На Закарпатті підприємство продавало скраплений газ оптовим покупцям за різними цінами

Закарпатське обласне відділення Антимонопольного комітету України оштрафувало Виробниче підприємство "Надежда" на 10 тис. грн за зловживання монопольним становищем.

На Закарпатті підприємство продавало скраплений газ оптовим покупцям за різними цінами

Як встановило Відділення, підприємство за різними цінами реалізовувало оптовим постачальникам скраплений газ, який реалізується як моторне пальне в межах області. Підприємство визнало порушення та сплатило штраф до державного бюджету.

Водночас Закарпатське обласне відділення Комітету оштрафувало Хустський технічний коледж товариства сприяння обороні України на 7 тис. грн за зловживання монопольним становищем. Як показало розслідування, коледж встановив необґрунтовану вартість навчання водіїв автотранспортних засобів категорії "ВС". Суб’єкт господарювання визнав порушення, здійснив перерахунок та знизив вартість послуги до економічно обґрунтованого рівня.

Закарпатське обласне відділення Комітету припинило дії з ознаками зловживання монопольним становищем з боку КП "Виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства м. Ужгорода". Як встановило Відділення, товариство безпідставно відмовляло мешканцям будинку за вулицею Лавріщєва, 2, міста Ужгорода ставити квартирні засоби обліку води на абонентський облік до погашення споживачами заборгованості за раніше надані послуги, що призвело до ущемлення інтересів споживачів. Порушення припинено.

21 травня 2010р.

Теги: скраплений газ, монопольний

НОВИНИ: Кримінал

12:44
У Берегові жінка поранила знайому ножем Фото новина
10:21
/ 11
В Ужгороді взяли під варту депутата міськради через схему заробітку на смітті Фото новина
13:24
/ 10
Ужгородського депутата підозрюють у незаконному заробітку на міському сміттєзвалищі Фото новина
14:13
/ 2
На Закарпатті викрили масштабну аферу з банкоматами на майже 2 млн грн Фото новина
15:00
Двоє наркоторговців із Закарпаття постануть перед судом Фото новина
10:41
/ 11
На Закарпатті селищного голову підозрюють у переплаті понад 355 тис. грн під час закупівлі електроенергії Фото новина
16:06
На Закарпатті судитимуть підприємця за продаж авто, ввезених як гуманітарна допомога Фото новина
13:44
На Мукачівщині затримали 22-річного чоловіка за збут наркотиків Фото новина
13:25
У Рахові затримали чоловіка за фейкове замінування банку Фото новина
10:03
/ 2
26-річну жінку підозрюють у вбивстві військового в Ужгороді на замовлення з рф Фото новина
18:01
Ексдиректора аеропорту Ужгород судитимуть за службову недбалість Фото новина
16:27
/ 10
Депутата Ужгородської міськради Маєрчика судитимуть за приховування активів на понад 13,8 млн грн Фото новина
13:25
/ 1
У Мукачеві чоловіка засудили до 9 років за смертельне побиття колишньої дружини Фото новина
10:15
/ 1
Російські спецслужби могли вплинути на підлітка, який стріляв у школі на Ужгородщині Фото новина
09:57
На Закарпатті затримали організатора каналу незаконного переправлення чоловіків за кордон Фото новина
18:28
/ 10
Під час обшуків у посадовця ВЛК на Закарпатті вилучили понад 11 млн грн Фото новина
10:29
/ 1
На Закарпатті викрили схему незаконного переправлення чоловіків за кордон Фото новина
17:08
/ 14
У Берегові ДБР проводить обшуки у керівника ВЛК якого підозрюють у продажі висновків комісії Фото новина
17:50
Суд обрав запобіжний захід підлітку, який відкрив стрілянину в школі на Закарпатті Фото новина
11:00
На Закарпатті підлітку повідомили про підозру за стрілянину у школі Фото новина
15:19
/ 2
На кордоні затримали громадянку Словаччини, яка вивозила українок у сексуальне рабство Фото новина
00:36
/ 1
Cтрілянину підлітка з пістолета в ліцеї Чопа розслідують як терористичний акт Фото новина
18:29
На Закарпатті судитимуть 15-річного водія, який спричинив смертельну ДТП Фото новина
15:44
/ 3
Жителю Берегова, який викрав жінку з дитиною і стріляв у поліцейських, загрожує довічне ув’язнення Фото новина
17:51
/ 1
Водій, який спричинив смертельну ДТП на Закарпатті, отримав 5 років тюрми
» Всі новини