НОВЕ ОПИТУВАННЯ на "Закарпаття online"

"Закарпаття online" започатковує нове опитування. Цього разу ми спобуємо з'ясувати ваше ставлення до можливості створення в облраді нової коаліції на основі "Нашої України" та БЮТ.

НОВЕ ОПИТУВАННЯ на "Закарпаття online"Як відомо, 9 лютого в українських ЗМІ з'явилося повідомлення про те, що Блок Юлії Тимошенко і "Наша Україна" підписали спільну директиву про об’єднання фракцій у місцевих радах усіх рівнів. Відповідний документ підписали голова ради "Нашої України" Віктор Балога і лідер БЮТ Юлія Тимошенко. Однак наразі в Закарпатській облраді діє інший формат коаліції, засновниками якої є фракції "Наша Україна", "Батьківщина" (частина колишньої фракції БЮТ), регіонали та дві партії угорців Закарпаття. Не до кінця з'ясованою залишається позиція Закарпатського обкому СПУ, який заявив про свій НАМІР вийти з з коаліційних домовленостей, фігурантом яких соціалісти стали після виборів в березні 2006-го року.

Невизначеною є і ситуація на рівні міст і районів області. Зокрема в Ужгородській міськраді діє неформальна коаліція фракцй БЮТ, Партії регіонів України та фракції "Народна" (Народна партія Литвина). Навесні фракція БЮТ у міськраді обласного центру Закарпаття відмовилася підписати запропонований "Нашою Україною", "Порою" і соціалістами проект угоди про створення в Ужгородській міськраді п'ятого скликання демократичної коаліції.

В попередньому опитуванні, яке мало на меті зясувати ставлення наших читачів до факту підтримки Блоком Юлії Тимошенко в парламенті "донецької" редакції Закону про Кабмін, взяло участь 119 чоловік. З них 83.19% вважають таке голосування зрадою ідеалів Майдану, 8.4% схиляються до іронічної версії, що це - "синдром післяноворічного похмілля", 6.72% назвали це голосування "кроком в напрямку розвитку демократії в Україні" і 1.68% відсотка учасників голосування не змогли визначитися зі своєю оцінкою даного факту.

Наголошуємо на тому, що опитування, які проводить "Закарпаття online", не є репрезентативними, і відображають думку виключно тих, хто повважав для себе за можливе взяти участь в голосуванні.






16 лютого 2007р.

Теги:

Коментарі

НОВИНИ: Соціо

16:03
На Закарпатті заблокували черговий канал незаконного переправлення ухилянтів через кордон Фото новина
15:55
У Мукачеві затримали 34-річного уродженця Харкова, який на замовлення підпалив авто Фото новина
14:47
На Закарпатті до кінця року відкриють пішохідний і велосипедний перехід «Ужгород – Вишнє Нємецьке»
13:25
/ 3
В Ужгороді горів двоповерховий житловий будинок Фото новина
12:14
/ 1
На Закарпатті викрили понад 270 організаторів схем втеч за кордон Фото новина
11:15
На Іршавщині дві жінки обікрали місцеву під час «ворожіння»
10:15
/ 1
У Хусті відбувся фінальний етап TRANSCARPATHIAN GRAND RUN 2025 Фото новина
09:05
/ 4
Керівник Великоберезнянської лікарні втік за кордон, залишивши заклад без керівництва та фінансування Фото новина
16:50
/ 3
Закарпатець Андрій Ткачук став чемпіоном світу з ультрамарафону у Франції Фото новина
14:56
У румунських Карпатах врятували трьох українців, які заблукали під час походу Фото новина
13:03
/ 2
На Закарпатті взяли під варту двох неповнолітніх, підозрюваних у подвійному вбивстві літнього подружжя Фото новина
10:50
На Закарпатті викрили схему зняття військовозобов’язаних із реєстру «Оберіг» Фото новина
09:03
У Мукачеві прийняли дві родини переселенців із Дніпропетровської області Фото новина
18:23
Мукачівський хор хлопчиків та юнаків провів благодійні концерти в Австрії Фото новина
16:55
У Мукачеві зупинили водія Audi з ознаками сп’яніння та забороненими речовинами Фото новина
15:22
У Мукачеві проведуть безкоштовну вакцинацію котів і собак від сказу Фото новина
14:27
Поліція повідомила про підозру ще двом неповнолітнім у справі подвійного вбивства на Закарпатті Фото новина
12:59
Прикордонники Мукачівського загону вибороли «срібло» на турнірі пам’яті Героя АТО Роберта Кіса Фото новина
11:05
/ 1
Два села Закарпаття увійшли до списку найкращих туристичних у світі
09:05
На Закарпатті зафіксовано слабкий землетрус Фото новина
18:34
/ 1
У Мукачеві правоохоронці затримали водія з Кривого Рогу після смертельної ДТП Фото новина
17:28
/ 2
На війні з рф поліг захисник із Великолучківської громади - Василь Довганич Фото новина
16:31
На Хустщині жінка підпалила будинок односельця через сварку Фото новина
15:18
/ 1
Ужгород попрощався із захисником України Сергієм Вдовиченком Фото новина
14:50
У Виноградові через загоряння пральної машини ледь не згорів житловий будинок Фото новина
» Всі новини