Минулої доби по Закарпатській області відбулося зниження інтенсивності опадів до 1-10 мм, місцями на сході 18 - 22мм.
На більшості річок продовжувалися зниження рівнів води до - 20-30 см (р.Боржава, Уж, -63см р.Тиса -Вилок). Відбувається формування максимального рівня на р.Тиса та Латориця у м.Чоп з досягненням ІІ та ІІІ ступеню захисту відповідно - вихід води на заплаву та заповнення міждамбового простору. Амплітуда підйому становить до 6,5 по Тисі та 3,1 м по Латориці (м.Чоп).
Для попередження подальшого підтоплення сільгоспугідь - водосховища системи Чорний Мочар проводять акумуляцію паводкового стоку (водовипуски водосховищ закриті), об'єм акумуляції становить 18,7 млн.м3, рівні нижчі НПГ на 1,0-1,2 м. Прибуття води до водосховищ практично зупинилась, і складає до +2+5 см за останню добу. За греблями, що перебувають під навантаженням проводиться постійне спостереження.
Введено ІІІ ступінь ППЗ (вихід води на заплаву заповнення міждамбового простору) на р.Латориця -м.Чоп 701(+7)см. при максимально історичному - 750 см над 0 поста (прибуття води знизилось формується максимальний рівень паводку - вода на заплаві у міждамбовому просторі, де утримується понад 57,3 мл.м3 паводкових вод). За дамбами, що перебувають під навантаженням проводиться постійне спостереження.
Працюють 34 насосних станцій (55 агрегатів) Латорицької та Берегівської осушної системи, за добу перекачано 3, 8 млн.м3, з 16.05.2010р. перекачано 11, 8 млн.м3. Всього з початку весняного паводку перекачано 58 ,8 млн. м3. Задіяні всі стаціонарні насосні станції та мобільне насосно-силове обладнання (СНП та мотопомпи 5 одиниць). Рівні в каналах поступово знижаються на -15-35 см.
Зі зниженням інтенсивності опадів, рівнів води у місцевих водотоках та за рахунок проведених заходів по водовідведенню та відкачці вод ліквідовано підтоплення 305 дворогосподарств населених пунктів Ужгородського, Перечинського та Мукачівського районів. Залишаються частково підтопленими 15 сільських населених пунктів (166 дворогосподарств) Ужгородського та Берегівського районів та сільгоспугідь, загальною площею 3764 га. Підтоплення с/у відбулося безстічними водами (де НС немає), при зниженні рівнів р.Латориця вода зійде гравітаційно (самопливно).
Комісійне обстеження по підтопленню дворогосподарств та сільгоспугідь, спеціалістами МНС, водного господарства та місцевих органів самоврядування, продовжується.
В с. Ракошино за рахунок проведених водовідвідних заходів рівень води понизився на -25 см, підтоплення дворогосподарств ліквідовано, з 45 підтопленими залишаються 1 дворогосподарство де продовжується відкачка. Протягом доби тут працювало 3 СНП, 2 екскаватори, 1 бульдозер, 5 самоскидів, 30 чоловік відомчих аварійних бригад Мукачівського , Ужгородського, Виноградівського МУВГ. Продовжуються роботи по ліквідації підтоплення по вул. Бенедиківській та Кайданівській. На ліквідації задіяні 2 мотопомпи, 2 одиниці техніки, працюють 10 працівників.
На аварійних роботах по ліквідації наслідків підтоплень місцевим стоком територій сільських рад та сільгоспугідь підрозділами Закарпатського облводгоспу спільно з місцевим населенням проводились заходи по водовідведенню, де задіяні:
- 5 одиниць мобільного насосно-силового обладнання (СНП);
- 27 одиниць техніки, необхідний аварійний запас матеріалів та інвентарю;
- безпосередньо організацією пропуску паводку задіяні 245 працівників водогосподарських організацій (ІТР, диспетчери, машиністи НС, механізатори, відомчі аварійні бригади) та 60 чоловік сільських та селищних аварійних бригад.