Закарпатський знахар лікує рак цілющими травами

Іван Буркало із села Підвиноградів на Закарпатті наливає у склянку настоянку з лікарських трав.

Закарпатський знахар лікує рак  цілющими травами

— До мене приходять із раком, червоною вовчанкою, важкими формами туберкульозу, варикозним розширенням вен. Переважно це ті, хто перейшов уже всіх лікарів, каже 50-річний Іван Буркало з села Підвиноградів Виноградівського району Закарпаття. — Буває, ставлю на ноги безнадійно хворих. І то за два-три місяці.

Буркало — цілитель у третьому коліні. Знахарями були його дід і батько. Жили вони на Тячівщині в Лопухові. До них роками їздили лікуватися люди з усього Радянського Союзу.

Приймає хворих удома. Ліки робить на основі цілющих трав. Настойки та мазі готує за півдоби чи добу наперед.

— Півроку тому лікувався в мене чоловік із Верхнього Водяного Рахівського району, — переглядає записи. — Його виписали додому помирати. Лежав в онкології, мав рак горла. Медики не обіцяли йому більше двох місяців життя. Приїхав до мене, я його оглянув і кажу: ”Якщо послухаєте мене — будете жити”. Підготував йому спеціальні настої, чаї, відвари, мазі з трав. Пив їх три місяці. Після перших разів усе боліло, пекло. Але він терпів, не кинув лікування. За три місяці став на ноги — поправився на 27 кілограмів. Тепер здоровий.

Іван Буркало каже, усі хвороби йдуть зсередини.

— Сіно в полі скосимо, а на тому місці виростає отава, — пояснює. — Так і з організмом: зовні хворобу залікували, а причина залишилася. Де слабший орган — туди й недуга чіпляється. У жінок, наприклад, найуразливіші місця — груди, лімфовузли та гінекологічні органи. Очищати організм потрібно комплексно. Щоб забрати причину будь-якої хвороби, треба очистити насамперед кістки та кров.

У жінок найуразливіші місця — груди, лімфовузли та гінекологічні органи

Трави знахар збирає в екологічно чистій місцевості: високо в горах на Тячівщині. Деякі йому привозять із Кавказу, Приморського краю та півночі Росії.

— Основних маю 30 трав. Це женьшень, родіола рожева, солодка гола, нагідки лікарські, губка.

До будинку Буркала заходить літня жінка. Приїхала з Мукачевого. Скаржиться на болі у шлунку, запаморочення. Той оглядає її очі, язик, колір обличчя, спину.

— У вас часто скаче тиск, є проблеми з товстою кишкою, починаються негаразди з лівою ниркою, — діагностує. — Це спадкове. Маєте жовтий язик — теж недобре. Язик має бути рожевий. Часто у вас сохнуть губи — це від шлунку. Тому не рекомендую проводити багато часу на відкритому сонці, не купайтеся в гарячій воді.

Пропонує жінці двомісячний курс фітолікування. Каже, підготує їй спиртову витяжку та мазі рослин. За ліками можна приїжджати через дві доби. Вживати їх потрібно перед кожним прийомом їжі. Фітопрепарати знизять кислотність організму.

Зазвичай Іван Буркало просить прийти до нього на повторний огляд через один-два місяці.

— Очищати організм навіть здоровим на перший погляд людям раджу щонайменше двічі в році — навесні та восени. Тоді ніяка хвороба не чіплятиметься. Я вже 15 років не їм жирного, м’ясного, солодкого, солоного, не п’ю воду та не їм рідкого. І не хворію.

Лікувати Буркало почав після смерті батька 1993 року. Має режисерську освіту, закінчив курси нетрадиційної медицини. До нього приїжджають хворі з усієї України та Росії.

Сніжана Русин, Gazeta.ua
06 травня 2010р.

Теги: знахар, рак, онкохворі, трави

Коментарі

Олексій 2018-11-05 / 12:17:45
Доброго дня поможіть будьласка моїй мамі лікарі поставили діагноз рак легень 4 стадія робити хімію нема сенсу лікарі сказали поможіть нам 0734064146

Лозова Галина 2018-10-14 / 19:56:40
доброго вечора в мене дуже хвора мама Євгенія її 65р в неї рак печінки лікарі вівдмовилися лікувати.Що робити та куди йти я незнаю Якщо можна записатись до Вас на прийом мій телефон 098-962-96-70 Галина. Дякую за розуміння та допомогу.

Володимир 2018-06-26 / 18:09:53
Добрий вечір мені 32 роки у мене хронічний простатит лікуюся антибіотиками нічого недопомагає допоможіть буть ласка мій номер 0974756430.

василь 2018-05-12 / 11:21:14
номер телефону знахара можна

Олександра 2018-01-28 / 06:11:30
Адреса Івана Івановича: Закарпатська обл.Виноградівський район,с.Підвиноградів, вул.Спортивна,10.Дорогі мої не чекайте що Вам зателефонує Буркало. Він не подорожує по інтернету.Йому немає часу. Він свій час присвячує прийому хворих,розмовляє з ними по телефону,готує ліки та відправляє їх.

Олександра 2018-01-28 / 05:52:43
В даний час я лікуюсь в Івана Івановича.Це людина яка вириває хворих з лап смерті.скажу про себе: мені 62 роки. В серпні 2017 в мене виявили рак нирки,операція-видалена ліва нирка.Наче все обійшлось,але в кінці вересня я не можу стати на праву ногу.а потім відказує ліва рука і так далі і в листопаді онко МСЕК призначає мені 1-а групу.Хужої групи інвалідності немає.В середині грудня я зателефонувала Великому лікарю-травнику і через два дні ліки у мене. На согодні я вже хожу правда за допомогою милиць.але метрів 7 я можу пройти самостійно без них.Низький уклін і велике спасибі СПАСИТЕЛЮ. Буркало пообіцяв,що через місяців 4 я забуду про свій жах.

Олександра 2018-01-28 / 05:25:02
Багато хворих які хочуть поспілкуватися з Іваном Івановичем.Його № тел.0677267483;0992705790.

Катя 2018-01-18 / 12:53:41
Доброго дня. Потрібна Ваша допомога. В батька подруги метастази 11 і 12хребців. Допоможіть будь ласка. 0974104101

Катя 2018-01-18 / 12:50:01
Доброго дня. Потрібна ваша допомога!

Марія 2017-12-22 / 00:19:03
Добрий вечір, у мене хворий тато, рак нирки , лікарі поставили 3 стадію, допоможіть будь ласка, 0967446989

Ирина 2017-12-15 / 12:07:11
Доброго дня! Відгукніться ,будь ласка,кого дійсно вилікував Іван Буркало.Дуже потрібна допомога,але є сумніви,бо немає жодного позитивного відгуку!Буду дуже вдячна!т.0953016274

Ольга 2017-12-12 / 09:14:32
Доброго дня у мене дуже хворий чоловік рак жолудка врачі відправили додому дуже прошу допоможіть 0679625324

Ольга 2017-10-31 / 18:29:14
Дорогий день.Дуже хворий чоловік,,рак.Лікарі відмовились лікувати.Допоможіть 096 716 27 53

Допоможіть 2017-10-23 / 21:23:47
Поставили діагноз раку прямої кишки з метастазами в легенях. Назначили хімією. Після лікування пройшли обстеження,сказали що попередній діагноз невірних, щось з легеннями, взяли на аналіз клітину з легень нічого сказати не можуть. Допоможіть.тел.0988656330

Мар'яна 2017-10-15 / 20:59:02
Доброго вечора
Метастази пішли допоможіть будь ласка

Елена 2017-10-13 / 16:46:10
Здравствуйте! У меня лимфогранулематоз (Лимфома Ходжкина),можете ли Вы мне пожалуйста помочь!095-056-80-45

наташа 2017-10-06 / 10:39:53
дуже хворий брат допоможіть 0683235183

Олена 2017-10-02 / 10:04:29
Доброго дня. У мене хворий чоловік дуже. Я Прошу Вас. допоможіть нам. моі контакти. 0994914147

Діна 2017-09-30 / 16:54:12
У мене хворий чоловік на мієлодиспластичний синдром.Чи можете вилікувати,або хоч підлікувати?Будь ласка,звяжіться зі мною:0962157525.

Мирослав 2017-09-22 / 23:10:56
Доброго вечора!!! Моїй мамі поставили діагноз Рак підшлункової залози 4 стадія, ніхто ні в Києві, ані у Львові не хочуть не то щоб оперувати, а хімію робити, скажіть будь ласка чи зможете ви нам допомогти? наперед вдячний.
допоможіть мій номер +38 095 749 27 93

НОВИНИ: Соціо

10:56
/ 1
У міському управлінні соцзахисту Мукачева працює Держаудитслужба
06:40
Жителі сіл Ужанської долини з другої спроби будуть об’єднуватися в ОТГ
06:22
ФОТОФАКТ. У старому каштані в центрі Тячева умілець вирізьбив совину родину
18:18
/ 1
Поліція проводить перевірку правомірності рішення про призначення опіки над сиротами в Ужгороді
16:05
В Ужгороді відбудеться громадське вшанування Героїв Небесної Сотні
15:49
ФОТОФАКТ. Бабкін приїхав на концерт в Ужгород потягом, з музикантами"5'nizza" і нагадав про подарунок закоханим
14:58
/ 2
В Ужгороді стартував "Медовуха Фест"
14:40
Реконструкція пункту пропуску "Ужгород-Вишнє Немецьке" триває
14:33
Школярі Мукачева з наступного понеділка також повертаються до навчання
14:01
/ 1
У Мукачеві визначили заходи щодо проведення профілактичних щеплень
10:50
У школах Ужгорода з 18 лютого відновлюється навчання
10:45
/ 6
Фотозону "Я люблю Ужгород" демонтували через вандалів, і повертати не планують
10:33
Мукачево стало учасником проекту Агентства США з міжнародного розвитку USAID
10:09
Майже половина мукачівців користуються громадським транспортом безкоштовно
10:08
64 пари одружилися в День закоханих на Закарпатті
08:57
/ 3
В ужгородському "Акваріумі" з'явилася справжня морська мурена
22:24
/ 19
Сина псевдоактивістки Ступак внесли до "Миротворця" через угорський паспорт (СКРІН)
21:50
В Ужгороді провели акцію на підтримку сімейних цінностей, кохання, збереження щирих стосунків у родинах
20:22
/ 1
Щоб розмитнити "євробляхи" бажаючих, Закарпатська митниця ДФС перейшла в посилений режим роботи
19:12
/ 12
Ужгородський суддя із сумнівними статками претендує на посаду Верховного Суду
17:44
Заяви щодо насильства над дітьми в ужгородській опікунській родині не підтверджуються – міськрада
16:49
Мешканці Ужгорода у день закоханих писали депутатам про наболіле у "валентинках"
16:30
Сучасні методи діагностики та лікування головного болю та інсультів обговорили на засіданні асоціації неврологів Закарпаття
14:40
/ 1
Упродовж доби на Закарпатті оформлено рекордну кількість "євроблях" – понад 500
14:28
/ 1
В Ужгороді відзначили 30-річчя виведення радянських військ із Афганістану
» Всі новини