На цьому тижні в Ужгороді у пари з Міжгір'я народилася трійня (ФОТО)

Вперше, більші ніж за рік, в Ужгороді побачила світ трійня.

На цьому тижні в Ужгороді у пари з Міжгір'я народилася трійня (ФОТО)

 

Вперше, більші ніж за рік, в Ужгороді побачила світ трійня. За статистикою троє малят одразу приймають приблизно раз на 6 тисяч 400 пологів. У пари із Міжгір’я народилися дві дівчинки і один хлопчик, шляхом кесаревого розтину. Така операція належить до складних, але ужгородським лікарям все вдалося. І мати, і троє малят, які з’явилися на світ перед Трійцею, почуваються добре.

Двадцятитрирічна Марина народжувала вперше, і відразу - трьох. Здивування було у всієї родини, коли дізналися, що жінка виношує трійню.

Марина Шигута, мама новонародженої трійні:

"Спершу був шок, але потім я вирішила: є – то й є, добре. Я би не сказала, що було дуже тяжко виношувати, але, мабуть, важче ніж одного. Добре, що лікар хороший..."

Чоловік Василь не в змозі висловити радість. Його зовсім не лякає, що доведеться заробляти втричі більше. Обіцяє впоратися.

Василь Шигута, батько:

"Щастя, радість велика... Ну що, буду заробляти..."

Шість кілограмів чотириста п’ятдесят грамів - спільна вага трійнят. Як назвати двох донечок та сина батьки ще не вирішили. Дякують лікарям за швидкі та легкі пологи.

Руслан Федько, головний лікар Ужгородського пологового будинку:

"Існує так зване правило Хеліна. Воно твердить, що на 80 пологів одні відбуваються двійнею, а трійнею – одні на 80 у квадраті. Чотирнята з’являються в одних пологах на 80 у кубі". 

Усе тривало менше години, каже Руслан Федько, котрий сприяв появі трійнят на світ. За його словами, це перша трійня в цьому році. Минулого разу допомагали батькам в потрійній радості торік у лютому.

Руслан Федько, головний лікар Ужгородського пологового будинку:

"Відсоток пологів, в яких народжується більше однієї дитини, зростає, адже збільшується кількість вагітностей, які відбулися завдяки допоміжним репродуктивним технологіям. Так що правило Хеліна втрачає свою актуальність... Якщо мати двійні відчуває такі проблеми, як і жінка, що вагітна однією дитиною, але  - в квадраті, то мати трійнят може мати це все у кубі. Це – випробування для жіночого організму. А ще – непростий іспит для закладу, де спостерігається така вагітна, і – для лікарів. Я радий, що ми впоралися".
 
Трійня почувається добре, і вже через тиждень поїде разом з батьками додому.

Телеканал "Тиса-1"
23 травня 2010р.

Теги: трійня, пологи,

Коментарі

eember 24.05.2010 / 10:52:00
Shchastrja, zdorovja i detjam, i roditeljam! Nadejusj ot nikh nashi doblestnye slugui Hippokrata ne prikarmanili tysjachu baksov!

НОВИНИ: Соціо

21:48
Підтверджено загибель на Запоріжжі ще в січні 2024-го 22-річного Михайла Яцканича з Підвиноградова Виноградівської громади Фото новина
15:52
/ 2
На війні поліг 21-річний Іван Микульця з Тячева Фото новина
13:33
/ 7
В Ужгороді відклав яйця унікальний, єдиний в Україні кайман Шнайдера Фото новина
11:33
/ 2
На Харківщині поліг Леонід Пивовар з Неліпина на Мукачівщині Фото новина
12:53
/ 1
У Мукачеві у вівторок попрощаються з полеглим на війні з росією Андрієм Розгау Фото новина
02:16
/ 2
WWF-Україна виступає проти будівництва лісової автодороги в межах лісництв філії "Ужгородське лісове господарство" ДП "Ліси України"
19:18
/ 15
У Калинах на Тячівщині харківський забудовник незаконно почав роботи зі спорудження ГЕС Фото новинаВідео новина
16:48
/ 7
В Ужгороді ще не відкритий McDonald's покарали за "непродуману" вивіску Фото новина
10:41
/ 1
На війні з росією поліг 57-річний Іван Пичкар з Родниківки на Мукачівщині Фото новина
01:31
/ 14
Справа Комарницького: Звільнений начальник УСР в Закарпатській області Химич зберігає $95 тис. готівкою
13:59
У Буштині на Тячівщині, гасячи пожежу в надвірній споруді, врятували два будинки та літню кухню поруч Фото новина
11:06
/ 1
На Запоріжжі поліг Володимир Зелді з Тересви на Тячівщині Фото новина
00:08
/ 10
Ужгородські лісівники будуватимуть дорогу під вітряки на Рівній через праліси (ДОКУМЕНТИ)
11:01
/ 2
На Сумщині поліг прикордонник Руслан Пинзару з села Сімер Перечинської громади Фото новина
15:37
/ 13
ВР прийняла доопрацьований після вето президента закон про примусове відчуження землі та будинків в Ужгородському районі Закарпатської області
16:23
На Закарпатті у лютому 2025-го порівняно з груднем 2024-го ціни на продукти харчування та безалкогольні напої зросли на 2,6%
13:20
/ 1
У вівторок в Ужгороді попрощаються з полеглим захисником Сергієм Лазориком Фото новина
12:45
Профільна комісія Закарпатської облради підтримала збереження Чорних озер в Ужгороді Фото новина
19:14
У Мукачеві патрульні виявили водійку "під кайфом", а в пасажира – наркотики Фото новина
14:12
/ 14
Закарпаття відвідала очільниця Міндовкілля Гринчук, нищення довкілля мініГЕСами і вітряками пріоритетом візиту не було Фото новина
13:02
На Закарпатті, на кордоні з угорщиною на початку квітня запрацює новий пункт пропуску "Велика Паладь – Нодьгодош"
13:57
/ 1
У понеділок у Мукачеві попрощаються з полеглим захисником Володимиром Напудою Фото новина
13:20
/ 1
В Ужгороді у суботу попрощаються з полеглим на війні Мирославом Біртою Фото новина
19:37
/ 4
Петиція про розробку нового генплану Ужгорода зібрала необхідні підписи всього за добу
14:46
У п'ятницю зранку тимчасово не працюватиме КПП "Лужанка – Берегшурань"
» Всі новини