Заступник Голови ДПА України Сергій Лекарь представив новопризначеного голову Закарпатської ДПА Василя Іванчо

Як повідомили Закарпаття онлайн у ДПА у Закарпатській області, 27 квітня під час наради в ДПА у Закарпатській області заступник голови ДПА України Сергій Лекарь представив нового керівника ДПА в області - Іванчо Василя Васильовича та першого заступника голови ДПА у Закарпатській області Шаповалову Тетяну Михайлівну.

Заступник Голови ДПА України Сергій Лекарь представив новопризначеного голову Закарпатської ДПА  Василя Іванчо

Головними пріоритетами для органів податкової служби Закарпатської області повинні стати, за словами заступника Голови ДПА України Сергія Лекаря, безумовне виконання завдань із наповнення бюджетів усіх рівнів, інвентаризація залишків невідшкодованого ПДВ, боротьба з “віртуальним” ПДВ та „мінімізаторами”. "Виконувати завдання з надходжень до Державного бюджету потрібно не за рахунок фіскального тиску на сумлінних суб’єктів господарювання, а наступом на тіньову економіку. ДПА України хоче бачити справді партнерські стосунки податківців із сумлінними платниками податків, для таких платників необхідно створювати комфортні умови для роботи, а з тими ж, хто ухиляється від сплати податків, повинна вестися відповідна робота", - наголосив С.Лекарь. Ще одним пріоритетом у роботі податківців краю, зазначив Сергій Лекарь, має стати боротьба з виплатою заробітної плати у „конвертах”.
Сергій Лекарь відзначив, що у ДПА у Закарпатській області працюють високопрофесійні фахівці, і висловив переконання, що завдяки кадровому підсиленню поставлені керівництвом ДПА України завдання будуть виконані.

Від імені ветеранської організації працівників податкової служби Закарпатської області В.Іванчо привітала перший керівник податкової служби Закарпаття Марта Волощук. Вона побажала новому керівництву успіхів у роботі і висловила сподівання на подальшу співпрацю та підтримку ветеранів-податківців.
Нового керівника податкової служби також привітали голова Закарпатської облдержадміністрації Олександр Ледида, керівники силових та правоохороннних структур області, органів судочинства.
Після представлення нового керівництва ДПА в Закарпатській області заступник Голови ДПА України С.Лекарь провів виробничу нараду з керівниками структурних підрозділів ДПА в області та начальниками інспекцій з питань перспективи виконання планових показників квітня та інших завдань, визначених наказами ДПА України. 

Довідка. Василь Іванчо розпочав діяльність у податковій службі з 1998 року у Мукачівській ОДПІ, працював начальником ДПІ у Виноградівському районі, начальником ДПІ у Іршавському районі. Із листопада 2006 року – заступник, а з грудня — перший заступник голови ДПА у Закарпатській області. У 2007 р. очолював ДПА у Закарпатській області. З грудня 2007 р. по жовтень 2009 р. – перший заступник голови ДПА у Закарпатській області. Радник податкової служби І рангу.
Тетяна Шаповалова в органах державної податкової служби працює з 2005 р., спочатку першим заступником голови ДПА у Закарпатській області, згодом – з грудня 2005 року по лютий 2007 р., з грудня 2007 по жовтень 2009 р. - головою ДПА у Закарпатській області. Радник податкової служби І рангу. Заслужений економіст України.

27 квітня 2010р.

Теги: Сергій Лекарь, ДПА, Іванчо

НОВИНИ: Соціо

16:00
У Львові завтра попрощаються зі Степаном Гігою
14:13
У Данилівці на Берегівщині підтвердили загибель на війні прикордонника Мирослава Матьовки Фото новина
20:44
/ 3
Пішов із життя легендарний закарпатський співак Степан Гіга
18:02
/ 1
В Ужгороді попрощалися з головним сержантом Володимиром Бирою Фото новина
17:48
/ 1
Митниця на Закарпатті виявила порушення на майже 250 млн грн за 11 місяців Фото новина
16:56
Прикордонники Чопського загону долучилися до всеукраїнської акції "16 днів проти насильства" Фото новина
14:04
/ 1
На Запорізькому напрямку поліг військовий із Берегова Сандука Болог Фото новина
10:42
Жителеві Рокосова на Хустщині в Інституті серця пересадили донорське серце Відео новина
10:10
/ 1
На Закарпатті заборонили святкову ілюмінацію та підсвітку рекламних вивісок
09:02
Оприлюднено графік погодинних вимкнень електроенергії на Закарпатті 12 грудня
18:20
/ 1
У Мукачеві зустріли родину, що прибула з Дніпропетровщини Фото новина
17:20
/ 1
В Ужгороді попрощалися із 27-річним прикордонником Дмитром Павличем Фото новина
15:06
/ 1
Довгожителька із Закарпаття Ніна Пудченко відзначила 100-річний ювілей Фото новина
13:39
Ужгород спрямує 100 мільйонів на підтримку військових у 2026–2027 роках
13:15
В Ужгород та Мукачево привезуть Вифлеємський Вогонь Миру 14 грудня
11:23
/ 2
У Воловці в річці потонув 75-річний чоловік
10:16
В Ужгороді попрощаються із загиблим захисником Володимиром Бирою Фото новина
16:37
/ 1
На війні з РФ поліг захисник із Виноградова Сергій Калмиков
15:37
На Закарпатті за тиждень зафіксували 646 випадків перевищення швидкості
13:23
У Мукачеві розподілили понад 3,5 млн грн на допомогу військовим, родинам та хворим
12:17
В Ужгороді завтра попрощаються із захисником Дмитром Павличем Фото новина
16:51
/ 2
ВККС внесла до ВРП рекомендації про призначення 10 переможців конкурсу на посади в Закарпатському апеляційному суді
14:58
/ 1
У Мукачеві засудили підлітків, які жорстоко напали й зґвалтували жінку Фото новина
12:20
/ 2
Туристи принесли Закарпаттю понад 30 млн грн за рік Фото новина
11:24
У Рахові підтвердили загибель 26‑річного захисника Мирослава Гощука Фото новина
» Всі новини