Ужгород: На міжнародній конференції поговорять про нові можливості розвитку туризму в Карпатському Єврорегіоні

23 лютого Центр українсько-угорського регіонального розвитку в рамках реалізації проекту під назвою «Створення регіонального туристичного інформаційного центру в Закарпатській області» за програмою Євросоюзу „Сусідство Угорщина-Словаччина-Україна INTERREG III A/TACIS” спільно з головним управлінням з питань євроінтеграції, зовнішньоекономічних зв’язків та туризму Закарпатської ОДА організовує в Ужгороді міжнародну конференцію на тему „Нові можливості розвитку туризму в Карпатському Єврорегіоні”.

Ужгород: На міжнародній конференції поговорять про  нові можливості розвитку туризму в Карпатському ЄврорегіоніЗахід проходитиме в малому залі Закарпатської ОДА (м.Ужгород, пл.Народна, 4).

Мета проекту полягає у підвищенні рівня розвитку туризму в Закарпатській області як однієї з найперспективніших галузей економіки прикордонного регіону. В рамках проекту у листопаді минулого року було відкрито новий туристичний інфоцентр у м. Берегові.

Мета цієї міжнародної конференції полягає у підвищенні обізнаності про можливості розвитку туризму в Карпатському Єврорегіоні, а також про програми ЄС, спрямовані на підтримку туристичної галузі регіону. Сподіваємося, що це сприятиме розробці і реалізації нових туристичних проектів. До участі в конференції запрошені фахівці туризму та регіонального розвитку з України, Польщі, Словаччини, Угорщини, Румунії. Якщо Ви також бажаєте взяти участь у цій міжнародній конференції, будь-ласка, звертайтеся до організаторів.

НАШІ КОНТАКТИ:

Центр українсько-угорського регіонального розвитку: 88000 Ужгород, пл.Народна, 4. каб. 238, 240

Контактна особа: Йосип Торпоі, моб. тел.: +38 050 689 05 43

Тел./факс: +38 (0-312) 61 71 08;

E-mail: office@umti.org
14 лютого 2007р.

Теги:

Коментарі

НОВИНИ: Соціо

17:04
В Ужгороді попрощалися з 37-річним полеглим воїном Володимиром Малєвим Фото новина
16:17
На кордоні зі Словаччиною викрили двох киян, які видавали себе за багатодітних батьків Фото новина
14:03
Підтвердили загибель на війні захисника із села Люта на Ужгородщині Івана Галаговця Фото новина
11:25
Стало відомо про загибель військового із Буштина на Тячівщині Миколи Лозана Фото новина
09:02
Енергетики оприлюднили графік відключень світла на Закарпатті 16 січня
18:25
Підтвердили загибель захисника із Тячева Олександра Томишинця Фото новина
16:46
/ 1
У Мукачеві зустріли евакуаційний потяг із Запорізької області Фото новина
15:15
В Ужгороді зупинили п’яного водія, позбавленого права керування Фото новина
14:13
Рятувальники визволили сноубордиста із снігових заметів у горах Рахівщини Фото новина
09:49
/ 1
В Ужгороді попрощаються з Героєм Володимиром Малєвим Фото новина
09:05
/ 1
Гірські рятувальники Рахівщини оновили маркування та попереджувальні знаки на лижних трасах Фото новина
18:20
У Мукачеві затримали водія, який у стані наркотичного сп’яніння скоїв ДТП Фото новина
17:27
У пункті пропуску «Ужгород» відкрили пішохідну смугу руху Фото новина
16:13
/ 1
На війні з росією поліг військовий із Приборжавського на Хустщині Олександр Петах Фото новина
14:15
/ 5
Андрія Савчука звільнили з посади очільника Закарпатського ОТЦК
13:04
/ 1
На війні з росією поліг Герой із села Нанково на Хустщині Василь Марчишинець Фото новина
11:00
У селі Собатин з родини вилучили чотирьох дітей через неналежні умови Фото новина
10:02
/ 1
Стало відомо про смерть захисника із Косівської Поляни на Рахівщині Івана Бердара Фото новина
17:54
/ 2
На війні з росією поліг 25-річний воїн із Ясіні Андрій Сергійчук Фото новина
17:13
Закарпатські патрульні повернули додому пенсіонера, який загубився й був дезорієнтованим Фото новина
16:34
/ 4
Інспекторів Закарпатської митниці відсторонили після відео з можливим хабарем
18:39
Підтверджено загибель понад рік тому 25-річного Василя Поповича зі Стеблівки Хустської громади Фото новина
17:34
Нетверезий водій з’їхав у кювет у Мукачеві Фото новина
13:02
/ 1
На гірськолижному курорті на Ужгородщині травмувався сноубордист Фото новина
09:56
Підтверджено загибель Михайла Поповича з Дубового на Тячівщині, який вважався зниклим безвісти з червня 2023 року Фото новина
» Всі новини