Олександр Ледида провів нараду щодо вшанування ветеранів і відзначення Дня Перемоги (ФОТО)

Питання щодо відзначення свята Великої Перемоги та вшанування ветеранів Великої Вітчизняної війни розглядалися під час наради голови Закарпатської облдержадміністрації Олександра Ледиди, що відбулася у вівторок, 13 квітня. У засіданні взяли участь керівники структурних підрозділів облдержадміністрації, територіальних управлінь і служб, депутати обласної ради, представники міської влади Ужгорода.

Олександр Ледида провів нараду щодо вшанування ветеранів і відзначення Дня Перемоги (ФОТО)

Учасники засідання обговорили комплекс заходів з підготовки та відзначення в області 65-ї річниці Великої Перемоги на виконання Указу Президента України Віктора Януковича "Про додаткові заходи щодо відзначення 65-ї річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні 1941-1945 років" та відповідного розпорядження голови облдержадміністрації.
 
Аналізуючи стан підготовки області до відзначення Великої Перемоги, Олександр Ледида відзначив, що питання доволі важливе і часу залишилося вже не багато.

– Ветеранів, які здобували цю перемогу з кожним роком все менше. Наш обов’язок – приділити їм максимум уваги та підтримки. Впевнений, що цьогоріч заходи відбудуться на достойному рівні, буде належним рівнем пошановано учасників Великої Вітчизняної війни, – констатував голова облдержадміністрації.
 
Начальник управління внутрішньої політики облдержадміністрації Володимир Дупелич доповідав про заплановані заходи, що проводитимуться в краї. Серед них – урочисті збори, присвячені Дню Перемоги, урочиста хода до Пагорбу Слави, відвідання ветеранів в медичних закладах та на дому, впорядкування пам'ятників та пам'ятних місць, пов'язаних з Великою Вітчизняною війною, могил воїнів, урочисте покладання вінків і квітів. В школах області буде організовано уроки пам’яті, тематичні лекції, бесіди з історії Великої Вітчизняної війни 1941-1945 років за участю ветеранів війни, екскурсії  до музеїв, конкурси на кращий літературний  та образотворчий твір присвячену війні. Також на думку  Володимира Дупелича  крайові засоби масової інформації, молодіжні, громадські організації, керівники навчальних установ повинні активізувати просвітницьку, патріотичну роботу, залучившись до гідного вшанування усіх фронтовиків, ветеранів, які живуть в нашому краї.

Начальник управління охорони здоров’я облдержадміністрації Роман Шніцер поінформував про стан медичного забезпечення учасників Великої Вітчизняної війни. За його словами, за останній час вдалося значно покращити забезпечення ветеранів слуховими апаратами. Особлива увага приділяється наданню їм медикаментів за пільговими рецептами. В планах управління – створення електронного реєстру ветеранів війни. Цим самим медики зможуть оперативніше вирішувати проблеми цієї категорії населення.
Депутат обласної ради (фракція Партія Регіонів) Іван Качур повідомив, що 2010 рік проголошено роком ветеранів Великої Вітчизняної війни.  На його думку формат проведення урочистостей в області повинен пройти на якісно новому рівні. Обласна влада однозначно прислухається до всіх пропозицій від представників ветеранських рад та організацій щодо святкування 65-річчя Перемоги.
 
За результатами наради буде розроблено спільне розпорядження голови облдержадміністрації та облради "Про додаткові заходи щодо відзначення в області 65-річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні 1941-1945 років".

13 квітня 2010р.

Теги: ветеран, Ледида, перемога, війна

НОВИНИ: Соціо

00:32
Громада Калин на Тячівщині виграла у Верховному Суді справу щодо незаконності забудови річки Тересва мініГЕСами
17:34
/ 1
На війні з рф загинув військовий із Виноградова Іван Роман Фото новина
15:25
На війні поліг прикордонник з Перечина Ростислав Ганчак Фото новина
09:58
На Закарпатті виявили рекордну відсутність документів у перевізника Фото новина
22:26
У Соловці Чопської громади провели в останню путь військовослужбовця Кароля Кадаша, що помер на Сумщині Фото новина
20:59
Підтверджено загибель в червні 2025-го Василя Мацоли з Вонігова на Тячівщині Фото новина
19:26
/ 4
Мешканці Щербовця на Мукачівщині виступили проти вирубки лісу для будівництва лінії електропередачі на знищену вітряками Руну
18:25
На Тячівщині оштрафували 29-річну жінку за спалювання сухостою Фото новина
15:24
В Ужгороді виявили водійку з перевищенням норми алкоголю більш ніж у п’ять разів Фото новина
14:25
Підтвердили загибель Героя з Бистриці на Мукачівщині Роланда Поплавського Фото новина
11:57
/ 2
Іноземець понад 15 років незаконно проживав на Закарпатті Фото новина
09:12
На Закарпатті обрали 8 ліцеїв для переходу на 12-річну освіту
19:08
/ 2
Рятувальники вийшли в рейди проти паліїв сухостою Фото новина
16:28
/ 3
На Закарпатті викрили канал незаконного переправлення чоловіків за кордон Фото новина
15:34
/ 3
На Закарпатті викрили схему ухилення від податків через «тіньові» квитки на міжнародні рейси Фото новина
15:17
На війні загинув захисник із Королева на Берегівщині Георгій Попович Фото новина
14:40
/ 4
На Закарпатті реалізують масштабний проєкт зі збереження унікальної синагоги Фото новина
13:00
На війні з рф поліг Герой із Середнього на Ужгородщині Олександр Баб’як Фото новина
12:02
Закарпатський крафт презентують на виставці в Празі Фото новина
11:17
У боях за Україну поліг захисник із Великого Раківця на Хустщині Руслан Мельник Фото новина
14:15
/ 1
Військовий 128-ї гірсько-штурмової бригади став призером конкурсу інструкторів армійського корпусу Фото новина
12:50
На Закарпатті медики «екстренки» врятували жінку після раптової зупинки серця
10:42
/ 2
В Ужгороді відбудеться підсумкова конференція міжнародного проєкту «Зелені скарби Карпат»
10:01
/ 1
У Мукачеві вулицями міста пройшла Хресна дорога Фото новина
09:06
/ 1
На Закарпатті під час рейду проти спалювання сухостою оштрафували ще чотирьох порушників Фото новина
» Всі новини