Податкову міліцію ДПА у Закарпатській області очолив Михайло Тернущак (ФОТО)

Наказом ДПА України від 29 квітня 2010 року 547-о полковника податкової міліції Тернущака Михайла Михайловича призначено на посаду першого заступника голови - начальника управління податкової міліції ДПА у Закарпатській області.

Податкову міліцію ДПА у Закарпатській області очолив Михайло Тернущак (ФОТО)

Про це Закарпаття онлайн повідомили в ДПА у Закарпатській області.
 
Нового керівника податкової міліції представив колективу ДПА у Закарпатській області сьогодні, 5 травня 2010 року, заступник  начальника Головного управління  податкової  міліції  ДПА  України   Плющ Руслан Миколайович.

Михайло Тернущак працював в органах державної податкової служби з 1997 по 2005 рік, обіймав посаду заступника начальника управління податкової міліції-начальника відділу по боротьбі з корупцією в органах державної податкової служби ДПА у Закарпатській області.

Заступник  начальника ГУПМ  ДПА  України Руслан Плющ наголосив, що керівництво ДПА України очікує від податкової міліції Закарпаття посилення роботи із ліквідації кримінальних схем несплати податків, розкриття і розслідування резонансних злочинів, максимального відшкодування державі завданих збитків, викриття та припинення діяльності конвертаційних центрів і фіктивних підприємств, активізації роботи у рамках проведення операцій "Щит" та "Бюджет".

Руслан Плющ від імені керівництва ДПА України побажав  начальнику  податкової  міліції  Михайлу Тернущаку успішної роботи на новій посаді, висловивши переконання, що його досвід роботи в органах державної податкової служби дозволить ефективно виконувати завдання, які сьогодні стоять перед  податковою  службою.

05 травня 2010р.

Теги: податкова міліція, Михайло Тернущак

НОВИНИ: Соціо

18:25
У Карпатах під час зливи заблукали дві туристки з Одеси Фото новина
17:37
Лікарі Львова врятували немовля із Закарпаття зі складною вродженою вадою Фото новина
16:27
В Ужгороді відкрили рух вулицею Карпатської України Фото новина
14:42
До 9 годин затримки: низка потягів до Закарпаття курсує із запізненням
11:48
/ 1
На Закарпатті викрили двох нелегальних перевізників Фото новина
11:03
/ 1
Підтверджено загибель 20-річного захисника зі Сваляви, який понад два роки вважався зниклим безвісти Фото новина
16:21
/ 1
У Барвінку знову горіло сміттєзвалище Фото новина
11:54
/ 2
На Закарпатті обрали найкращі вина 2026 року Фото новина
18:18
/ 16
В Ужгороді відкрили нову мініскульптуру, присвячену легендарному лікарю Андрію Новаку Фото новина
12:46
/ 1
На Тячівщині судитимуть депутата, який не задекларував майно та доходи на понад 6 млн грн Фото новина
11:39
/ 3
Закарпатські прикордонники зірвали контрабанду сигарет із використанням безпілотників Фото новина
11:03
/ 1
Ужгородці показали, як виглядав Полуничний Місяць цієї ночі Фото новина
08:33
/ 2
На Закарпатті 30 червня діятимуть погодинні відключення світла
18:04
У Бедевлі на Тячівщині підтвердили загибель Героя Івана Коларика Фото новина
16:49
/ 1
На Рахівщині 19-річному туристу стало зле під час спуску з Петроса Фото новина
11:28
/ 1
На Закарпатті водій заснув за кермом і з’їхав із дороги Фото новина
10:14
/ 1
Після півтора року пошуків підтверджено загибель захисника з Виноградова Василя Сопка Фото новина
09:56
На Хустщині медики екстреної допомоги прийняли пологи вдома
14:45
У Міжгірській громаді попрощаються з Дмитром Терелею з Верхнього Бистрого, який понад рік вважався зниклим безвісти Фото новина
10:11
Через поранення, отримані ще в 2023-му, помер Йосип Фріндт з Ясіні на Рахівщині Фото новина
09:48
У понеділок в Ужгороді представлять книжку Олександра Гавроша "Герої Закарпаття"
16:14
/ 1
З російського полону повернулися двоє військових із Закарпаття Фото новина
12:26
На Закарпатті вже з п’ятниці очікують до +35°C
11:21
У Барвінку знову сталося займання на сміттєзвалищі Фото новина
10:02
/ 1
У Виноградові попрощаються із полеглим на війні Героєм Ігорем Коростенським Фото новина
» Всі новини