Виноградівська райрада затвердила бюджет на 2010 рік

14 травня 2010 року відбулося пленарне засідання 28-ї сесії Виноградівської районної ради. Перш ніж перейти до розгляду питань порядку денного пленарного засідання голова районної ради Олег Любімов представив депутатському корпусу новопризначеного голову райдержадміністрації Карла Резеша та першого заступника голови обласної державної адміністрації, депутата обласної ради Івана Бушка, які зайняли місця в президії засідання. У роботі сесії також взяла участь депутат обласної ради Юдіта Петеї.

Виноградівська райрада затвердила бюджет на 2010 рік

Голова ради ознайомив депутатів і з іншими призначеннями в районі. Зокрема, начальником райвідділу міліції став Іван Дочинець, який був присутній на сесії, начальником Виноградівської митниці - Сергій Конєв.

На початку засідання Олег Любімов розповів про проблему, порушену на спільному засіданні постійних комісій районної ради з питань: освіти, культури, молодіжної політики, розвитку туризму, фізкультури і спорту; соціального захисту населення та охорони здоров’я; національних меншин, духовності, міграції та транскордонного співробітництва щодо незадовільної роботи пошти, зокрема по доставці районної газети "Новини Виноградівщини", особливо угорського дубляжу. Тому керівник Закарпатського відділення УДППЗ "Укрпошта" Микола Ростов інформував про роботу зазначеного підприємства зокрема, про впровадження інноваційних технологій, закупівлі суперсучасних машин, підвищення зарплати працівників, виконані ремонти сільських відділень тощо. Це питання викликало бурхливу дискусію та шквал незадовільних реплік депутатів. Так, Іван Черепко наголосив, що людей не цікавлять нові технології роботи, а своєчасне отримання газет. Депутат Мальвіна Савинець підкреслила всю абсурдність організації роботи пошти, а саме коли виноградівську газету везуть на сортування у Мукачево, звідти газета повертається у Виноградів і вже потім потрапляє до сільських відділень пошти. Депутат обласної ради Юдіта Петеї заявила про задокументовані факти недоставки важливих юридичних документів. За результатами розгляду питання було прийнято рішення створити комісію з числа депутатів, яка повинна виїхати у сортувальний центр та вивчити його роботу. Про результати поінформувати депутатів районної ради на наступному пленарному засіданні сесії.

Надалі було озвучено депутатський запит Володимира Кістерного щодо незаконності функціонування пилорами поряд з житловими будинками в селі Теково, який був підтриманий депутатським корпусом та направлений у районну прокуратуру.

Заслухавши звіт постійної комісії з питань законності, правопорядку, депутатської діяльності та етики, депутати перейшли до затвердження районних галузевих програм та внесення змін і доповнень до діючих.

Відтак районні обранці приступили до розгляду районного бюджету на 2010 рік, про який чітко та докладно інформувала начальник фінуправління Валерія Варга. Вона відмітила, що залишилося багато незакритих питань, які потребують фінансування, зокрема, цього року немає можливості фінансувати подальше будівництво Боржавського садика, ремонту Хижанського будинку культури, на сільські ради не вистачає коштів на зарплати тощо. Однак, по можливості, на них обов’язково будуть виділятись кошти.

При розгляді питання "Про збільшення статутного фонду "АВЕ Виноградово" депутати прийняли рішення щодо зміни частки районної ради у згаданому підприємстві у сторону її зменшення - 40 % до 20 %. Завдяки цьому вдасться залучити у фонд "АВЕ Виноградово" близько півтора мільйона гривень "живих" коштів. Далі районна рада висловила своє негативне ставлення до розміщення на території області установ тимчасового тримання нелегалів, що планується облаштувати у селі Дерцен Мукачівського району.

Вивчаючи ситуацію у Виноградівському дошкільному навчальному закладі (дитячому будинку) інтернатного типу, постійні комісії з питань освіти, культури, молодіжної політики, розвитку туризму, фізкультури і спорту та з питань соціального захисту населення зверталися до управління освіти та науки облдержадміністрації з клопотанням щодо внесення змін до статуту закладу з тим, щоб дозволити комплектування закладу наступними категоріями дітей: дітей з багатодітних, малозабезпечених сімей та сімей які опинилися в складних життєвих обставинах. Однак, так зміни до статуту не можливо внести без змін до деяких нормативно – правових актів. Тому комісії винесли на сесію питання про звернення до Президента України, Верховної Ради України та Міністерства освіти та науки України з клопотанням щодо внесення змін до деяких нормативно-правових актів що регламентують комплектування навчальних закладів (дитячих будинків) інтернатного типу.На завершення сесії, згідно з заявою депутата Резеша К.К., у зв’язку з його призначенням на посаду голови райдержадміністрації, було прийнято рішення про зняття з нього повноважень голови постійної комісії з питань розвитку малого та середнього бізнесу, підприємництва, торговельного і побутового обслуговування населення та включення його до складу постійної комісії з питань ринкових відносин, планування, бюджету, фінансів та контролю за проведенням приватизації.

Загалом на сесії розглянуто двадцять п’ять питань, за якими прийнято відповідні рішення. В цілому сесія була продуктивно, вона пройшла в спокійній та діловій обстановці.

Марія Кажмір
17 травня 2010р.

Теги: сесія, райрада, бюджет

НОВИНИ: Соціо

21:31
/ 2
В Ужгороді вірники РПЦ влаштували ходу з реплікою ікони з Афону
16:17
ФОТОФАКТ. В Ужгороді навколо ліквідамбарів встановили чавунні решітки
15:45
/ 1
У Мукачеві чоловік, повернувшись із заробітків, звів рахунки з життям
15:41
На Закарпатті працює 4 400 лікарів та 9,5 тисяч медсестер та фельдшерів
15:27
/ 1
У мукачівському "Паланку" влаштували реконструкцію весілля Ілони Зріні та Імре Текелі
13:50
/ 1
Закарпатську академію мистецтв і надалі очолюватиме Іван Небесник
10:18
Понад сотню донорів долучилися до Тижневика здачі крові в Ужгороді
09:46
/ 1
Єдина в області жінка-хірург, яка проводить стентування судин серця, працює на Закарпатті
09:40
Зелені зони Ужгорода заросли борщівником
08:24
/ 3
"Закарпатгаз” повідомив про зниження ціни на газ у червні на на 6,5%
07:34
На місці колишньої церкви в Ужгородському замку тривають археологічні розкопки
22:34
В Ужгороді зафіксовано історичний температурний рекорд спеки
22:25
/ 3
На авіарейс Ужгород-Київ-Ужгород розпродано усі квитки
21:07
/ 3
У Європарламенті стали на захист полонини Боржави від забудови її високогір’я вітряками (ДОКУМЕНТ)
17:43
/ 7
Закарпатські газовики готові страйкувати заради зарплатні
16:46
На Закарпатті фермери завдяки аграрним розпискам залучили понад 80 млн грн
16:20
На Хустщині, в Ізі проведуть майстерню з лозоплетіння
15:36
Унаслідок паводку аграріям Іршавщини доводиться пересівати свої угіддя
15:28
Рівень розрахунків за газ на Закарпатті – вищий на 21%, ніж по всій Україні
15:01
/ 1
У мукачівському Паланку встановили герб святому Мартину
14:56
/ 1
Найбільші зарплати в агросфері пропонують на Закарпатті
14:47
У Берегові презентували каталог "Осінній Берегсаз"
13:48
Представник Офісу із залучення та підтримки інвестицій цікавився в Ужгороді, куди в місті залучати інвестиції
12:20
У Тячеві відбудеться масштабний етнофестиваль народної музики та творчості
10:57
Для бібліотек Мукачева закуплено книг на 25 тис грн
» Всі новини