Саме в цей період місто розвивалося динамічно, розширювалися межі, розвивалося житлове багатоповерхове будівництво, упорядковувалися території, облаштовувалися сквери і парки, будувалися об'єкти соціально-економічного розвитку, дороги, мости, школи, дитячі сади, медичні установи.
Мер Микола Руснак розповів, як будувався транспортний міст біля парку Горького і басейну "Спартак", формувався Боздоський парк.
Степан Дьолог згадав про формування нових мікрорайонів, вулиць і скверів.
Еміл Попович згадав про будівництво нових заводів, введення в експлуатацію за один рік понад 1000 квартир у багатоповерхівках нових мікрорайонів, будівництво лікарень і пологового будинку в Ужгороді, благоустрій і мощення центральної частини міста, набережних, розробку і встановлення малих архітектурних форм, фонтанів, реконструкцію басейну "Спартак".
Еміл Ландовський згадав про здачу в експлуатацію котелень і будівлі ЗакДУ по вулиці Заньковецької, розвиток демократичних засад в пострадянський період.
Степан Сембер згадав надзвичайно важливі протипаводкові заходи для Ужгорода: підняття набережних-дамб і підвісного мосту до рівня Боздоського парку, будівництво протипаводкового каналу в районі Слов'янської набережної, реконструкцію ЗОШ № 6, створення додаткових учнівських місць молодших класів у будинку по вулиці Одеській.
Віктор Погорєлов згадав про розробку генерального плану забудови міста, перенесення звалища з мікрорайону "Перемога" за межі міста, проведення земельних аукціонів, початок багатоповерхової забудови району "Боздош" і супермаркетів "Дастор", "Епіцентр", "Сільпо", будівництво залізничного вокзалу, добудову транспортного мосту через річку Уж у районі Боздош.
Обговорюючи питання сьогоднішнього розвитку Ужгорода, екс-мери відверто висловили кожен свою позицію до роботи сьогоднішньої міської влади в управлінні містом.