Через "фіктивні" документи закарпатські митники вилучили у тернопільчанина цистерну

Ужгородські митники блискавично викрили ретельно підготовлену аферу з подвійними документами, через що водій вантажівки на кордоні "втратив" щойно куплений причіп-цистерну. Про це сьогодні, 7 квітня, повідомила Закарпаття онлайн прес-секретар Ужгородської митниці Вікторія Сенгетовська.

Через "фіктивні" документи закарпатські митники вилучили у тернопільчанина  цистерну

Вирушаючи зі Словаччини до України, 48-річний тернопільчанин заїхав в зону митного контролю пункту пропуску "Ужгород" на вантажному автомобілі марки "DAF". У ході митного контролю він подав інспекторам пакет товаро-супровідних документів на придбаний причіп-цистерну (1985р.в.). За заявленими документами вартість даного причепу складала всього-навсього 1500 Євро, що і насторожило митників. В подальшому сюжет розгортався вже не на користь водія вантажівки. Звернувшись до словацьких колег, ужгородські митники з’ясували, що у пункті пропуску "Вишнє Нємецьке" чоловік надав інший пакет документів, згідно яких причіп був куплений не в Німеччині, а в Польщі і справжня ціна його – 5700 Євро.

Як розповів заступник начальника митного поста Володимир Лазорик, таким чином порушник хотів зекономити на сплаті всіх необхідних митних платежів понад 13 тисяч гривень.
Через подання митному органу неправдивих даних на товар, складено протокол про порушення митного законодавства. Причіп-цистерна, вартістю 77 тисяч гривень, вилучений до рішення суду.
 

07 травня 2010р.

Теги: цистерна, митниця

НОВИНИ: Кримінал

20:08
У декларації ексначальниці Берегівської райМСЕК виявили порушення на 9 млн грн
18:05
/ 4
На Ужгородщині поліція розслідує провокативний підпал церкви
17:54
/ 3
На Закарпатті судитимуть колишню очільницю Держгеокадастру за незаконну передачу землі з водосховищем
17:47
На Закарпатті лісівнику оголосили підозру через незаконну вирубку дубів на 5,2 млн грн Фото новина
17:41
На Рахівщині затримали харків'ян, які під виглядом "швидкої" переправляли "ухилянтів" до Румунії Фото новина
17:18
/ 2
На Тячівщині викрили незаконну вирубку лісу на понад пів мільйона гривень Фото новина
14:47
/ 1
На Мукачівщині автомобіль на смерть переїхав чоловіка, який ліг на дорогу Фото новина
11:20
На Закарпатті на кордоні вилучили стародруки, які намагались незаконно ввезти в Україну Фото новина
11:15
/ 1
Мешканець Чопа за 12 тис. доларів переправляв військовозобов'язаних до Словаччини Фото новина
17:11
/ 1
Внаслідок потрійної ДТП на Хустщині травмувалося 5 людей, в тому числі – немовля
16:33
На Тячівщині затримали підозрюваного у замаху на вбивство Фото новина
15:14
/ 2
На Тячівщині затримали двох братів, що переправляли "ухилянтів" через кордон Фото новина
15:02
Внаслідок зіткнення легковика та мікроавтобуса на Рахівщині загинула водійка, ще 2 людей травмовані Фото новина
14:55
/ 1
На Закарпатті затримали агента фсб, завербованого для підпалів об'єктів залізниці та пошти Фото новина
18:58
/ 3
Водійку, що п'яною за кермом BMW X5 на блокпосту в Перечині смертельно травмувала прикордонника, взяли під варту
18:46
/ 4
На Закарпатті підрядник вкрав 8,4 млн грн під час ремонту дороги державного значення
22:15
/ 1
Біля Ужгорода "п'яний" УАЗ в'їхав у припаркований Peugeot Фото новина
19:09
/ 2
Суд в Тячеві залишив в силі арешт на землю та техніку для будівництва МГЕС в Калинах (ДОКУМЕНТ)
17:38
/ 4
За привласнення 6 млн грн виплат полеглого на війні похресника суд ув'язнив мукачівця на 5 років Відео новина
15:30
/ 2
На виїзді з Мукачева п'яна водійка Renault в'їхала в бетонний стовп Фото новина
14:34
/ 3
Закарпатця, що жорстоко знущався над конем у Буковелі, суд "покарав" штрафом в 3400 грн Відео новина
12:57
/ 5
Ще один ужгородець заплатить за водіння без прав і "під кайфом" понад 75 тис. грн штрафів Фото новина
12:41
/ 7
У Перечині п’яна водійка BMW X5 влетіла в блокпост, загинув прикордонник Фото новинаВідео новина
21:00
Повторне керування автомобілем без прав і "під кайфом" обійшлося ужгородцеві в ще 70 тис. грн Фото новина
19:06
В Ужгороді пасажирка "здала" патрульним таксиста "під кайфом" Фото новина
» Всі новини