Реклама B3

На Святі шоколаду у Львові Валентин Штефаньо з Ужгорода проводить майстер-клас з виготовлення шоколадних скульптурок (ФОТО)

Сьогодні у Львові розпочалось свято усіх солодкоїжок - ІІІ Міське свято шоколаду.

На Святі шоколаду у Львові кондитер-шоколатьє Валентин Штефаньо з Ужгорода проводить майстер-клас з вироблення особливих шоколадних скульптурок
На Святі шоколаду у Львові кондитер-шоколатьє Валентин Штефаньо з Ужгорода проводить майстер-клас з вироблення особливих шоколадних скульптурок

Так, у місті Лева діти розпочали будувати шоколадну країну "Шоколадію", ужгородський кондитер-шоколатьє Валентин Штефаньо проводить майстер-клас з виготовлення особливих шоколадних скульптурок, для мешканців міста відкрили два фонтани з білим та молочним шоколадом. На повну потужність запрацювала фабрика шоколадних шедеврів.

На фабриці шедеврів з шоколадних брил скульптори, а також студенти вправно розпочали виконувати солодкі шедеври. Сьогодні ввечері свято завершиться кіно-проектом "ChocolateCinema" - показ чуттєвого кіно від проект "Артхаус Львів", але на цьому саме "солодке свято" не завершиться і триватиме ще два дні.

Для львів’ян на цьогорічному "Святі шоколаду" спечуть торт у вигляді шоколадної Ратуші. Висота такого торта буде два метри, вага близько 300 кг., а от самого шоколаду організатори обіцяють використати близько 130 кг.
 

Об'єктивно
06 березня 2010р.

Теги: Львів, шоколад, Штефаньо

Реклама B4
Реклама B12

НОВИНИ: Соціо

11:17
На Ужгородщині 1-річна дитина отримала колото-різану рану
16:38
На війні з росією поліг захисник із Жнятина на Мукачівщині Микола Грицу Фото новина
15:46
/ 1
На Закарпатті 23-річна жінка народила п’яту дитину просто вдома Фото новина
12:52
У замку Паланок у Мукачеві зварили «Леквар Перемоги» Фото новина
12:16
В Ужгороді відбулося спецпогашення марок на підтримку військовополонених Фото новина
11:13
/ 1
23-річна жінка на Великоберезнянщині народила четверту дитину до приїзду медиків
10:12
На війні з рф загинув 33-річний захисник із Великих Лазів на Ужгородщині Іван Коваль Фото новина
15:07
/ 10
В Ужгороді висохло головне Чорне озеро Фото новина
09:20
/ 3
БЕБ на Закарпатті перевіряє 190 міжнародних перевізників
13:51
45 екзотичних дерев Ужгорода зібрали в одній книзі Фото новина
09:24
/ 2
У Неліпині на Мукачівщині попрощалися із полеглим на війні захисником Михайлом Бабієм Фото новина
20:17
Недоголосоване рішення про забудову Ботанічної набережної в Ужгороді перенесли на 25 серпня Відео новина
17:08
/ 1
На Закарпатті рятувальники евакуювали з гір 15-річну туристку зі Львова Фото новина
15:26
/ 1
В Ужгороді до Дня Незалежності презентували книжку про захисників та їхні родини "Герої Закарпаття" Фото новина
13:35
На Закарпатті мережа аптек відшкодувала державі понад 4,6 млн грн несплачених податків
11:53
/ 2
Керівник першого відділу Ужгородського РТЦК та СП у Перечині Плиска, що "засвітився" п'яним на службі, написав рапорт на звільнення
10:45
24-річна закарпатка на колісному кріслі піднялася на Говерлу Фото новина
10:16
В Ужгороді сьогодні можливе тимчасове зниження тиску води
14:28
Підтвердили загибель захисника із Богданської громади на Рахівщині Миколи Биндака Фото новина
11:52
В Ужгороді попрощаються із полеглим захисником Вадимом Балогом Фото новина
11:30
Полеглого мукачівського прикордонника посмертно нагородили медаллю «Захиснику Вітчизни» Фото новина
11:08
/ 1
Під тиском громадськості депутати не підтримали забудову Ботанічної набережної в Ужгороді
10:04
Рівень води в Синевирі знизився на кілька метрів Фото новина
09:12
У Чопі попрощаються із полеглим на війні з рф захисником Мар’яном Стричинцем Фото новина
22:17
До Дня Незалежності в Ужгороді презентують книжку Олександра Гавроша "Герої Закарпаття: Ужгород та Ужгородський район"
» Всі новини