Торік на Закарпатті неповнолітніми скоєно 249 злочинів, з яких 160 - тяжкі

Днями у прокуратурі Закарпатської області відбулась міжвідомча нарада керівників цього відомства, ГУ МВС України в Закарпатській області та інших уповноважених державних органів на тему додержання законодавства, спрямованого на запобігання злочинності та правопорушенням у молодіжному середовищі, попередження дитячої бездоглядності, насильства у сім'ї тощо.

Торік на Закарпатті неповнолітніми скоєно 249 злочинів, з яких 160 - тяжкі

Як повідомила Закарпаття онлайн прес-секретар прокурора Закарпатської області Вікторія Попович, за інформацією старшого помічника прокурора області з питань захисту прав і свобод неповнолітніх Наталії Кузан протягом минулого року неповнолітніми та за їх  участю скоєно 249 злочинів, з яких 160 - тяжкі.

З початку року вже відмічається тривожна тенденція до зростання рівня підліткової злочинності.
 
Прокуратура вважає, що не останню роль у  такому зростанні злочинів, особливо рецидивної, відіграє недопрацювання  кримінальної міліції у справах дітей, яка останнім часом значно послабила профілактичну роботу з підлітками. Звичайно, при цьому не знімається відповідальність із керівників інших державних органів, уповноважених займатися згаданими питаннями.

Заступник прокурора області Іван Русин особливо акцентував увагу присутніх на питанні боротьби із дитячим алкоголізмом. За його словами, сьогодні це дуже серйозна проблема – на грунті вживання алкоголю та  наркотичних речовин підлітками вчинено 29 злочинів. Проте, працівниками  КМДС не приділяється належної уваги попередженню цих негативних проявів у молодіжному середовищі.

Так, торік через неналежну профілактичну роботу з попередження шкідливих звичок серед неповнолітніх, у лікувальні установи області з діагнозом "алкогольне отруєння" доставлено 77 дітей. З початку року таких випадків вже 18(!). І це тільки офіційні  цифри.

У прокуратурі вважають, що у цій ситуації недостатньо вживаються норми адміністративного характеру до неповнолітніх. А особливо до їхніх батьків, котрі неналежно виконують свої обов’язки по вихованню дітей.

25 березня 2010р.

Теги: неповнолітні, злочин, прокуратура, діти, алкоголь

НОВИНИ: Соціо

18:07
Підтвердили загибель на війні з росією захисника із Воловця Володимира Кравчука Фото новина
15:14
/ 2
На Закарпатті виявили сім’ю, де діти роками жили без школи та медичної допомоги Фото новина
11:10
В Ужгороді прощатимуться із загиблим захисником Едуардом Голяком Фото новина
10:24
У селі Батрадь на Берегівщині прощаються із полеглим воїном Володимиром Сідеєм Фото новина
16:35
У Мукачеві військовому після служби на Донеччині провели складне лікування суглобів
14:48
На Закарпатті судитимуть посадовця комунального підприємства через забруднення земель Фото новина
14:14
/ 1
В Ужгороді планують безкоштовно ремонтувати житло ветеранам та родинам загиблих військових Фото новина
12:19
У Закарпатській обласній лікарні провели складну реконструктивну операцію пораненому військовому Фото новина
11:03
В Ужгороді 14 травня попрощаються із захисником Денисом Дзюїним Фото новина
17:27
/ 1
Службові собаки на Закарпатті винюхали наркотики, сигарети та понад 88 тисяч доларів
16:24
Закарпаття вперше приймає фінал «Учителя року» у чотирьох номінаціях Фото новина
15:10
У селі Лавки на Мукачівщині попрощалися з полеглим захисником Сергієм Світим, який досі вважався зниклим безвісти Фото новина
13:45
У Карпатах серед ночі заблукав турист із Київщини Фото новина
12:02
У селі Батрадь на Берегівщині підтвердили загибель захисника Володимира Сідея Фото новина
10:00
/ 8
Частина Ужгорода та передмістя залишилися без води через аварію
16:13
/ 1
Туристи з Київщини заблукали в Карпатах і випадково опинилися на Закарпатті Фото новина
11:54
У селищі Батьово в останню дорогу проведуть полеглого Героя Олексія Щетину Фото новина
10:02
У Мукачеві попрощаються із полеглим військовим Володимиром Сурняком Фото новина
09:15
У Хусті відзначили 936-ту річницю міста Фото новина
18:27
У Мукачеві патрульні виявили водія з понад 2 проміле алкоголю в крові Фото новина
15:42
У селі Велика Бакта на Берегівщині попрощалися з померлим захисником Миколою Даніловим Фото новина
11:03
/ 1
На Закарпатті митники вилучили п’ять старовинних листівок з зображенням Адольфа Гітлера Фото новина
20:24
У неділю в Ужгороді покажуть прем’єру вистави про закарпатських мишенят
17:43
/ 1
Машиніст вантажного потяга намагався вивезти сигарети до Угорщини через Чоп Фото новина
15:20
У селі Лази на Тячівщині автомобіль збив дитину, яка раптово вибігла на дорогу Фото новина
» Всі новини