Торік заробітна плата на Закарпатті була на 18% нижчою, від середньої по країні

У 2009 р. на підприємствах щомісячного обліку області в середньому було зайнято 202,6 тис. осіб. Середньомісячна номінальна заробітна плата штатного працівника склала 1562 грн., що на 7,5% більше від зазначеного показника за 2008 р., однак вона на 18,0% є нижчою від середнього показника по країні.

Торік заробітна плата на Закарпатті була на 18% нижчою, від середньої по країні

Про це Закарпаття онлайн повідомила начальник відділу статистики праці Головного управління статистики у Закарпатській області Любов Скоропад.

Нарахування за одну оплачену годину за 2009 р., порівняно з попереднім роком, зросли на 11,5% і становили 10,80 грн. Упродовж року в середньому одному штатному працівнику оплачено по 1735 годин.

Нарахована зарплата працівникам підприємств по наданню додаткових транспортних послуг, установ державного управління, фінансової діяльності на 37,3–70,9% перевищувала середній показник по області.

Низькою декларувалася вона у працівників підприємств мисливства, готельно-ресторанного, сільського господарства, авіаційного транспорту. Рівень оплати праці в зазначених видах діяльності склав 53,5–70,9% середнього рівня зазначеного показника по економіці.
 
Порівняно з попереднім роком, зростання рівня середньомісячної зарплати у 2009 р. відбулося в усіх районах і містах, однак в окремих районах він залишається низьким. Диференціація заробітної плати серед міст та районів області становила 1,6 раза. Найбільші нарахування в середньому за 2009р. були у працівників підприємств Ужгородського району, міст Ужгород та Чоп і перевищили середній показник по області на 12,2–24,8%, тоді як зарплата штатних працівників підприємств щомісячного обліку Берегівського району, м. Берегово та Іршавського району була на 15,0–20,1% нижчою від середньообласного показника.

24 березня 2010р.

Теги: зарплата, працівник, статистика

НОВИНИ: Соціо

16:50
/ 1
У Глибокому на Ужгородщині попрощаються з полеглим на війні Олександром Топорницьким Фото новина
09:25
На кордоні з Румунією фотопастки зафіксували рись Фото новина
15:08
Подорож на Драгобрат: екоосвітня програма у високогір’ї Карпат Фото новина
13:13
/ 3
У селі Ботфалва на Ужгородщині попрощаються з полеглим на війні з росією Миколою Колбасом Фото новина
23:23
Стартував фестиваль "Ужгородська палачінта" Відео новина
22:53
В Ужгороді попрощалися із Сергієм Жганичем, що поліг ще в жовтні 24-го Фото новина
15:42
/ 5
Закарпатські прикордонники викрили серію підроблених «Зелених карт» Фото новина
14:33
У Мукачеві волонтери зустріли родину з Краматорська, яка постраждала від обстрілу Фото новина
13:11
/ 2
Берег Закарпатського Моря – ландшафтний заказник Фото новина
12:45
На Закарпатті рятувальники розшукали в лісі знесиленого чоловіка, який заблукав через туман Фото новина
11:22
У Тячеві попрощалися з полеглим Героєм Павлом Гриньком, який майже два роки вважався зниклим безвісти Фото новина
09:05
Графік відключень електроенергії на Закарпатті 13 лютого
18:24
Де народжується Уж? — природничо-пізнавальна програма для школярів
17:12
/ 1
8-річній Домініці з Мукачева успішно пересадили нирку від мами в «Охматдиті» Фото новина
15:16
Прикордонники Чопського загону провели в останню дорогу свого побратима на Вінниччині Фото новина
12:46
/ 7
В Ужгороді обговорили запуск поїзда «Sakura Train» як символ українсько-японської дружби Фото новина
11:45
/ 1
На Рахівщині гірські пошуковці врятували подружжя з Одещини Фото новина
11:26
/ 1
Руськокомарівський ліцей: "Охрімова свита" місцевого самоврядування
10:28
/ 2
На кінець 2025-го середня зарплата на Закарпатті становила 29 тис. грн
01:56
/ 1
На війні з росією поліг Роберт Зубан зі Солотвина на Тячівщині Фото новина
01:44
/ 1
У лікарні у Гайвороні на Кіровоградщині помер захисник Юрій Галаговець з Лютої Костринської громади Фото новина
01:24
/ 20
Як Ужанський нацпарк став на бік руйнування Карпат, а надлісництва через вітряки втратили сертифікати FSC
11:50
Синевир – «морське око», «озеро зі сліз» та кінолокація Фото новина
11:36
У Дубриничах крім приміщення для ВПО, зданого в оренду "вітропаркам", виявили ще одне необліковане Фото новина
09:01
Графік відключення електроенергії на Закарпатті 11 лютого
» Всі новини