Виноградівська райрада затвердила бюджет на 2010 рік

14 травня 2010 року відбулося пленарне засідання 28-ї сесії Виноградівської районної ради. Перш ніж перейти до розгляду питань порядку денного пленарного засідання голова районної ради Олег Любімов представив депутатському корпусу новопризначеного голову райдержадміністрації Карла Резеша та першого заступника голови обласної державної адміністрації, депутата обласної ради Івана Бушка, які зайняли місця в президії засідання. У роботі сесії також взяла участь депутат обласної ради Юдіта Петеї.

Виноградівська райрада затвердила бюджет на 2010 рік

Голова ради ознайомив депутатів і з іншими призначеннями в районі. Зокрема, начальником райвідділу міліції став Іван Дочинець, який був присутній на сесії, начальником Виноградівської митниці - Сергій Конєв.

На початку засідання Олег Любімов розповів про проблему, порушену на спільному засіданні постійних комісій районної ради з питань: освіти, культури, молодіжної політики, розвитку туризму, фізкультури і спорту; соціального захисту населення та охорони здоров’я; національних меншин, духовності, міграції та транскордонного співробітництва щодо незадовільної роботи пошти, зокрема по доставці районної газети "Новини Виноградівщини", особливо угорського дубляжу. Тому керівник Закарпатського відділення УДППЗ "Укрпошта" Микола Ростов інформував про роботу зазначеного підприємства зокрема, про впровадження інноваційних технологій, закупівлі суперсучасних машин, підвищення зарплати працівників, виконані ремонти сільських відділень тощо. Це питання викликало бурхливу дискусію та шквал незадовільних реплік депутатів. Так, Іван Черепко наголосив, що людей не цікавлять нові технології роботи, а своєчасне отримання газет. Депутат Мальвіна Савинець підкреслила всю абсурдність організації роботи пошти, а саме коли виноградівську газету везуть на сортування у Мукачево, звідти газета повертається у Виноградів і вже потім потрапляє до сільських відділень пошти. Депутат обласної ради Юдіта Петеї заявила про задокументовані факти недоставки важливих юридичних документів. За результатами розгляду питання було прийнято рішення створити комісію з числа депутатів, яка повинна виїхати у сортувальний центр та вивчити його роботу. Про результати поінформувати депутатів районної ради на наступному пленарному засіданні сесії.

Надалі було озвучено депутатський запит Володимира Кістерного щодо незаконності функціонування пилорами поряд з житловими будинками в селі Теково, який був підтриманий депутатським корпусом та направлений у районну прокуратуру.

Заслухавши звіт постійної комісії з питань законності, правопорядку, депутатської діяльності та етики, депутати перейшли до затвердження районних галузевих програм та внесення змін і доповнень до діючих.

Відтак районні обранці приступили до розгляду районного бюджету на 2010 рік, про який чітко та докладно інформувала начальник фінуправління Валерія Варга. Вона відмітила, що залишилося багато незакритих питань, які потребують фінансування, зокрема, цього року немає можливості фінансувати подальше будівництво Боржавського садика, ремонту Хижанського будинку культури, на сільські ради не вистачає коштів на зарплати тощо. Однак, по можливості, на них обов’язково будуть виділятись кошти.

При розгляді питання "Про збільшення статутного фонду "АВЕ Виноградово" депутати прийняли рішення щодо зміни частки районної ради у згаданому підприємстві у сторону її зменшення - 40 % до 20 %. Завдяки цьому вдасться залучити у фонд "АВЕ Виноградово" близько півтора мільйона гривень "живих" коштів. Далі районна рада висловила своє негативне ставлення до розміщення на території області установ тимчасового тримання нелегалів, що планується облаштувати у селі Дерцен Мукачівського району.

Вивчаючи ситуацію у Виноградівському дошкільному навчальному закладі (дитячому будинку) інтернатного типу, постійні комісії з питань освіти, культури, молодіжної політики, розвитку туризму, фізкультури і спорту та з питань соціального захисту населення зверталися до управління освіти та науки облдержадміністрації з клопотанням щодо внесення змін до статуту закладу з тим, щоб дозволити комплектування закладу наступними категоріями дітей: дітей з багатодітних, малозабезпечених сімей та сімей які опинилися в складних життєвих обставинах. Однак, так зміни до статуту не можливо внести без змін до деяких нормативно – правових актів. Тому комісії винесли на сесію питання про звернення до Президента України, Верховної Ради України та Міністерства освіти та науки України з клопотанням щодо внесення змін до деяких нормативно-правових актів що регламентують комплектування навчальних закладів (дитячих будинків) інтернатного типу.На завершення сесії, згідно з заявою депутата Резеша К.К., у зв’язку з його призначенням на посаду голови райдержадміністрації, було прийнято рішення про зняття з нього повноважень голови постійної комісії з питань розвитку малого та середнього бізнесу, підприємництва, торговельного і побутового обслуговування населення та включення його до складу постійної комісії з питань ринкових відносин, планування, бюджету, фінансів та контролю за проведенням приватизації.

Загалом на сесії розглянуто двадцять п’ять питань, за якими прийнято відповідні рішення. В цілому сесія була продуктивно, вона пройшла в спокійній та діловій обстановці.

Марія Кажмір
17 травня 2010р.

Теги: сесія, райрада, бюджет

НОВИНИ: Соціо

12:48
Україна та Словаччина домовилися прискорити процес відновлення повноцінної роботи аеропорту "Ужгород"
12:29
У школах Мукачева відкрито 65 інклюзивних класів
12:28
На Закарпатті у серпні на 13,7% подешевшали овочі, тоді як яйця здорожчали в 1,6 рази
10:00
У закарпатській Великій Доброні – сезон паприки
09:22
/ 5
На Закарпатті відсутні бланки для лікарняних
09:16
У Мукачеві будують нову кільцеву розв’язку
08:52
На Тячівщині вчителів перенавчають для роботи в Новій українській школі
00:55
На Закарпатті пам’ятають про 29 людей, що згоріли живцем 36 років тому
00:40
У Мукачівській єпархії масово хрестили у російському православ'ї циганських дітей
23:48
Ужгородський журналіст презентував фотовиставку своїх світлин
18:52
/ 1
В Ужгороді відбудеться шоу комедійної імпровізації "Точка G"
17:42
/ 1
1600 закарпатців замовили газ на зиму за літньою ціною
17:00
На Закарпатті природні ресурси поповнили бюджет на понад 86 млн грн
13:12
/ 11
В Ужгородському міськрайонному суді провели нараду щодо рішень двох суддів випустити під заставу наркоторговців
12:21
/ 3
Від Ужгорода, Чопа, Ужгородщини й Баранинської ОТГ цієї осені мають призвати 100-120 військовозобов’язаних
11:40
/ 11
Перед будівлею суду у Львові, де слухається справа по закарпатській Боржаві, захисники полонини розгорнули мітинг
10:34
/ 2
У багатьох сільських школах на Закарпатті туалети не мінялися з минулого століття
10:31
/ 1
В Ужгороді за рік стали мамами більше ста неповнолітніх дівчат
10:01
У Мукачеві п’ятеро дітей сиріт отримають кошти на придбання житла
23:08
/ 4
Закарпатка з Free Svydovets на Молодіжному кліматичному саміті ООН говорила про безпеку екоактивістів
19:37
/ 2
У Мукачеві втретє відзначили День рудих – "Red Hair Day"
16:45
/ 2
Михайло Сирохман, дослідник старовинних церков
16:08
/ 1
У Липецькій Поляні на Хустщині відбувся фестиваль "Полянський салаш"
16:46
ФОТОФАКТ. Свято закарпатського меду триває у Мукачеві
10:02
/ 8
Великий Березний створює ОТГ, в яку увійде 4 навколишніх села
» Всі новини