В Ужгороді відбудеться круглий стіл на тему " Доступне Закарпаття для людей з вадами зору"

Питання забезпечення доступності міської соціальної та транспортної інфраструктури міста Ужгорода та Закарпатської області для людей з вадами зору, механізми та досвід вирішення цих проблем, приклади ефективної співпраці державних, бізнесових та громадських структур у даній сфері - ці та деякі інші питання будуть обговорюватись на круглому столі "Доступне Закарпаття для людей з вадами зору" 26 березня 2010 року.

В Ужгороді відбудеться круглий стіл на тему " Доступне Закарпаття для людей з вадами зору"

Організатор Круглого столу – Ужгородська міська громадська організація інвалідів зору "Дивосвіт" – завершує реалізацію проекту "Доступне Закарпаття". Основним завданням проекту було встановлення на визначених за результатами спеціального дослідження світлофорних об’єктах міста Ужгорода пристроїв голосового сповіщення пішоходів, а також встановлення на залізничних вокзалах та автостанціях Закарпатської області та основних соціальних об’єктах міста Ужгорода звукових сигналізаторів – так званих "маячків", які допомагають орієнтуватися в просторі людям з вадами зору.

Про це Закарпаття онлайн повідомили у прес-службі ОДА.

Проект реалізовувався в активній співпраці з ДП МВС України "Закарпаття – Світлофор", виробником звукосигнальних пристроїв ТОВ "АТІЛОС" (м. Чернігів), органами державної влади та місцевого самоврядування м. Ужгорода та Закарпатської області.

На Круглому столі будуть розглянуті наступні питання:

1.Діяльність органів державної влади та місцевого самоврядування міста Ужгорода та Закарпатської області у сфері забезпечення доступності міської соціальної та транспортної інфраструктури для людей з обмеженими можливостями.

2.Підсумки реалізації проекту "Доступне Закарпаття" Ужгородської міської громадської організації інвалідів зору "Дивосвіт" та перспективи продовження розпочатої в рамках проекту діяльності.

3.Досвід інших регіонів України у сфері забезпечення доступності міської транспортної та соціальної інфраструктури для осіб з вадами зору, проблеми та перспективи.

4.Механізми ефективної взаємодії органів державної влади та місцевого самоврядування, бізнесових структур і організацій громадянського суспільства в напрямку забезпечення доступності міської соціальної та транспортної інфраструктури для осіб з вадами зору.

Учасники Круглого столу – заступник голови Закарпатської ОДА Лукеча В.І., начальник головного управління праці та соціального захисту населення Закарпатської ОДА Мацола В.В., заступник міського голови Апшай Ф.В., начальник управління праці та соціального захисту населення м. Ужгорода Ерфан В.Й., директор ДП МВС України "Закарпаття – Світлофор" Кресс В.О., начальник Ужгородської дирекції залізничних перевезень Єфименко О.А., голова правління ВАТ "Закарпатавтотранс" Коссей М.Д., головний лікар Закарпатської обласної лікарні Яцина Ю.Ю., головний лікар Ужгородської міської поліклініки Качанова В.В., інші посадові особи, лідери громадських організацій інвалідів Закарпатської області та інших регіонів України, представники Фонду Східна Європа (м. Київ). Запрошені представники ЗМІ.

Підтримка проекту "Доступне Закарпаття" здійснена Фондом Східна Європа та компанією Telenor Group в Україні в рамках спільної програми "Світ без обмежень: вільний доступ для людей з особливими потребами". Реалізація програми стала можливою завдяки фінансовій підтримці компанії Telenor Group та Агентства США з міжнародного розвитку (USAID). Точка зору, відображена у цьому документі, може не збігатися з точкою зору донорів програми.

Круглий стіл відбудеться 26 березня 2010 року о 12 годині в малому залі Закарпатської обласної ради (5 поверх) за адресою: м. Ужгород, пл. Народна, 4.


З питань участі в Круглому столі та за додатковою інформацією звертатися за телефонами:  095-036-47-03   096-578-29-67 Оксана Богданець – керівник проекту "Доступне Закарпаття".

22 березня 2010р.

Теги: зір, круглий стіл, «Доступне Закарпаття»

НОВИНИ: Соціо

13:40
В Ужгороді за донорами, хто не може через карантин самостійно здати кров, готові відправляти транспорт
13:09
Випробування Боржавськими полонинами: витримали не всі
13:04
Поблизу Ужгорода з'явилась алея дуба червоного
14:42
Закарпатською митницею з початку року пропущено 626 573 транспортні засоби
13:36
У лютому мережі АЗС на Закарпатті продали пального на понад 288 млн грн
13:34
Підприємствами транспорту на Закарпатті у січні-лютому перевезено 790,4 тисяч тонн вантажів
13:14
Торік обсяг вирощування сільськогосподарських тварин в аграрних підприємствах Закарпаття збільшився на 29,7%
13:00
Закарпатгаз запровадив швидку реєстрацію в онлайн-сервісі 104.ua
09:44
На закарпатських пунктах пропуску – жвавий пасажиропотік
09:42
З наступного тижня Укрпошта доставлятиме ліки у віддалені села Закарпаття
02:34
/ 1
Суд у Львові призначив розгляд апеляційної скарги захисників Боржави щодо дозволу на будівництво ВЕС
22:51
/ 1
Гроші на кордоні. З життя закарпатських митників
16:23
На Закарпатті на митниці вилучили 1440 упаковок миючих засобів
15:04
ФОТОФАКТ. У Мукачеві вже квітне "шалена" сакура
14:23
У ході публічної консультації в Ужгороді 77,2% учасники обговорення підтримали ідею побудови підземного паркінгу на Поштовій
10:59
Цьогоріч у Мукачеві до першого класу підуть понад 1200 учнів
10:56
Учасники АТО та ООС у Мукачеві зможуть отримати 50 тис грн для відкриття власної справи
14:26
До закладів вищої освіти на Закарпатті зараховано у поточному навчальному році 6467 студентів
12:03
В Ужгороді затвердили порядок забезпечення "пільговиків" електронними квитками
12:01
/ 1
В Ужгороді визначили, де встановлять туристично-інформаційні стели
09:10
На Закарпатті контрабандисти двічі втекли від прикордонників, полишивши значні партії сигарет
21:26
Для ужгородців працює цілодобова гаряча телефонна лінія
17:58
Закарпатці за перші два місяці 2020-го сплатили понад 1 млн грн податку не нерухоме майно
17:44
В Ужгороді наразі – 253 містянина, що повернулися з-за кордону, з усіма працюють сімейні лікарі
13:58
На Закарпатті катастрофічно бракує донорської крові
» Всі новини