На Ужгородщині селянин зробив несанкціоновану врізку в продуктопровід з соляркою

В Ужгородський райвідділ міліції звернувся один з керівників установи, що обслуговує нафтопродуктопровід. Заявник повідомив, що в селі Барвінок Ужгородського району виявлено несанкціоновану врізку та крадіжку нафтопродуктів.

На Ужгородщині селянин зробив несанкціоновану врізку в продуктопровід з соляркою

Начальник райвідділу Віталій Шимоняк доручив керівнику карного розшуку Анатолію Маровтію та його підлеглим виїхати на місце й з’ясувати всі обставини. Разом з оперативниками в село прибули й працівники спеціального відділу міліції з обслуговування продуктопроводу.

Уже на вулиці правоохоронці почули з дворогосподарства, де проживав 39-річний Олександр, запах солярки. На подвір’ї стражі порядку звернули увагу на сліди від пального. А оглянувши господарство, знайшли шланги, котрі вели з городу, два насоси та різні посудини, наповнені дизпаливом. Загалом у цих ємностях виявилося 250 літрів пального. Шланг від подвір’я повів аж до кінця городу, де знаходився нафтопровід. Там він був під’єднаний до труби. Не треба було бути експертом, щоб зрозуміти: Олександр причетний до несанкціонованої врізки. Тому працівники міліції вирішили поспілкуватися з ним у міліцейському кабінеті.

Розуміючи, що не вдасться вийти сухим з води, чоловік зізнався, що справді зробив самовільну врізку. Як розповів селянин, ще місяць тому, обкопуючи виноград, від зауважив трубу в кінці городу. На ній вже був кран. Тож Олександр вирішив отримати дармову солярку, тим паче що має  дизельний автомобіль. Довго втриматися від спокуси не зміг. Під’єднав шланг до труби, протягнув його на подвір’я і став наповнювати бочки. Спершу одну, потім другу... Однак далі, за словами затриманого, він буцімто заснув, а в цей час шланг не витримав високого тиску й тріснув! Солярка полилася на подвір’я... Не знав чолов”яга, що для перекачування солярки з нафтопроводу потрібно мати спеціальний шланг високого тиску.  На щастя, солярка не потрапила у сусідні колодязі.

Не виключено, що працівники, котрі обслуговують нафтопродуктопровід, зауважили, як на датчику падає тиск, але відразу не забили тривогу. А тут їм зателефонував якийсь чоловік,  повідомивши, що в селі хтось скоїв врізку в нафтопродуктопровід.  Тоді вони вже самі звернулися по допомогу до співробітників міліції.

Вирішується питання про порушення за цим фатом кримінальної справи. Наразі спеціалісти підраховують завдані збитки.

Іван Ладжун, ВЗГ ГУ МВС України в Закарпатській області
14 травня 2010р.

Теги: крадіжка, несанкціонований, врізка

НОВИНИ: Кримінал

14:24
/ 6
На Закарпатті викрили схему з фіктивним «туберкульозом» для ухилення від призову Фото новина
10:56
/ 1
Житель Івано-Франківщини організував на Закарпатті переправлення призовників через кордон Фото новина
10:33
/ 2
В Ужгороді судитимуть ексдиректора департаменту міськради за незаконну приватизацію землі біля «Чорних озер» Фото новина
13:33
/ 1
На Закарпатті судитимуть групу, яка переправляла чоловіків через кордон інкасаторським авто
17:04
ДБР викрило незаконну вирубку дубів у Берегові на понад 1,6 млн грн Фото новина
15:52
На Закарпатті директора підприємства звинувачують у завищенні ціни житла для переселенців Фото новина
14:11
У Кольчині на Мукачівщині батько поранив сина ножем під час сварки Фото новина
12:47
На Мукачівщині донька обманула матір на 130 тисяч гривень
15:18
/ 2
Закарпатські прикордонники затримали ґвалтівника, який намагався втекти з України Фото новина
12:24
На Закарпатті ексдиректорка інтернату приховувала сексуальне насильство над дітьми
11:19
/ 3
Ексначальницю Держгеокадастру Закарпаття підозрюють у незаконній передачі землі на Драгобраті Фото новина
16:18
/ 1
На Закарпатті затримали чоловіка, підозрюваного у зґвалтуванні 16-річної дівчини Фото новина
10:31
/ 8
Прокуратура підозрює нотаріуса з Ужгорода у схемі заволодіння майном на понад 42 млн грн Фото новина
11:05
/ 20
Депутату Ужгородської міськради Маєрчику повідомили про підозру у недекларуванні активів на понад 13,8 млн грн Фото новина
15:21
/ 1
СБУ та Нацполіція ліквідували на Закарпатті канал контрабанди кокаїну Фото новина
14:28
/ 4
У Ракошині на Мукачівщині двоє юнаків пограбували будинок, простріливши ноги господарю Фото новина
11:40
Акушерці у Мукачеві повідомили про підозру через смерть немовляти Фото новина
09:50
/ 2
Через загибель туристки на Драгобраті підозру отримало керівництво курорту Фото новина
18:17
/ 10
Депутата Берегівської районної ради Арсенія Богара, який приховав мільйони у декларації, узято під варту Фото новина
17:40
На Хустщині затримали переправника, який за $10 тис. організував "зелений коридор" ухилянтам Фото новина
16:30
На Закарпатті поліція заблокувала три канали збуту бойової зброї Фото новина
11:55
Закарпатець пропонував $2,5 тис. командиру взводу за «вирішення питання» товариша Фото новина
13:50
В Іршаві поліція затримала підозрюваного у торгівлі наркотиками Фото новина
09:16
/ 3
На Тячівщині поліція затримала чоловіка, який зірвав портрети загиблих захисників Фото новина
14:52
/ 6
Депутат Берегівської райради приховав у декларації понад 8 млн грн Фото новина
» Всі новини