У першому кварталі Державна екологічна інспекція в Закарпатській області здійснила 41344 перевірок, виїздів та рейдів

Протягом І кварталу 2010 року Державною екологічною інспекцією в Закарпатській області в ході державного контролю за додержанням вимог природоохоронного законодавства проведено 41344 перевірок, виїздів та рейдів, у тому числі 229 перевірок юридичних та фізичних осіб.

У першому кварталі Державна екологічна інспекція в Закарпатській області здійснила 41344 перевірок, виїздів та рейдів

Як повідомили Закарпаття онлайн в прес-службі Держекоінспекції в Закарпатській області, за звітний період здійснено 103 планові та 126 позапланових перевірок, при цьому перевірено 132 об'єкти господарювання, з них 59 комплексно, в тому числі один, що входить до “Переліку екологічно небезпечних об’єктів України”.

За порушення вимог природоохоронного законодавства складено 747 протоколів, до адміністративної відповідальності притягнуто 745 осіб на загальну суму штрафів 68,612 тис. грн. Станом на 01.04.10р. сплачено  59,143 тис. грн.  Два протоколи передано до судових органів для прийняття рішення.
 
За звітний період з метою відшкодування збитків, заподіяних державі внаслідок порушення вимог законодавства у сфері охорони навколишнього природного середовища, 27 суб'єктам господарювання нараховані та пред'явлені претензії та позови за екологічні збитки на загальну суму 1465,282 тис. грн. Одна претензія на суму 58,549 тис. грн. була пред’явлена по розрахунку, проведеному в грудні 2009 року. Загальна сума розрахованих збитків склала 58113,052 тис. грн.

Протягом звітного періоду Інспекцією заявлено 16 позовів про відшкодування шкоди завданої навколишньому природному середовищу на загальну суму 1172,4 тис. грн. Крім того, в провадженні судів різних інстанцій Закарпатської області перебувають 4 кримінальні справи. До правоохоронних органів для відповідного реагування Інспекцією було передано 24 матеріали.

З метою припинення негативного впливу на навколишнє природне середовище у 2 випадках Інспекцією призупинялася виробнича діяльність суб'єктів господарювання всіх форм власності.

09 квітня 2010р.

Теги: екологічний, природоохоронний, перевірка, штраф, збитки

НОВИНИ: Кримінал

15:21
/ 2
На Рахівщині жінку підозрюють у вбивстві власного чоловіка Фото новина
13:16
/ 2
У Мукачеві сусід із ножем напав на чоловіка просто в під'їзді Фото новина
17:21
/ 1
На Закарпатті затримали пару, яка переправляла чоловіків до Румунії Фото новина
15:13
/ 1
На Закарпатті затримали таксиста, який за $15 тисяч переправляв ухилянтів через Тису Фото новина
14:05
/ 1
У Чинадійові чоловік напав на пенсіонерку та відібрав золоті прикраси Фото новина
18:00
/ 11
Посадовця сільради на Ужгородщині підозрюють у земельній афері на 9 млн Фото новина
16:03
/ 7
На Ужгородщині підрядника підозрюють у розкраданні 2,2 млн грн під час ремонту школи Фото новина
15:55
/ 9
На Закарпатті викрили схему фіктивного шлюбу для незаконного виїзду військовозобов’язаного за кордон Фото новина
12:32
/ 23
На Закарпатті викрили схему розкрадання 9,5 млн грн на фіктивних медичних послугах Фото новина
11:28
/ 1
На Мукачівщині затримали організаторів переправлення чоловіків до Угорщини поза пунктами пропуску Фото новина
15:16
/ 6
Депутату Ужгородської міськради повідомили нову підозру у справі про «тіньовий» бізнес на сміттєзвалищі Фото новина
13:14
/ 10
На Закарпатті викрили схему розкрадання коштів на протезах для поранених військових та людей з інвалідністю Фото новина
15:52
/ 5
На Закарпатті оголосили підозри у справі про 220 гектарів лісу, пов’язаних із родиною Медведчука Фото новина
13:29
/ 1
На Рахівщині затримали підозрюваного у торгівлі метамфетаміном Фото новина
15:48
/ 1
На Тячівщині чоловік помер після бійки з односельцем Фото новина
13:47
/ 8
На Закарпатті депутата Ужгородської міськради Арсена Мелкумяна підозрюють у приховуванні майна на 78 млн грн Відео новина
11:21
/ 1
На Закарпатті жінці повідомили про підозру у торгівлі наркотиками Фото новина
17:09
/ 5
ДБР розслідує смерть чоловіка після перебування у ТЦК на Закарпатті Фото новина
15:03
/ 2
На Рахівщині ліквідували черговий канал незаконного переправлення через кордон Фото новина
11:03
На Закарпатті викрили схему розкрадання продуктів, призначених для ув’язнених Фото новина
16:01
На Мукачівщині чоловік молотком вбив двох сусідів і травмував батька Фото новина
15:51
У Хусті чоловік тримав родину в страху та погрожував вибухом гранати Фото новина
09:29
/ 2
На Закарпатті дітей змушували жебракувати та жорстоко карали за відсутність грошей Фото новина
17:08
/ 3
На Закарпатті матір засудили до 8 років ув’язнення за спробу «продати в оренду» двох малолітніх дітей Фото новина
16:07
/ 5
На Ужгородщині затримали голову ГО, якого підозрюють у переправленні чоловіків за кордон Фото новина
» Всі новини