Єрмолаєв: Ключовий досвід Закарпаття - транскордонне співробітництво

У четвер, 13 травня, голова облдержадміністрації Олександр Ледида зустрівся з директором Національного інституту стратегічних досліджень при Президентові України Андрієм Єрмолаєвим. Йшлося про активізацію співпраці по лінії інститут-регіони, повідомили в управлінні інформації та зв'язків із громадськістю облдержадміністрації.

Єрмолаєв: Ключовий досвід Закарпаття - транскордонне співробітництво

На зустрічі також були присутні перший заступник голови ОДА Іван Бушко та директор регіонального філіалу Національного інституту стратегічних досліджень Світлана Мітряєва.
 Відомий політолог Андрій Єрмолаєв очолив інститут лише два місяці тому. Першочергове завдання, яке він поставив  – реформування Національного інституту, перетворення закладу в мозковий центр нової команди.

Під час зустрічі з керівником нашої області Андрій Єрмолаєв відзначив, що на Закарпатті досить успішно працює філія Національного інституту стратегічних досліджень, яка спеціалізується на наукових дослідженнях і проводить ефективний моніторинг суспільно-політичної ситуації в області. В планах – суттєво розширити мережу інститутів в Україні, адже нині їх є лише шість, – повідомив Андрій Єрмолаєв.

– Щодо Закарпаття, то ваш ключовий досвід – у розвитку транскордонного співробітництва. Розроблену модель можливо використати й іншим регіонам нашої країни, – констатував директор інституту.

Також за словами Андрія Єрмолаєва одним з потужних напрямків роботи інституту стане співпраця з областями, регіональними елітами.  Перші успішні приклади на рівні країни – діяльність Ради регіонів при Президентові країни. Вона по суті стала механізмом, який сприяє узгодженій взаємодії центральних органів влади та місцевого самоврядування у питанні проведення реформ.
Голова облдержадміністрації Олександр Ледида, в свою чергу, відзначив, що нові стратегічні ініціативи однозначно треба реалізовувати для модернізації країни. Відрадно, що при цьому враховується думка місцевих громад.

– Область, яка межує з чотирма країнами Євросоюзу може стати своєрідним локомотивом інтеграційних процесів, – вважає Олександр Ледида. –  Роль Національного інституту стратегічних досліджень в розробці нової економічної політики країни, зі своїми можливостями пропонувати, оцінювати проекти рішень в багатьох питаннях може стати ключовим.

ДЛЯ ДОВІДКИ: Національний інститут стратегічних досліджень, утворений Указом Президента України від 4 березня 1992 року, є базовою науково-дослідною установою аналітико-прогнозного супроводження діяльності Президента України. Інститут підпорядковується Главі держави. Результати наукових досліджень Інститут подає на розгляд Президентові України у вигляді проектів програмних документів, експертиз нормативно-правових актів, аналітичних довідок та пропозицій щодо основних засад внутрішньої та зовнішньої політики, шляхів вирішення загальнодержавних та регіональних проблем суспільного розвитку.

13 травня 2010р.

Теги: Єрмолаєв, транскордонне співробітництво, Ледида, зустріч

НОВИНИ: Соціо

22:03
"Вітряні парки" "відповідально" відбудують міст, "безвідповідально" обвалений вантажівками з щебенем для дороги, якою вони планують возити "ненормативні великогабаритні вантажі"
13:11
Екоклуб у Ясіні запрошує на пізнавальну "Подорож на Драгобрат"
00:50
/ 2
Суд в Ужгороді покарав працівницю митниці за хабарництво штрафом
02:20
/ 3
Проти журналістки-розслідувачки із Закарпаття, яка пише про вітряки у горах, знову публікують замовні статті
23:30
/ 3
ДЕІ відмовляється надати акт перевірки законності будівництва на полонині Руна, – УПГ
13:53
/ 1
На Тячівщині сьогодні зустрічали полеглого Героя Юрія Бороді Фото новина
20:45
Учасники екоклубу в Ясінях мандрували Стежкою Довбуша у Карпатському національному парку Фото новина
14:06
/ 3
У Великих Лучках на Мукачівщині провели в останню дорогу захисника Андрія Закладного, що помер під час лікування Фото новина
13:48
/ 5
Учителька математики з Іршави розв'язала одну з найдавніших "нерозв'язних" математичних задач — трисекцію кута
13:18
Відкрито реєстрацію на липневі зміни дитячого екоосвітнього табору "Зелені скарби Карпат" в Ужгороді
22:35
/ 7
Подружжя волонтерки та військового зупиняють рух на транспортному мосту в Ужгороді на хвилину мовчання Відео новина
21:46
/ 8
Виноградівський фейкомет Староста придумав фейк про позов "краматорців" до "Закарпаття онлайн"
12:12
В Ужгороді завершилася перша зміна літнього табору "Зелені скарби Карпат" Фото новина
16:45
/ 1
"Щасливі діти" оголосили на Закарпатті конкурс "Карпатський сторітелінг"
16:42
/ 1
З російського полону повернули ще двох закарпатців
12:36
Четвертий день екотабору «Зелені скарби Карпат»: мандрівки, квести та екотворчість
21:23
/ 1
Внаслідок важких поранень у лікарні помер захисник Андрій Раняк з Хуста Фото новина
21:10
/ 1
Берегівська міськрада повідомила про смерть захисника Йожефа Паски Фото новина
16:23
19-25 червня на словацько-українському автомобільному прикордонному переході "Убля – Малий Березний" буде тимчасово обмежено рух
13:55
"Зелені скарби Карпат": третій день екотабору — пригоди, знання і натхнення
13:55
/ 2
У Іршаві попрощаються з Сергієм Копинцем, що рік вважався зниклим безвісти
21:29
На Закарпатті запрацює програма стентування для пільгових категорій з хронічними ураженнями серця Фото новина
21:11
Другий день екотабору "Зелені скарби Карпат: поїздка на озеро Синевир і до бурих ведмедів Фото новина
11:33
/ 2
Підтверджено загибель у серпні 2024-го Василя Тарканія з Мукачева Фото новина
23:16
На Закарпатті стартував дитячий екотабір у межах проєкту "Зелені скарби Карпат" Фото новина
» Всі новини