На Закарпатті відбулося засідання Колегії ДПА

26 травня 2010 року відбулося засідання Колегії ДПА у Закарпатській області. Провів засідання, на якому зібралися начальники міських і районних податкових інспекцій, керівництво податкової міліції та начальники структурних підрозділів обласного апарату голова ДПА у Закарпатській області Василь Іванчо.

На Закарпатті відбулося засідання Колегії ДПА

Про це Закарпаття онлайн повідомили у відділі масово-роз’яснювальної роботи та звернень громадян
ДПА у Закарпатській області.

На початку Колегії Василь Іванчо привітав голову Громадської ради при ДПА у Закарпатській області, члена Колегії ДПА у Закарпатській області Василя Рябича з ювілейним днем народження. Василь Рябич займає активну громадську позицію, наголосив голова ДПА в області, особисто вносить дієві пропозиції щодо покращення взаємовідносин між податковими органами і платниками податків, ініціює звернення до органів виконавчої влади з проблемних питань застосування чинного законодавства. Завдяки цьому взаємовідносини платників податків та податкової служби області вийшли на новий, якісно вищий рівень. Василь Іванчо побажав ювіляру примножувати здобутки, міцного здоров’я та довголіття, успіху у всіх починаннях.

На порядок денний засідання Колегії були винесені питання про результати контрольно-перевірочної роботи та заходи, які вживаються щодо упередження безпідставно заявлених платниками сум ПДВ до відшкодування та недопущення росту непідтверджених сум ПДВ; про підсумки проведення кампанії декларування доходів громадян, отриманих протягом 2009 року; профілактику, протидію та стан боротьби з корупцією в органах ДПС Закарпатської області.

З метою належної організації діяльності органів державної податкової служби області щодо забезпечення надходжень до бюджетів усіх рівнів було звернуто увагу на покращення роботи по окремих напрямках. За результатами обговорення Колегією облДПА поставлено завдання перед керівниками податкових органів області та прийнято відповідні рішення.

Після засідання Колегії відбулася робоча нарада, на якій зокрема, було проаналізовано стан надходжень платежів до бюджетів усіх рівнів за січень-квітень і у травні 2010 року та завдання, які поставлені перед податківцями області на  червень.


 

27 травня 2010р.

Теги: колегія, ДПА, нарада, засідання

НОВИНИ: Соціо

18:06
Закарпатські рятувальники розшукали у горах туриста із Миколаєва Фото новина
17:06
На Закарпатті попрощалися з 37-річним старшим матросом Максимом Раком Фото новина
15:45
У Мукачеві попрощаються з Олександром Карольї, який загинув ще в червні 2024-го Фото новина
15:13
/ 1
Глава греко-католиків Закарпаття звершив божественну літургію в оновленій церкві архістратига Михаїла в Щасливому на Мукачівщині Фото новина
14:56
Схему з фіктивним шлюбом викрили прикордонники Чопського загону Фото новина
13:06
У Квасах на Рахівщині під час екоакції зібрали понад 5 кубометрів пластикових відходів Фото новина
12:02
/ 6
У Міжгір’ї висадили нову алею сакур Фото новина
11:11
/ 1
В Ужгороді прощатимуться із полеглим захисником Іваном Кир’яновим Фото новина
10:04
На війні з росією поліг захисник із села Ярок на Ужгородщині Михайло Бреза Фото новина
17:23
/ 3
Іван Чендей про діячів неорусинського руху
16:41
Нетверезого водія без посвідчення виявили патрульні в Ужгороді Фото новина
13:47
/ 1
У потязі «Чоп – Загонь» службовий пес знайшов валізу з контрабандними сигаретами Фото новина
10:43
/ 1
В Ужгороді проведуть в останню путь захисника Максима Рака Фото новина
09:04
/ 2
Школяр із Закарпаття виборов перше місце на Балтійській олімпіаді з хімії Фото новина
18:15
/ 1
На Закарпатті проведуть десятки безкоштовних заходів до Міжнародного дня музеїв Фото новина
15:17
Педагог із Закарпаття став переможцем конкурсу «Учитель року – 2026» Фото новина
11:16
/ 1
На Закарпатті митники викрили схему незаконного ввезення систем зберігання електроенергії на майже 8 млн грн Фото новина
09:07
На Рахівщині медики пішки через ліс добиралися до травмованої туристки Фото новина
17:36
/ 2
Закарпатські митники викрили спробу ввезення великої партії незадекларованого одягу Фото новина
14:13
/ 2
В Ужгороді попрощалися із 22-річним захисником Денисом Дзюіним, якого тривалий час вважали зниклим безвісти Фото новина
12:31
/ 1
З російського полону звільнили двох закарпатських військових Фото новина
11:12
/ 10
СБУ та поліція проводять обшуки в Ужгородському ТЦК Фото новина
09:02
/ 1
У Чопському прикордонному загоні обрали найкращих кінологів Фото новина
18:07
/ 1
Підтвердили загибель на війні з росією захисника із Воловця Володимира Кравчука Фото новина
15:14
/ 6
На Закарпатті виявили сім’ю, де діти роками жили без школи та медичної допомоги Фото новина
» Всі новини