На Міжгірщині готуються до святкових урочистостей з нагоди 65-ої річниці Великої Перемоги

У Міжгір'ї при голові райдержадміністрації Івану Роману за участю його заступника Миколи Тимощука, керівників структурних підрозділів РДА, голови районної ради Івана Яреми та його заступника Володимира Голодняка, заступника голови селищної ради Василя Юрика та заступника військового комісара, начальника відділення комплектування та обліку чисельності Хустсько-Міжгірського ОМВК, майора Валерія Приходька відбулася нарада з узгодження питань спільних дій у підготовці і проведенні в селищі свята - 65-ої річниці Великої Перемоги.

На Міжгірщині готуються до святкових урочистостей з нагоди 65-ої річниці Великої Перемоги

З розпорядженням голови райдержадміністрації, іншими урядовими документами, що стосуються статусу ветеранів війни, гарантій їх соціального захисту ознайомив присутніх заступник голови РДА Микола Тимощук. Зокрема, Микола Терентійович зупинився на впорядкуванні УП та СЗН списків учасників Великої Вітчизняної війни, вдів загиблих ветеранів війни, підготовці святкового сценарію працівниками відділу культури, організації селищною радою Вічного вогню біля підніжжя пам’ятника воїнам-визволителям та встановленні до нього Гірлянди слави учнівською молоддю. Йшла мова і про вшанування ветеранів під час проведення святкових дійств у польовій кухні та забезпеченні в селищі громадського порядку тощо.

Про збільшення розміру соціальних виплат ветеранам війни до Дня Перемоги, посилаючись на конкретні урядові документи, говорив начальник УП та СЗН РДА Михайло Плитан. Влада віднайшла можливість збільшити допомогу тим, хто, не шкодуючи життя та здоров’я, захищав Батьківщину. Зокрема, збільшено виплати ветеранам-інвалідам І групи і переглянуто суми виплат по ІІ і ІІІ групам. За рішенням уряду будуть стимульовані також учасники бойових дій, політв’язні, особи, які мають заслуги перед Батьківщиною. Михайло Михайлович рекомендував керівникам району передбачити кошти на закупівлю постільної білизни важкохворим лежачим учасникам Великої Вітчизняної війни, яких у районі залишилось не так і багато.

Ярослав Ковалишин, голова районної ради ветеранів України запропонував розповісти про 36 ветеранів війни, які проживають на території Міжгірщини, на сторінках районної газети “Верховина”, залучивши до публікацій учнівську молодь. Він також порушив питання благоустрою пам’ятників та обелісків.

Думку Ярослава Йосиповича щодо посиленого контакту школярів у передсвяткові дні з ветеранами-земляками підтримав заступник голови районної ради Володимир Голодняк і рекомендував згідно спільного розпорядження райдержадміністрації та районної ради провести святкові урочистості у всіх населених пунктах району.

Голова РДА Іван Роман підкреслив, що ми повинні відзначити свято так, аби ветерани війни, їхні діти та онуки відчули спадковість поколінь. Підготовка і проведення святкових заходів має бути спрямована на посилення державної турботи про старше покоління. Торжества, приурочені Дню Перемоги, повинні пройти на належному рівні у всіх населених пунктах із залученням учнівської молоді та громадськості сіл. Іван Юрійович рекомендував заступнику військового комісара, майору Валерію Приходьку продумати можливість участі у святковому параді в райцентрі військових.

Присутність військових на торжестві підтримав і голова районної ради Іван Ярема. 

— Важливо, — наголосив Іван Васильович, — аби всі ветерани Великої Вітчизняної війни в цей день відчули особливу увагу і підтримку як з боку громадськості, так і з боку керівників органів місцевого самоврядування, які би забезпечили їх присутність на торжествах у райцентрі, а також залучили підприємців до матеріального стимулювання ветеранів своїх населених пунктів.

Марія Рубець, "Верховина"
16 квітня 2010р.

Теги: Міжгір'я, нарада, урочистості, річниця Великої Перемоги

НОВИНИ: Соціо

12:10
За I-ий квартал до бюджету Ужгорода надійшло понад 261 млн грн
11:24
На Закарпатті створено Антикризове об’єднання "Здоров’я і Життя"
10:48
Небайдужих закарпатців закликають здавати кров
09:31
Рахунки за електроенергію на Закарпатті контролери традиційно рознесуть споживачам
16:47
ФОТОФАКТ. З авто мукачівця "карантинно" зняли всі колеса
18:04
В Ужгороді волонтери роздали малозабезпеченим продуктові набори
15:35
/ 2
Ремонт ділянки дороги Мукачево-Сільце планують завершити за 2 тижні
15:33
/ 3
У період карантину на Закарпатті зростають ціни на продукти
00:43
/ 2
Велосадиба на перехресті світових шляхів
15:56
Угорщина змінила правила транзиту для українців, які повертаються додому
15:26
Населення Ужгорода на 1 січня становило 115,5 тисяч людей
15:23
/ 5
В Ужгороді за 2 години зібрали підписи під петицією проти "приватного" платного паркування в центрі міста
14:17
На кінець лютого закарпатці боргували за газ 1123,8 млн грн, за електрику – 172,4 млн грн
12:08
Закарпатські податківці розповіли про про мораторій на проведення перевірок
11:55
/ 5
UA: ЗАКАРПАТТЯ транслюватиме недільні богослужіння
11:54
400 харчових пакетів для пенсіонерів, багатодітних сімей та людей із інвалідністю передали священники Хустського деканату
09:20
На Закарпатті господарі і в період карантину обробляють городи і працюють в теплицях
00:49
Оприлюднено повну версію судового рішення по скасуванню висновку з ОВД щодо будівництва ВЕС на Боржаві (ДОКУМЕНТ)
23:03
"Нестандартну" парковочну розмітку в Ужгороді мають усунути - поліція (ДОКУМЕНТ)
22:42
/ 9
Під тиском ЗМІ і громадськості у "скандальній" пральні Хустської ЦРЛ почали ремонт
18:16
/ 4
У мерії Ужгорода пояснили про платні парковки в центрі міста
15:42
Закарпатці можуть здійснити обмін посвідчення водія онлайн, котрі видавались терміном на 2 роки
13:32
/ 6
ФОТОФАКТ. У центрі Ужгорода встановлюють таблички про платне паркування: 15 грн – година
13:18
Питання сміттєзвалища для Ужгорода вирішуватимуть на рівні області
10:27
Допомогу на дому в Мукачеві сьогодні отримують 124 пенсіонери
» Всі новини