Закарпатські митники викрили канал незаконного ввезення ювелірних виробів

Як повідомили Закарпаття онлайн у Держмитслужбі України, під час здійснення митного контролю легкового автомобіля "Фольксваген Пасат" інспектори митного поста "Тиса" Чопської митниці виявили кілька сотень ювелірних виробів.

Закарпатські митники викрили канал незаконного ввезення ювелірних виробів

Загальна вага сережок,  каблучок, браслетів і ланцюжків складає 9 кілограмів, а вартість  за попередньою оцінкою -  1,2 млн. грн. 

Як підставу для ввезення до України цінного вантажу його власник, громадянин однієї з європейських країн,  подав документи, згідно яких  він переміщував через  кордон ювелірні вироби вартістю 37 тис. євро. Відправником товару виступила європейська фірма, а отримувачем – вітчизняне товариство з обмеженою відповідальністю.

Під час проведення митного контролю товару інспектори митниці встановили, що вартість цінного краму занижена щонайменше в чотири рази. А відтак у разі ввезення коштовностей до України бюджет держави  недоотримав би 300 тисяч гривень платежів. Також було встановлено, що ювелірні вироби  на адресу вказаної української фірми неодноразово ввозилися до України за заниженою вартістю через інші пункти пропуску.

По даному факту складено протокол про порушення митних правил. Ювелірні вироби вилучено, проводиться дослідча перевірка.

23 квітня 2010р.

Теги: митники, коштовності

НОВИНИ: Кримінал

11:26
/ 4
Мобілізація Белецького: Офіс омбудсмана вимагає розслідування від поліції та ВСП
02:32
/ 14
Національна асоціація адвокатів вимагає від Генпрокурора внести до ЄРДР інформацію по незаконному затриманню, мобілізації та побиттю адвоката експоліцейського Белецького Цебрика
00:54
/ 25
В Ужгороді невідомі в масках викрали і "закинули" в ТЦК експоліцейського Белецького Фото новина
17:59
На Міжгірщині 59-річний чоловік отримав 7 років за вбивство сина Фото новина
13:14
На Хустщині засудили чоловіка до 12 років за умисне вбивство односельця Фото новина
21:52
/ 19
САП зареєструвала кримінальне провадження щодо керівника Закарпатської прокуратури Пацкана Відео новина
11:02
На Закарпатті підозрюваного у крадіжці понад 33 тис. доларів взято під варту
09:52
/ 2
На Закарпатті експравоохоронець отримав 7 років за наркоторгівлю Фото новина
03:29
/ 7
В Ужгороді суддя Бисага не допустив до зали суду ветеранів війни і представницю калинчан у справі будівництва міні ГЕС на річці Тересва
12:01
/ 2
Апеляційний суд знову розглядає справу про гучне зґвалтування неповнолітньої на Закарпатті
21:12
/ 11
НАЗК виявило у декларації ужгородського депутата від ОПЗЖ Маєрчика порушення на 15 млн грн
18:26
Поліція розслідує умисне вбивство жінки на Рахівщині
16:00
/ 1
Смерть мобілізованого етнічного угорця на Закарпатті розслідує ДБР
17:39
/ 1
Міжгірець уник покарання за жорстоке поводження з сусідським собакою
16:40
/ 13
Ексначальник Закарпатської ДАБІ Лалакулич відбувся "умовним" роком за вимагання понад пів мільйона гривень
10:37
На Закарпатті викрили шахрайський кол-центр, який обкрадав іноземців Фото новина
23:32
/ 3
Судді Бисага, Фазикош, Феєр: апеляційний суд розгляне, чи скасувати "ГЕСівській" арешт в Калинах
15:42
/ 4
Суд встановив заставу 10 млн для голови Мукачівської РДА Сергія Гайдая Фото новина
16:56
/ 1
На Хустщині чоловік до смерті побив односельця Фото новина
15:56
/ 3
На Закарпатті посадовця ДСНС підозрюють у махінаціях на мільйон гривень Фото новина
09:28
/ 1
Керівник Свидовецького лісництва "допустив" вирубування дерев в заповіднику на 4,5 млн Фото новина
07:51
До справи про крадіжку 5,5 млн грн на будівництві шкільного спорткомплексу в Поляні на Мукачівщині додано 5 нових епізодів Фото новина
23:22
/ 3
Ужгородський чиновник "закупив" фіктивного коагулянту на понад 700 тис. грн Фото новина
20:24
Посадовець терпідрозділу Держземагентства "недбало" допоміг вкрасти земель нацпарку "Синевир" на 45 млн грн
19:36
/ 4
На ремонті вулиці в приужгородському Минаї підрядник вкрав 1,6 млн грн Фото новина
» Всі новини