Перекрито потужний канал переправлення закарпаток для сексуального рабства до Німеччини

Минулого тижня Департаментом боротьби зі злочинами, пов'язаними з торгівлею людьми, МВС України та підпорядкованими підрозділами ГУ МВС, УМВС України вживалися заходи, спрямовані на виявлення злочинних груп і окремих осіб, які діють у сфері торгівлі людьми, суспільної моралі та незаконної міграції.

Перекрито потужний канал переправлення закарпаток для сексуального рабства до Німеччини

Як повідомляє ДЗГтаМД МВС України, загалом виявлено шість фактів торгівлі людьми (ст.149 "Торгівля людьми або інша незаконна угода щодо передачі  людини Кримінального кодексу  України).

Так, працівники ВБЗПТЛ ГУМВС України в Закарпатській області перекрили потужний канал переправлення українок до Німеччини з метою подальшого продажу їх  у сексуальне рабство. До складу організованої злочинної групи входили громадянин Німеччини та четверо громадян України.

Як з’ясувалося, злочинці, упродовж  минулого року шляхом втягнення в боргову кабалу займалися вербуванням та продажем молодих жінок із метою подальшої їх сексуальної експлуатації в сфері секс-індустрії за кордоном. Вони забезпечували злочинний ланцюг від вербування до сексуальної експлуатації потерпілих до країн Євросоюзу, переважно мешканок Закарпатської області.

Зі свідчень потерпілих відомо, що вони стали жертвами найбільш потворних форм сексуальної експлуатації. Вони не мали права залишати роботу та змогу втекти, тому що насильно утримувались у закритих приміщеннях із нелюдськими умовами проживання, харчуючись лише водою та хлібом.

Наразі досудове слідство по цій кримінальній справі закінчено та кримінальну справу направлено до суду для розгляду по суті. Стосовно всіх п’яти трафікерів судом застосовано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою.

Також задокументовано 51 злочин у сфері суспільної моралі, з яких - 21 факт звідництва або утримання місць розпусти; 9 злочинів, пов’язаних із сутенерством; 21 злочин, пов’язаний із розповсюдженням продукції порнографічного характеру та такої, що пропагує культ насильства та жорстокості.

30 березня 2010р.

Теги: сексуальне рабство, канал, Німеччина, злочин

Коментарі

Бодя 09.04.2010 / 22:24:00
Нафіга?Хай повивозять всіх шалав

НОВИНИ: Кримінал

15:56
Прикордонники викрили канал перевезення контрафактного тютюну на Закарпатті Фото новина
15:16
На Закарпатті суд виніс вирок вітчиму та матері, які систематично ґвалтували дитину
13:41
На Хустщині двоє рецидивістів побили пенсіонерку заради алкоголю Фото новина
11:49
/ 2
На Закарпатті 19-річний хлопець продавав втечу за кордон Фото новина
19:47
На Берегівщині затримали чоловіка за хибне повідомлення про вибух Фото новина
18:21
/ 3
На Закарпатті викрили канал незаконного переправлення чоловіків через кордон зі Словаччиною Фото новина
15:50
На Хустщині нетверезий водій насмерть збив пенсіонерку Фото новина
12:17
У Мукачеві засудили чоловіка за підпал авто на замовлення Фото новина
11:08
/ 1
На Закарпатті викрили канал незаконного переправлення до Румунії Фото новина
10:42
Ужгородця засудили за напад і грабіж до майже 10 років ув’язнення Фото новина
09:05
/ 12
Колишній керівник ужгородської школи підозрюється у фінансових зловживаннях Фото новина
18:01
/ 1
У Тячеві водій у стані сп’яніння спричинив смертельну аварію Фото новина
16:48
/ 2
В Ужгороді затримали жінку, яка розкладала наркотики у дворі житлових будинків
12:21
На Закарпатті викрили спробу переправлення безакцизних сигарет потягом до угорщини Фото новина
16:40
Затриманому на хабарі судді з Воловця Пелиху призначили 1 млн грн застави
15:06
На Хустщині засудили чоловіка, який убив свою співмешканку Фото новина
12:01
/ 2
В Ужгороді "умовно" засудили матір, яка залишила дитину помирати після побоїв вітчима
10:02
/ 7
САП просить суд конфіскувати "необґрунтоване" майно начальника митного поста "Дякове" Вишнюка
09:41
Шахрайка з Закарпаття отримала 3 роки тюрми за видурювання грошей від імені фонду Ірини Федишин
16:13
/ 1
На Закарпатті затримали волинянина, який переправляв чоловіків до Польщі Фото новина
17:56
/ 2
На Закарпатті нетверезий водій, який перевищив швидкість й влаштував смертельну ДТП, сів на 6 років Фото новина
09:24
/ 6
Затриманого на хабарі депутата Іванину з Міжгір'я, який брав "відкати" на посаді директора лісгоспу, "покарали" 51 тис. грн штрафу
09:01
У Чехії затримали українця, якого підозрюють у вбивстві 22-річної закарпатки Фото новина
16:13
/ 1
На Хустщині затримали чоловіка, який жорстоко побив гостя лопатою Фото новина
13:57
Інспектори Мукачівської поліції затримали водія з результатом 3,61‰ алкоголю в крові Фото новина
» Всі новини