
/ 4
У великих Лазах на Ужгородщині попрощаються із захисником Мироном Лакатошем Фото новина
14:24
/ 7
В Ужгороді вдвічі підвищили тарифи на воду для населення
13:11
/ 3
В Ужгороді попрощаються із полеглим на війні з рф захисником Валерієм Мадяром Фото новина
11:11
Закарпаття закріпилося в ТОП-5 туристичних регіонів України Фото новина
» Всі новини