Викладачі та аспіранти ЗакДУ обговорювали проблеми науки та освіти молоді

У Закарпатському державному університеті відбулась підсумкова науково-методична конференція молодих викладачів та аспірантів у рамках проведення "Фестивалю науки", присвячена 15 річниці ЗакДУ.

Викладачі та аспіранти ЗакДУ обговорювали проблеми науки та освіти молоді

Учасників щорічної конференції уже традиційно привітав голова оргкомітету, ректор Закарпатського державного університету Федір Ващук. Опісля чого розпочалась активна робота в пленарному  режимі. Згідно регламенту доповіді тривали до 10, а повідомлення – до 5 хвилин.

Як повідомили Закарпаття онлайн у прес-центрі ЗакДУ,  участь у науково-методичному зібранні взяли 18 викладачів та аспірантів: Передрій О.С. (Соціально-економічний зріз участі України в Болонському процесі), Анлрушко А.В. (Геронтологічна злочинність: кримінологічна характеристика та запобігання ), Баньоі В.Ф. (Конотативні топоніми як база утворення закарпатських мікротопонімів басейну річки Уж), Білак Д.Й. (Основні тенденції і проблемні питання вищої освіти в Україні), Вайнраух О.О. (Євроінтеграція України крізь призму Придністровської проблеми), Васільєв С.В. (Розпізнавання вторинної структури білків за допомогою баєсівської процедури розпізнавання), Волфсберегер В.В. (Використання інформаційних технологій в освіті, глобалізації навчання), Дорій М.К. (Зовнішньополітичні пріоритети та міжнародне становище Угорщини), Дробнич М.П. (Математичні методи в біржовій праці), Зан Є.Є. (Реформи в системі освіти й науки України), Коціпак М.М. (Участь молодих науковців у реалізації основних напрямків модернізації вищої освіти в Україні), Менджул М.В. (Окремі аспекти права власності громадських організацій в Україні), Настенко Ю.Ю. (Об’єктивне оцінювання важливості ознак в розпізнаванні), Нямещук Г.В. (Економічний потенціал високотехнологічних підприємств), Сабадош В.М. (Обчислення густини фономних станів для кристалів з температурної залежності теплоємності), Фатула Р.С. (Початок еміграційного руху із Закарпаття у США (кін..ХІХ – поч. ХХ ст.) у працях сучасників), Шпільман Б.С. (Культурно-освітня діяльність російської еміграції в Чехословаччині 1919-1939 рр.). Після кожної доповіді присутні задавали питання учасникам конференції, вказували на переваги та недоліки поданого матеріалу. 

29 квітня 2010р.

Теги: ЗакДУ, конференція, науковці

НОВИНИ: Соціо

08:55
На Мукачівщині запровадили безкоштовне “соціальне таксі” Фото новина
18:10
/ 1
Ортопеди з усієї України пройшли спеціалізований курс у Мукачеві Фото новина
17:03
На Закарпатті відбувся восьмий традиційний Wine Run серед виноградників Фото новина
16:13
На Закарпатті затримали переправника під час отримання $3000 від «клієнта» Фото новина
13:58
Кардіохірурги Інституту Амосова обстежили дітей у Мукачеві Фото новина
12:52
На Виноградівщині проведуть безкоштовну вакцинацію тварин від сказу
11:53
На Закарпатті судитимуть «чорного археолога» за спробу продати унікальний скарб Фото новина
10:38
Ужгородський замок презентував сучасний бренд Фото новина
09:39
На війні з рф поліг воїн із Нижніх Ремет - Михайло Попович Фото новина
08:42
На Говерлі травмувалася 18-річна туристка із Закарпаття Фото новина
18:25
На «Тисі» митники вилучили брендові сумки та взуття майже на мільйон гривень Фото новина
16:36
/ 4
В Ужгороді після негоди авто застрягло у воді під залізничним мостом Фото новина
14:48
/ 12
В Ужгороді з’явилася 78-ма мініскульптура — на честь угорської шахістки Юдіт Полґар Фото новина
13:14
/ 2
На Тячівщині батька підозрюють у вбивстві власного сина Фото новина
12:29
Закарпатців попереджають про значні дощі та грози 14–15 вересня
09:17
/ 1
Помер закарпатський фотограф, журналіст і військовий Павло Білецький Фото новина
17:42
На Рахівщині підліток викрав 17 тисяч гривень з авто Фото новина
16:54
У румунських Карпатах рятувальники розшукали трьох українців
11:07
Ужгородський замок став майданчиком Міжнародного кінофестивалю Фото новина
09:03
/ 1
На війні з рф поліг Захисник із селища Ясіня - 37-річний Василь Андращук Фото новина
23:38
/ 6
Мешканці Калин на Тячівщині закликали голову Закарпатської ОВА зупинити "ГЕСівське" свавілля на Тересві та захистити громаду Відео новина
18:17
/ 2
Дружина загиблого воїна зі Сваляви закликає підтримати петицію про присвоєння йому звання Героя України Фото новина
17:20
У замку «Паланок» скасували частину обмежень для відвідувачів
16:20
На Рахівщині судитимуть торговця наркотиками, який ховав «товар» у дитячій іграшці Фото новина
15:26
Закарпатець віз із-за кордону роутери на пів мільйона без декларування Фото новина
» Всі новини