Закарпатець забив до смерті приятеля по чарці

Уночі на подвір'ї приватної автомайстерні в м. Мукачеві Закарпатської області виявили мертвого чоловіка. У покійного, 52-річного Анатолія, на голові виднілися дві криваві рани. Про страшну знахідку люди спершу повідомили власника майстерні, 47-річного Юрія, а далі зателефонували на "швидку" та в міліцію.

Закарпатець забив до смерті приятеля по чарці

На місце пригоди виїхала посилена слідчо-оперативна група з числа працівників Мукачівського міськвідділу міліції. На допомогу колегам прибули і співробітники управління карного розшуку ГУМВС України в Закарпатській області. Медики "швидкої" змушені були лише констатувати смерть людини. Поруч з тілом убитого оперативники виявили розбиту скляну пляшку. А розбризкана довкола кров свідчила: тут відбулася серйозна сутичка.

Найперше підозра впала на власника цього закладу, Юрія. Як стало відомо, він справді розпивав напередодні з потерпілим пляшку оковитої. А пізніше людину знайшли мертвою. Тому працівники карного розшуку вирішили провести бесіду з самим Юрієм.

Згодом у цій справі з’явився ще один фігурант, 47-річний мукачівець Михайло. Той також у компанії з ними коротав час за пляшкою.

Хоча Юрій підтвердив, що гостився увечері з Анатолієм, однак свою причетність до тяжкого злочину категорично заперечував. Мовляв: пити пив, але щоб убити людину... Власник автомайстерні розповів також, що за чаркою вони з другом згадали своїх знайомих. Коли мова зайшла про Михайла, Анатолій аж закипів: навіть чути не хочу про цю особу, це непорядний тип, з котрим не бажаю мати жодних справ! Чоловік пригадав давні грішки того Михайла. Тоді Юрій заходився заспокоювати приятеля, захищаючи їхнього спільного знайомого.

Мовляв, не такий вже він і поганий. А далі запропонував зателефонувати й викликати Михайла, випити з ним "мирову" і забути про неприязнь. Сказано -- зроблено. Юрій подзвонив і запросив спільного знайомого скласти їм компанію.

…Спочатку все було мирно. Однак після певної "дози" між двома опонентами знову виникла суперечка. Юрій вже й не пригадує, через що розгорілася сварка. Всі спроби примирити суперників були невдалими. Втомившись розбороняти приятелів і зважаючи на пізню годину, господар махнув рукою, покинув своїх компаньйонів самотужки з’ясовувати стосунки і пішов спати.

О третій ночі його розбудила страшна звістка. Чоловік зрозумів: смерть Анатолія – на совісті Михайла. Але останній відпирався. Казав, що виходив у магазин, а коли повернувся, приятель уже був мертвий. Юрій також звернув увагу на те, що Михайло встиг перевдягтися. Підозрюваний не бажав розповідати правду і під час розмови з міліціонерами. Хоча є чимало фактів, які вказують на його безпосередню причетність до скоєння злочину.

Наразі порушено кримінальну справу. Триває слідство.

Іван Ладжун, ВЗГ ГУ МВС України в Закарпатській області
01 березня 2010р.

Теги: мертвий, рани, швидка, смерть, злочин

НОВИНИ: Кримінал

14:55
Закарпатка намагалася перетнути кордон із фальшивою страховкою та запропонувала хабар Фото новина
11:09
Суд покарав мукачівку, яка систематично била і принижувала чоловіка, роком пробації та програмою для кривдників
08:53
У Мукачеві за "п'яне" водіння покарали водія "Мерседеса" Фото новина
16:55
/ 6
На Тячівщині директор дитсадка та спільники розікрали майже 1 млн грн під час ремонту Фото новина
15:42
На Берегівщині викрили спробу переправлення 23-річного киянина за кордон Фото новина
15:01
/ 6
На Закарпатті затримали чоловіка, який обіцяв «вирішити питання» служби за $4 тисячі Фото новина
13:06
У Мукачеві двоє підлітків за вечір пограбували чотирьох людей Фото новина
16:03
/ 1
На Закарпатті судитимуть учасників наркомережі з прибутком до пів мільйона гривень на місяць Фото новина
12:45
/ 6
В Ужгороді на 7 років ув’язнили військового, який двічі втікав з полігону в Оріховиці
12:19
Поліція Мукачева затримала рецидивіста, який торгував метамфетаміном Фото новина
13:12
/ 2
Чотирьох закарпатців підозрюють у незаконному видобутку піщано-гравійної суміші з річки Тиса Фото новина
18:05
/ 5
Жінці з Рахівщини присудили 2 роки пробаційного нагляду за протест з перекриттям дороги проти проїзду важких лісовозів
10:12
/ 1
На Закарпатті до суду передали справу про розтрату майже 45 млн грн на ремонті дороги
11:16
/ 1
На Закарпатті реєстратор «втратив» 2,6 га земель Нацпарку «Синевир»
10:13
На Хустщині затримали підозрюваного у торгівлі бойовою зброєю Фото новина
15:41
На Тячівщині затримали чоловіка за підозрою у замаху на вбивство неповнолітнього Фото новина
11:02
/ 5
На Закарпатті затримали митника за хабар у $3 700
10:54
На Закарпатті взяли під варту 67-річного чоловіка, підозрюваного у розбещенні дитини
09:03
В Ужгороді патрульні зупинили нетверезого водія з ймовірними наркотиками та забороненим предметом Фото новина
14:38
У Виноградові викрили завищення ціни на житло для дитячого будинку Фото новина
12:31
/ 1
Закарпатські прикордонники виявили безакцизні сигарети у сховку автомобіля Фото новина
10:51
/ 15
При обшуку у керівника Закарпатського ОТЦК Савчука виявили близько 100 тис. незадекларованих доларів
10:25
/ 2
Бухгалтерці Хустської міськради, яка виписала колезі 500 тис. грн премії, загрожує до 5 років ув’язнення
10:12
У районній лікарні на Рахівщині виявили багатотисячні збитки Фото новина
12:43
/ 1
В Ужгороді п'яний водій зніс електроопору та втік після ДТП Фото новина
» Всі новини