Міністр охорони довколишнього середовища України вирушив до Угорщини домовлятися про повернення "Преміксу"?

15-17 лютого відбудеться офіційний візит Міністра охорони навколишнього природного середовища України Василя Джарти до Угорщини.

Міністр охорони довколишнього середовища України вирушив до Угорщини домовлятися про повернення "Преміксу"?У рамках візиту запланована двостороння зустріч Міністра Василя Джарти з Міністром навколишнього середовища та водного господарства Угорської республіки Міклошем Першаним..

Основними темами обговорення на зустрічі будуть: підтримка Угорщиною зусиль України на шляху до європейської інтеграції у сфері екології, розширення двосторонньої співпраці, оцінка виконання Угод, діяльність спільного комітету з питань охорони навколишнього середовища, трансграничні перевезення відходів та виконання положень Рамкової конвенції про охорону та збалансований розвиток Карпат (Карпатської конвенції).

Особливий акцент зустрічі буде зроблено на обговоренні питання щодо повернення до Угорщини небезпечної хімічної речовини "Премікс", завезеної до нашої країни в 2001-2003 рр. з Угорщини з порушенням законодавства України і міжнародного права. З огляду на це, сторони також визначать механізми обміну інформацією про можливі несанкціоновані ввезення відходів на території України і Угорщини.

Таким чином, візит Міністра охорони навколишнього природного середовища України Василя Джарти до Угорщини та двосторонні перемовини стануть ще одним важливим кроком до вирішення болючої проблеми «Преміксу».
Прес-служба Міністерства охорони довколишнього середовища України
15 лютого 2007р.

Теги:

Коментарі

НОВИНИ: Надзвичайні ситуації

16:56
На Закарпатті жінка народила в кареті швидкої допомоги Фото новина
12:37
У Карпатах на туристів зійшла лавина Фото новина
08:52
У Міжгір’ї медики повернули до життя 80-річного чоловіка після клінічної смерті Фото новина
18:15
/ 1
На Мукачівщині під колесами мотоцикла загинула жінка-пішохід Фото новина
15:56
На Ужгородщині під час пожежі отруївся чадним газом 5-річний хлопчик Фото новина
08:55
На Рахівщині через бездоріжжя медики пішки діставалися до пацієнта у критичному стані Фото новина
00:22
/ 1
У Тисі на румунському боці виявили тіло 39-річного українця
14:56
/ 1
У Нижніх Воротах через залишену без нагляду піч загорівся житловий будинок Фото новина
08:35
В Ужгороді на підприємстві у 53-річного чоловіка зупинилося серце
16:40
/ 3
На Ужгородщині медики йшли кілька кілометрів через ліс до постраждалого Фото новина
12:57
/ 1
У Перечині на пішохідному переході водій збив дитину Фото новина
16:00
На Мукачівщині зайнялася покрівля надвірної споруди Фото новина
10:00
У Рахові поліцейські допомогли медикам доправили до лікарні пацієнтку з серцевими симптомами Фото новина
18:29
У тумані на Драгобраті заблукали двоє лижників Фото новина
17:25
У селі Лопухів на Тячівщині бригада «103» 800 метрів долала пішки, щоб врятувати пацієнта Фото новина
14:09
У Чинадійові в потічку виявили потопельника
09:54
На Мукачівщині медики пішки долали 600 метрів бездоріжжя, щоб врятувати чоловіка Фото новина
11:48
/ 6
У Хорватії затримали ужгородця, який ховав €500 тис. в панелях машини Фото новина
15:57
Поблизу Мукачева сталася ДТП за участі двох автівок Фото новина
12:37
У селі Клочки на Мукачівщині через пожежу в гаражі ледь не згорів будинок Фото новина
17:56
/ 3
На Тячівщині зафіксували спалах гепатиту А
17:51
У Довгому на Хустщині через випадок сказу запровадили двомісячний карантин
15:59
У Чорній Тисі на Рахівщині рятувальники ліквідували пожежу в господарській споруді Фото новина
14:47
У ліцеї Мукачева підліток погрожував одноліткам ножем Фото новина
10:04
На Рахівщині медики надали допомогу жінці, яка задихалася Фото новина
» Всі новини