В автобусі "Київ-Хуст" шукали вибухівку

Міліція знайшла жартівника, який 10 лютого о 22.35 повідомив про те, що автобус «Київ — Хуст», який перебуває на рівенському автовокзалі, замінований.

Працівники міліції попросили пасажирів терміново залишити автобус. Піротехніки оглянули салон і речі людей, але вибухівки не знайшли. «Мінером»-жартівником виявився 19-річний Андрій Т., житель села Іваничі Рівенського району.

Виправдовуючись, п’яний хлопець сказав, що просто розлютився на водія автобуса за те, що той відмовився підвезти його до рідного села, і вирішив йому помститися.

Тепер жартівник потрапить на лаву підсудних. А автобус» Хуст-Київ» через повідомлення про його замінування затримався на дві години. Про це повідомив начальник Рівенського автовокзалу Микола Синюк.

Повідомлення про замінування для працівників Рівенського автовокзалу — не новина. Торік подібне повідомлення стосувалося приміщення автовокзалу. Однак, як і в даному випадку, воно не підтвердилося.
"Рівне вечірнє"
16 лютого 2007р.

Теги:

Коментарі

НОВИНИ: Надзвичайні ситуації

18:55
Унаслідок російського удару по залізничному вокзалу в Сумах: пошкоджено потяг "Харків – Ужгород"
13:30
В Ужгороді біля СТО загорівся автомобіль: водій не встиг доїхати до майстра Фото новина
09:20
Жінку в стані глибокої коми знайшли в лісі на Закарпатті Фото новина
11:23
/ 1
На Рахівщині у річці знайшли тіло чоловіка
13:36
У Рахові двоє підлітків розбилися на мотоциклі: пасажир у реанімації Фото новина
11:18
Трагедія на воді: на Хустщині зі ставка дістали тіло чоловіка
13:43
У Буштині на Тячівщині зіткнулися BMW X6 і Citroen, а у Верхньому Бистрому на Хустщині - Renault і Fiat
19:39
У Рахові Daewoo Matiz злетів у кювет Фото новина
13:13
У Великому Бичкові на Рахівщині вигоріло 70 "квадратів" деревообробного цеху, ще 1000 врятували Фото новина
19:35
На Закарпатті допомогли туристу, якому раптово стало зле біля водоспаду Шипіт Фото новина
12:03
На Закарпатті на квадроциклах спускали з гір 12-річного туриста, що підвернув ногу Фото новина
11:29
Кількість випадків отруєння у відвідувачів Шипота на Закарпатті зросла до 38
16:55
На Львівщині госпіталізували 10 дітей, що отруїлися під час подорожі на Закарпаття
10:19
/ 5
У 9 учасників фестивалю "Шипот" зафіксовано випадки гострих кишкових інфекцій
15:01
/ 1
В Ужгороді чоловік, що незаконно утримував в квартирі дівчину, тікаючи від поліції впав з 7-го поверху
10:44
/ 1
На Закарпатті рятувальники прибрали 22 дерева, що впали внаслідок вечірнього буревію Фото новина
10:30
/ 1
Через негоду тимчасово призупинено роботу ПП "Дзвінкове" на кордоні з угорщиною Фото новина
18:43
У Бедевлі на Тячівщині через пожежу в гаражі згоріли припарковані поруч причепи і бульдозер Фото новина
15:49
/ 1
На Рахівщині біля румунського кордону виявили тіло невідомого чоловіка Фото новина
14:14
У суботу в Ужі та Латориці виявили потопельників
13:16
У Чинадійові через пожежу в надвірній споруді з сіном "підгоріли" два припарковані поруч авто Фото новина
14:06
/ 4
У Великих Лучках на Мукачівщині, влетівши в прибудову магазину на узбіччі, загинув мотоцикліст Фото новина
13:42
У Лавках Мукачівської громади через піч, залишену розпаленою для приготування їжі, згоріла надвірна споруда Фото новина
11:45
У Чопі в озері втопився 65-річний чоловік
11:40
У приужгородському Минаї у пожежі в будинку загинув 40-річний чоловік Фото новина
» Всі новини