Олександр Ледида провів прийом громадян

У вівторок, 13 квітня, голова облдержадміністрації Олександр Ледида провів прийом громадян в обласному центрі.

Олександр Ледида провів прийом громадян

Загалом цього дня до керівника краю звернулися зі своїми проблемами понад три десятки мешканців Закарпаття.

Олександр Бокотей, менеджер енвайронментальних програм комісії з екології і мігрантів Конференції римо-католицьких єпископів України, запропонував створити в області інформаційний центр по енергозбереженню та використання відновлювальних джерел енергії.. На думку пана Олександра, до його роботи можливо залучити  фахівців з європейських університетів, які попередньо виявили бажання поділитися досвідом. Керівник краю зауважив, що питання енергозбереження та використання альтернативних джерел потребує детального вивчення та практичного застосування в області. Тому відповідне доручення – вивчити можливість відкриття центру, Олександр Ледида дав керівництву Закарпатського агентства із залучення інвестицій. 

Велика група автоперевізників області прийшла до голови ОДА зі своїми проблемами – після проведення чергового тендеру в січні цього року, чимало перевізників залишилися без ліцензій та, відповідно, без роботи. На їх думку, тоді  умови тендеру на автоперевезення були спеціально виписані під конкретні структури. Керівника краю вони просили розібратися в цій ситуації. У відповідь –  Олександр Ледида прийняв рішення провести наступного тижня спеціальну нараду з  питань автоперевезень в області.
 Інвалід Великої Вітчизняної війни Олег Михайлович із Ужгорода поскаржився за незадовільні побутові умови – більше року  в будинку, де він мешкає, протікає дах. Ветеран каже, що досі на його численні звернення не було належної реакції з боку комунальників. Голова ОДА дав доручення відповідним службам протягом місяця допомогти пану Олегу у вирішенні проблеми

Чимало звернень до керівника краю стосувалися питань працевлаштування, надання матеріальної допомоги, вирішення земельних суперечок, тощо.

За результатами особистого прийому голова ОДА дав доручення відповідним галузевим службам забезпечити належний розгляд питань та надати необхідну допомогу в їх розв’язанні.

Про це Закарпаття онлайн повідомили в Управлінні інформації та зв’язків із громадськістю облдержадміністрації.

13 квітня 2010р.

Теги: ледида, прийом громадян

НОВИНИ: Соціо

11:11
У Підвиноградові на Берегівщині у середу попрощаються з добровольцем Іваном Сусіком, що помер від важкого поранення
11:28
/ 1
У середу в Ужгороді попрощаються з полеглим захисником Олегом Гойбергом Фото новина
20:09
/ 2
В Ужгороді у вівторок призупинять водопостачання у центральній частині міста
11:25
/ 1
У вівторок в Ужгороді попрощаються з полеглим захисником Василем Чурговичем Фото новина
13:37
/ 1
В Ужгороді попрощаються з полеглим на війні з росією Віктором Мургою Фото новина
15:39
/ 1
У Мукачеві в неділю стартують заходи до Днів міста (ПРОГРАМА)
18:43
Тячівський суд наклав арешт на землю під будівництво МГЕС в Калинах (ДОКУМЕНТ)
11:17
/ 1
Головою Закарпатського окружного адміністративного суду переобрали Ярославу Калинич Фото новина
00:05
/ 1
У Великому Березному проведуть в останню дорогу нацгвардійця Олега Соценка Фото новина
22:59
/ 2
"Вужі на сковороді" пралісів "Шипота"
14:15
/ 1
Підтверджено загибель Артура Ковача з Калин на Тячівщині, який вважався зниклим безвісти понад півтора року Фото новина
13:33
/ 1
У Рахові поховають сироту-переселенця з Запоріжжя Дмитра Баришполя, який загинув пів року тому на Донеччині Фото новина
21:02
Два КПП на кордоні зі Словаччиною та угорщиною тимчасово не працюватимуть
11:15
/ 1
У Мукачеві в п'ятницю попрощаються з Богданом Магійовичем, який загинув ще 2 роки тому Фото новина
13:18
/ 3
Зупиняючи московську орду на Харківщині, поліг Андрій Алексик з Онока Виноградівської громади Фото новина
11:14
/ 1
У лікарні в Сумах від отриманих на російській Бєлгородщині ран помер Юрій Порошенко з Осою Іршавської громади
14:20
За I квартал 2025 року НСЗУ сплатила 1,1 млрд грн медзакладам Закарпаття за Програмою медичних гарантій
13:15
/ 2
На Донеччині поліг Артем Песик з Берегова Фото новина
19:27
/ 2
Питання про створення парку "Чорні озера", підтримане ужгородцями в петиції, виносять на сесію міськради (ДОКУМЕНТИ)
21:12
/ 2
У лікарні в Ужгороді після важкої хвороби помер військовий із Ясіні на Рахівщині Олексій Боклажук Фото новина
20:22
/ 1
У Голубиному на Мукачівщині попрощаються з полеглим захисником Михайлом Пауком Фото новина
04:44
ВІДЕОФАКТ. На Закарпатті розцвіла Долина нарцисів
21:52
/ 3
Двоє знайомих "нагріли" ужгородку на продажі 10-ти її квартир на понад 14 млн грн Фото новина
19:16
/ 2
У неділю в Мукачеві попрощаються з полеглим Героєм Володимиром Дубровським Фото новина
16:49
/ 11
Ужгородцеві Роберту Бровді "Мадяру" присвоєно звання Героя України
» Всі новини