В Ужгороді на міський автовокзал не пускають маршрутки, бо їхні власники не підписали нового договору із ВАТ "Закарпатавтотранс"

Багатьох пасажирів неабияк подивував факт, що маршрутки "Ужгород-Мукачево" та "Ужгород-Чоп" останнім часом стоять не на платформах міських автовокзалів, а за їх межами. Виявляється, причиною цього став конфлікт між перевізниками та ВАТ "Закарпатавтотранс".

В Ужгороді на міський автовокзал не пускають маршрутки, бо їхні власники не підписали нового договору із ВАТ "Закарпатавтотранс"Як розповів один з підприємців, вокзали вимагають від маршрутників збільшити збір коштів від продажу квитків на користь автостанцій з 10 до 15%. До того ж підприємців не задоволь-
няє обставина, що квитки на маршрутки продаватимуться не у водіїв, як це було дотепер, а через каси автовокзалу.

Голова правління ВАТ "Закарпатавтотранс" Міклош КОССЕЙ каже, що про нові умови роботи підприємці були попереджені ще у жовтні. Всі перевізники, окрім згаданих вище маршрутів, вже давно реалізовують квитки через каси.

За словами М.Коссея, досі перевізники двох маршрутів платили автостанціям 4,5 грн. за відправлення з платформи одного автобуса, сьогодні ж їм пропонується платити
2,5 грн. і 10 % від ціни квитка.

Як розповів голова обкому профспілки працівників автотранспорту шляхового господарства Олександр ВОРОНІЙ, конфліктом вже займається профільний відділ Закарпатської ОДА — саме він має дійти остаточного висновку щодо цін на квитки і порядок їх реалізації пасажирам.

Справа вирішується ще й у суді, що трива'є за позовом декількох підприємців до ВАТ "Закарпатавтотранс". У підсумку, як завжди, страждають пасажири.
Ярослав ГУЛАН, "ФЕСТ".
01 лютого 2007р.

Теги:

Коментарі

НОВИНИ: Соціо

13:44
У Мукачеві патрульні виявили водія у стані наркотичного сп’яніння Фото новина
10:05
На Ужгородщині чоловіка оштрафують за випалювання сухої стерні біля житлових будинків Фото новина
09:20
Ще одного водія оштрафували за забруднення території поблизу Синевиру Фото новина
21:37
На Харківщині поліг Віктор Маріонда з Рахова Фото новина
17:59
В Іршаві під час руху загорілася вантажівка Фото новина
16:59
На війні загинув Герой із Рахова Андрій Петрищенко Фото новина
14:21
В Ужгороді безкоштовно вакцинуватимуть котів і собак проти сказу
13:05
В Ужгороді 30 липня попрощаються із полеглим на війні з рф захисником Андрієм Куном Фото новина
11:42
Рятувальники, поліція та прикордонники другий день шукають зниклого на Ужгородщині чоловіка Фото новина
11:16
На Закарпатті затримали чоловіка, який влаштував серію фейкових повідомлень про мінування Фото новина
18:39
В Ужгороді попрощалися із полеглим захисником Миколою Філюком Фото новина
16:19
В Ужгороді нетвереза водійка без прав влаштувала ДТП Фото новина
15:21
/ 1
У селі Осій на Хустщині попрощаються із полеглим захисником Михайлом Матіком, який більше трьох років був зниклим безвісти Фото новина
14:14
Рятувальники показали фото ліквідації наслідків негоди на Закарпатті Фото новина
11:55
/ 2
В Ужгороді попрощаються з полеглим на війні з рф захисником Володимиром Рогачем Фото новина
21:18
В Іршавській громаді попрощалися з захисником Олександром Вінніченком зі Смологовиці Фото новина
17:57
В Ужгороді під час нічної пожежі постраждали двоє людей Фото новина
13:55
/ 1
В Ужгороді 28 липня попрощаються із полеглим захисником Миколою Філюком Фото новина
11:58
У селі Тихий на Ужгородщині попрощаються із загиблим воїном Євгенієм Бушмакіним, який більше року був зниклим безвісти Фото новина
11:26
/ 1
Підтвердили загибель на війні Героя із села Онок на Берегівщині Миколи Заріцького Фото новина
10:23
На одній із вулиць Ужгорода можливе ускладнення руху через аварійні роботи
18:18
/ 2
На Закарпатті за місяць зафіксували 32 скарги на порушення прав під час мобілізації
14:15
/ 1
У Карпатах рятувальники евакуювали туристку зі Львова, якій стало зле під час походу Фото новина
12:21
На Закарпатті дитина отримала різані рани після небезпечних завдань в онлайн-грі
10:41
/ 1
Завтра в Ужгороді відбудеться прощання із захисником Олександром Карбованцем Фото новина
» Всі новини