У Мукачеві відбулися змагання міліціонерів з легкоатлетичного кросу

У місті Мукачево Закарпатської області на стадіоні дитячо-юнацької спортивної школи "Авангард" відбулися традиційні змагання з легкоатлетичного кросу серед міліцейських команд області.

У Мукачеві відбулися змагання міліціонерів з легкоатлетичного кросу

Помірятися силами зібралася  21 команда:  легкоатлети  з міськрайорганів,  батальйону внутрішніх військ, Державної служби охорони при ГУМВС, ВДАІ, спецпідрозділів "Грифон" і "Беркут" та збірна  ГУМВС України в Закарпатській області. Кожен колектив  представляли  чотири  спортсмени, серед яких одна жінка та тренер -- представник збірної.

Спортивне свято на стадіоні відкрив заступник начальника управління кадрового забезпечення ГУМВС полковник міліції Микола Юсковець. Він, зокрема,  зауважив, що фізична підготовка та спорт – невід’ємні частини професійної підготовки кожного правоохоронця. Працівники міліції, які займаються охороною громадського порядку, забезпеченням безпеки громадян мають бути фізично здоровими та витривалими. Це спортивне свято також пропагує  --  здоровий спосіб життя.

Після урочистої частини оголосили  про початок забігу. Змагання  складалися з чотирьох  легкоатлетичних забігів.  На дистанціях  1000 м  звання "кращий" виборювали  і жінки, і чоловіки.  Представники сильної половини долали також дистанції  3000м  та 5000м.  За підсумком  всіх забігів, визначались переможці у загальнокомандному заліку. Якщо до початку забігу всі весело спілкувалися, то після стартового свистка  відразу  відчувся  дух суперництва.  Сприяла легкоатлетам  тепла   весняна погода. Першими  на біговій доріжці були чоловіки. На дистанції  1000 м  перше місце посів Богдан Степанов. Спортсмени ужгородської міської міліції  були сильнішими і на двох інших дистанціях. Зокрема,  Дмитро Лешко першим фінішував на "трикілометрівці", а Андрій Купар   переміг на п’ятикілометровій дистанції. Гострою  виявилася  боротьба на біговій доріжці  і серед жінок. Тут перше місце розділили між собою досвідчена Мар’яна Захарова з Мукачівського РВ ГУМВС та Ольга Гончаренко з спецпідрозідлу "Беркут". Іршавчанка Вікторія Бойко  здобула "срібло",  а Світлана Мигалко із Хуста – "бронзу".

Як наслідок -  перше почесне загальнокомандне місце впевнено посіла  команда Ужгородського міського управління ГУМВС, друге дісталось спецпідрозділу "Беркут", а "бронза" – правоохоронцям Берегівського райвідділу міліції.

Збірна закарпатської міліції на початку квітня візьме участь у чемпіонаті МВС України з легкоатлетичного кросу, який пройде у Чернівцях.

Наталія Машіко, Мукачівський МВ ГУМВС України в Закарпатській області
26 березня 2010р.

Теги: міліція, змагання, крос, Мукачево, стадіон

НОВИНИ: Соціо

19:24
/ 2
В Оноківцях, на Ужгородщині, руками "чорної землевпорядниці" віджимають ділянку в родини ветерана ЗСУ – блогер
18:42
Львівські лікарі врятували 8-місячну дитину із Закарпаття Фото новина
16:20
У Мукачеві попрощаються з полеглим захисником Віталієм Шелембою Фото новина
11:12
У Виноградові попрощалися з полеглим на війні захисником Василем Котобеєм Фото новина
09:32
/ 1
На Закарпатті спіймали на гарячому палійку сухостою Фото новина
16:08
На Закарпатті від початку року сталося 76 пожеж в екосистемах
13:44
В Ужгороді п’яна водійка на Kia спричинила ДТП Фото новина
11:17
/ 1
На Закарпатті за два місяці зафіксували понад 250 митних порушень
18:19
/ 1
На КПП «Тиса» дві закарпатки намагалися перевезти сигарети під одягом Фото новина
16:17
/ 1
З російського полону повернулися 14 закарпатських військових
14:11
Туристично-пізнавальний тур «Подорож на гору Костирівка» Фото новина
13:42
«Пригоди у лісовій країні»: екологічний квест для дітей у Шахтинському лісі Фото новина
11:17
В Ужгороді попрощалися з полеглим на війні з росією захисником Борисом Тараненком Фото новина
18:58
Помер військовий із села Тросник на Берегівщині Андрій Мокар Фото новина
16:12
/ 2
З російського полону повернулися троє закарпатських захисників Фото новина
13:40
На війні з рф поліг захисник із села Підплеша на Тячівщині Іван Микулянець Фото новина
11:31
У Неліпинській громаді проведуть вакцинацію домашніх тварин від сказу
19:36
В Ужгороді відбулася серія тренінгів із природничої педагогіки для тих, хто працює з дітьми Фото новина
16:42
У ПП «Ужгород – Вишнє Нємецьке» митники вилучили сумки, прикраси і взуття люксових брендів Фото новина
16:18
На Рахівщині медики пішки долали схил, щоб врятувати 74-річного чоловіка Фото новина
15:07
Складні операції для поранених військових провели закарпатські та американські хірурги Фото новина
14:10
На Закарпатті прихистили родину з прифронтової території, яка втратила дім через обстріл Фото новина
12:03
Туристичні родзинки Мукачівщини презентували промотуром Фото новина
10:02
Визнано загиблим солдата Василя Котобея з Виноградова Фото новина
09:04
На Закарпатті захворюваність на грип та ГРВІ перевищує епідпоріг
» Всі новини