Мати Нестора Шуфрича померла на 8 березня від грипу (ФОТО)

В Ужгороді сьогодні поховали матір народного депутата Нестора Шуфрича. 76-річна Марія Петрівна померла 8 березня. Кажуть, у неї було ускладнення після грипу.

Мати Нестора Шуфрича померла на 8 березня від грипу (ФОТО)

Похорон починається о пів на першу на міському кладовищі Кальварія в центрі міста. Тут ховають тільки відомих осіб: літераторів, художників, політиків. На пагорбі зібралося більше трьох сотень людей. Рух перекрили автівками ДАІ.

Від домовини відходять народні депутати Олена Бондаренко, Андрій Клюєв та Борис Колесніков. Швидко спускаються сходами і йдуть геть.

Нестор Шуфрич стоїть впритул до домовини. Поруч його батько Іван Юлійович, сини Нестор та Олександр. Позаду в інвалідній колясці сидить насуплений чоловік. Кажуть, це зведений брат Нестора Олександр.

Обидві колишні дружини Шуфрича – Ірина Ярошовець та Наталя Ворона – стоять поруч.

Нестор Шуфрич стоїть похмурий. Час од часу до нього підходять місцеві чиновники, потискають руки. Останнім приходить мер Ужгорода Сергій Ратушняк. Він запізнюється на 45 хвилин. Підходить до Нестора, ручкається і швидко йде геть.

"Марія Петрівна хворіла чотири місяці, - каже колишня колега Івана Шуфрича Олена. Жінка в сірому пальті стоїть в самому кінці процесії. – В неї був грип, який не проходив. Нестор забрав матір до Києва, у "Феофанію". Але лікарі не змогли її врятувати".

Нестор Шуфрич витирає сльози долонею. Його батько стоїть нерухомо. Не плаче. Він працює у Генеральному Консульстві Словаччини в Ужгороді. Із Марією прожили разом 43 роки. Він у неї – другий чоловік. Мали єдиного сина – Нестора. Від першого в покійної теж є син.

Похорон ведуть четверо священиків греко-католицької конфесії. Після молебню зачитують прощального листа. При цьому старший син Нестора Олександр починає плакати. Схиляється на плече матері.

"Прошу принести останній поцілунок", - зачитує священик.

Над домовиною схиляється Нестор. Кілька хвилин цілує матір у лоба. За ним стоїть Наталя Ворона. Гірко плаче. Витирає очі хустиною. Цілує покійницю в лоба, гладить по обличчі.

Похорон тривав дві години.

Марія Шуфрич 18 років працювала у обласному відділенні лотереї "Спортлото". Звідти вийшла на пенсію. Подейкують, на Закарпатті на її ім’я було записано землю та нерухомість.

Сніжана Русин, Gazeta.ua
10 березня 2010р.

Теги: Шуфрич, похорон, мати, грип

Коментарі

Олексій 11.03.2010 / 10:04:00
Читачу - а якщо не цікаво це читати, то взагалі навіщо клікав на цю статтю. Нецікаво - то йди далі, читай про презентації книжок, про прес-конференції, про брифінги...

вера 11.03.2010 / 08:53:00
сочувствую от чистого сердца!!!!!!!!!!!!!!!пухом земля!!!!!!!!!

читач 10.03.2010 / 18:35:00
Це стиль "Газети по-українськи"

*** 10.03.2010 / 18:13:00
Так її поховали на Кальварії чи просто обряд пройшов в капличці?

Уточнили б.

А взагалі, не розумію, навіщо так описувати й відзнімати дорогу в небуття. Хай і мами відомого політика.

Якось неприємно

НОВИНИ: Соціо

17:29
На війні з рф загинув Захисник із Воловця — Іван Мадяр Фото новина
16:25
Екологи з’ясовують причини почервоніння води у річці Уж Фото новина
15:43
/ 2
Прокуратура вимагає більшу заставу для підприємця, що перевозив ухилянтів у фурі на Закарпатті Фото новина
14:23
У Рахівській громаді проведуть стерилізацію безпритульних тварин Фото новина
13:15
/ 1
Влада та інвестори домовляються про відновлення “Flex” у Мукачеві Фото новина
12:16
У Мукачеві після ракетного удару якість повітря поступово покращується Фото новина
10:58
На Берегівщині зафіксували спалах африканської чуми свиней серед диких кабанів Фото новина
09:59
Рятувальники ліквідували масштабну пожежу після ракетного удару по заводу в Мукачеві Фото новина
08:56
/ 11
В Ужгороді поліцейського звільнили за захист ветерана від ТЦК Фото новина
19:31
/ 1
Велика закарпатська афера
18:43
Лікарі повідомили про стан постраждалих унаслідок ракетного удару по заводу в Мукачеві Фото новина
17:49
/ 1
Закарпатські прикордонники затримали 18-річну переправницю разом з «клієнтом» Фото новина
16:46
До Мукачева прибув евакуаційний потяг з Дніпропетровщини Фото новина
15:43
На Тячівщині взяли під варту двох переправників Фото новина
14:36
Працівники водоканалу в Мукачеві натрапили на міну часів Другої світової Фото новина
13:09
/ 1
Чоловік, якого рятувальники витягли з урвища на Рахівщині, помер Фото новина
12:59
/ 1
На Рахівщині 26-річний турист з Бахмута зірвався в урвище Фото новина
12:12
/ 1
Собака допоміг закарпатським прикордонникам затримати порушників на кордоні з Румунією Фото новина
10:03
У Мукачеві другу добу гасять пожежу після ракетного удару рф по підприємству Фото новина
09:07
Сімох чоловіків, які шукали шлях за кордон у Telegram, затримали на Тячівщині Фото новина
06:56
/ 1
Закарпаття втрачає туристичний потенціал через рішення про будівництво вітряків - експерт
23:53
Жінки, які захищають Карпати. Наталія Вишневська про вітряки на Закарпатті та участь громадськості Відео новина
19:53
Відкрито реєстрацію на подорож екоклубу в Ясіня "Стежка Довбуша"
17:24
У Воловці взято під варту підозрюваного у зґвалтуванні неповнолітньої Фото новина
16:48
/ 1
Керівництво угорщини уникає згадки про росію після ракетного удару по Мукачеву Фото новина
» Всі новини