На Закарпатті відбулося засідання комітету з економічних реформ

У четвер, 15 квітня, відбулося чергове засідання обласного комітету з економічних реформ, на якому було завершено структурне формування органу. Вів засідання виконавчий секретар комітету, заступник голови облдержадміністрації Володимир Гоблик.

На Закарпатті відбулося засідання комітету з економічних реформ

Як повідомили Закарпаття онлайн в Управлінні інформації та зв’язків із  громадськістю облдержадміністрації, в структурі обласного комітету нині працюють п’ять робочих груп: технологічна модернізація економіки і розвиток інфраструктури; реформи соціальної сфери і підвищення якості життя; сталий економічний розвиток, бізнес-клімат та інвестиції; законодавче та інвестиційне забезпечення реформ; міжнародна інтеграція і співпраця. Під час чергового засідання в їх структурі було створено 21 підгрупу, в склад яких увійшли фахівці відповідних напрямків.

Володимир Гоблик наголосив на важливості залучення до процесу обговорення реформ громадськості, представників бізнесу, наукових інституцій, місцевих рад. Також, заступник голови зауважив на принциповому значенні розбудови прямих та ефективних зв'язків "регіон – робоча група Комітету з економічних реформ".

– До 20 квітня область має подати власні пропозиції що реформування секторів економіки. Безумовно, Закарпаття має активно долучитися до цього процесу. Маємо вже чимало ініціатив, які враховують специфіку нашого краю, і можуть бути врахованими на загальноукраїнському рівні, – резюмував Володимир Гоблик.

15 квітня 2010р.

Теги: Гоблик, засідання, економічні реформи

НОВИНИ: Соціо

11:42
Рятувальники, поліція та прикордонники другий день шукають зниклого на Ужгородщині чоловіка Фото новина
11:16
На Закарпатті затримали чоловіка, який влаштував серію фейкових повідомлень про мінування Фото новина
18:39
В Ужгороді попрощалися із полеглим захисником Миколою Філюком Фото новина
16:19
В Ужгороді нетвереза водійка без прав влаштувала ДТП Фото новина
15:21
/ 1
У селі Осій на Хустщині попрощаються із полеглим захисником Михайлом Матіком, який більше трьох років був зниклим безвісти Фото новина
14:14
Рятувальники показали фото ліквідації наслідків негоди на Закарпатті Фото новина
11:55
/ 2
В Ужгороді попрощаються з полеглим на війні з рф захисником Володимиром Рогачем Фото новина
21:18
В Іршавській громаді попрощалися з захисником Олександром Вінніченком зі Смологовиці Фото новина
17:57
В Ужгороді під час нічної пожежі постраждали двоє людей Фото новина
13:55
/ 1
В Ужгороді 28 липня попрощаються із полеглим захисником Миколою Філюком Фото новина
11:58
У селі Тихий на Ужгородщині попрощаються із загиблим воїном Євгенієм Бушмакіним, який більше року був зниклим безвісти Фото новина
11:26
/ 1
Підтвердили загибель на війні Героя із села Онок на Берегівщині Миколи Заріцького Фото новина
10:23
На одній із вулиць Ужгорода можливе ускладнення руху через аварійні роботи
18:18
/ 2
На Закарпатті за місяць зафіксували 32 скарги на порушення прав під час мобілізації
14:15
/ 1
У Карпатах рятувальники евакуювали туристку зі Львова, якій стало зле під час походу Фото новина
12:21
На Закарпатті дитина отримала різані рани після небезпечних завдань в онлайн-грі
10:41
/ 1
Завтра в Ужгороді відбудеться прощання із захисником Олександром Карбованцем Фото новина
16:29
Львівські лікарі врятували зір юнаку із Закарпаття після важкої травми ока Фото новина
13:15
/ 1
На Закарпатті мобілізували чоловіка з інвалідністю Фото новина
18:13
В Ужгороді попрощалися із захисником Іваном Ігнацевичем, який два роки вважався зниклим безвісти Фото новина
12:53
/ 1
У вантажному поїзді до Словаччини на Закарпатті виявили схованку з контрабандними сигаретами Фото новина
10:00
У Ясінях на Рахівщині помер ветеран російсько-української війни Руслан Романюк Фото новина
09:10
До озера Синевир маломобільних туристів доставлятимуть електромобілем
18:08
/ 1
У Виноградові попрощаються із військовим Юрієм Левком, який помер внаслідок хвороби Фото новина
16:01
/ 1
На Мукачівщині електровелосипедист врізався у двох дітей на велосипедах
» Всі новини