Андрія Погорєлова перепризначено начальником управління екології в Закарпатській області

Андрій Погорєлов знову став начальником Держуправління охорони навколишнього природного середовища в Закарпатські області після тимчасового відсторонення від виконання обов'язків. Міністр Віктор Бойко прийняв відповідний наказ, який вступив у дію 19 березня 2010 року.

Андрія Погорєлова перепризначено начальником управління екології в Закарпатській області

Про це Закарпаття онлайн повідомили в прес-службі Державного управління охорони навколишнього природного середовища в Закарпатській області.

До цього часу Андрій Погорєлов три роки займав посаду начальника управління екології. За його ініціативи область стала займати перші місця у рейтингу Мінприроди з розвитку природно-заповдіного фонду, Закарпаття позбулося 213 тонн непридатних хімічних засобів захисту рослин, створено унікальний червоний список рідкісних рослин, які потребують охорони на території краю, впроваджено обласну программу моніторингу довкілля тощо. Проте з початку 2010 року Андрій Погорєлов був відсторонений від виконання своїх обов'язків на період проведення комплексної перевірки Міприроди, що її, як стверджується в інформації прес-служби, спровокував Ужгородський міський голова С. Ратушняк чисельними скаргами на природоохоронну структуру. Перевірка ж встановила, що держуправління діяло відповідно з чиним законодавством і жодних порушень у роботі не виявила.

Наразі Андрій Погорєлов визначив пріоритетні завдання держуправління на 2010 рік – повне очищення області від непридатних отрутохімікатів та суміші речовин "Премікс", створення 4-ох нових об'єктів природно-заповідного фонду, а також удосконалення роботи з громадськими організаціями екологічного спрямування.

24 березня 2010р.

Теги: Погорєлов, Ратушняк, управління, перевірка, скарги

Коментарі

197 24.03.2010 / 16:14:00
Це те, що не тоне

НОВИНИ: Соціо

18:31
На кордоні Закарпаття викрили двох чоловіків із підробленими документами
10:59
/ 1
В Ужгороді попрощаються із полеглим захисником Андрієм Жабським Фото новина
10:13
В Ужгороді нетверезий водій скоїв ДТП з припаркованим авто Фото новина
19:24
/ 3
В Оноківцях, на Ужгородщині, руками "чорної землевпорядниці" віджимають ділянку в родини ветерана ЗСУ – блогер
18:42
Львівські лікарі врятували 8-місячну дитину із Закарпаття Фото новина
16:20
У Мукачеві попрощаються з полеглим захисником Віталієм Шелембою Фото новина
11:12
/ 1
У Виноградові попрощалися з полеглим на війні захисником Василем Котобеєм Фото новина
09:32
/ 1
На Закарпатті спіймали на гарячому палійку сухостою Фото новина
16:08
На Закарпатті від початку року сталося 76 пожеж в екосистемах
13:44
В Ужгороді п’яна водійка на Kia спричинила ДТП Фото новина
11:17
/ 2
На Закарпатті за два місяці зафіксували понад 250 митних порушень
18:19
/ 1
На КПП «Тиса» дві закарпатки намагалися перевезти сигарети під одягом Фото новина
16:17
/ 1
З російського полону повернулися 14 закарпатських військових
14:11
Туристично-пізнавальний тур «Подорож на гору Костирівка» Фото новина
13:42
«Пригоди у лісовій країні»: екологічний квест для дітей у Шахтинському лісі Фото новина
11:17
В Ужгороді попрощалися з полеглим на війні з росією захисником Борисом Тараненком Фото новина
18:58
Помер військовий із села Тросник на Берегівщині Андрій Мокар Фото новина
16:12
/ 2
З російського полону повернулися троє закарпатських захисників Фото новина
13:40
На війні з рф поліг захисник із села Підплеша на Тячівщині Іван Микулянець Фото новина
11:31
У Неліпинській громаді проведуть вакцинацію домашніх тварин від сказу
19:36
В Ужгороді відбулася серія тренінгів із природничої педагогіки для тих, хто працює з дітьми Фото новина
16:42
/ 1
У ПП «Ужгород – Вишнє Нємецьке» митники вилучили сумки, прикраси і взуття люксових брендів Фото новина
16:18
На Рахівщині медики пішки долали схил, щоб врятувати 74-річного чоловіка Фото новина
15:07
Складні операції для поранених військових провели закарпатські та американські хірурги Фото новина
14:10
На Закарпатті прихистили родину з прифронтової території, яка втратила дім через обстріл Фото новина
» Всі новини