Відбулося чергове засідання сесії Ужгородської районної ради (ФОТО)

26 лютого ц.р. депутати Ужгородської районної ради провели чергове пленарне засідання 24 сесії райради.

Відбулося чергове засідання сесії Ужгородської районної ради (ФОТО)

Голова районної ради Михайло Фединець, – розповідає завідувач організаційного відділу виконавчого апарату райради Галина Барканова, – скликав сесію в основному з метою прийняття рішень щодо формування територіальної виборчої комісії та загального складу (кількості депутатських мандатів) райради 6 скликання, як це передбачає Закон про місцеві вибори. Але оскільки відповідною постановою Верховної Ради України вибори до місцевих рад перенесено на невизначений строк, ці питання не розглядались. То ж в основному районні парламентарі обговорювали поточні проблеми.

Перед початком пленарного засідання голова ради привітав усіх присутніх із завершенням виборчої кампанії та обранням Президента України.

Відтак, депутати заслухали і затвердили звіт про виконання районного бюджету за 2009 рік. З даного питання інформувала начальник фінансового управління РДА Ольга Ящищак. Доходи районного бюджету за 2009 рік по загальному та спеціальному фондах становлять 124 165,5 тис.грн., або 98,6 % затвердженого плану на рік, видатки – 121 388,1 тис.грн. Кредиторська заборгованість по загальному фонду районного бюджету складає 1014,7 тис.грн. Виникла вона у зв’язку з тим, що в грудні 2009 року органи Державного казначейства не оплачували видатки місцевих бюджетів.

Депутати прийняли рішення щодо затвердження технічної документацію з нормативно грошової оцінки земельних ділянок ТОВ „ШОГ”, ПП Пересоляк М.В., ПП Чубірко О.В., ПП„Термостиль”.

В обговоренні питань порядку денного найактивнішу участь взяли депутати районної ради Михайло Лаба, Володимир Химинець, Тарас Триндяк, Наталія Сейковська, Ілона Пчолар.

Депутат районної ради Надія Стегнач звернулась до присутніх з проханням допомогти у зборі коштів для реконструкції старого корпусу дитячого санаторію „Малятко”, що в с.Оноківці.

На завершення голова ради Михайло Фединець щиро привітав Холмецького сільського голову Марію Хамник з днем народження.

У роботі сесії взяли участь міжрайонний прокурор Іван Цар, консультант виконавчого апарату Закарпатської обласної ради Володимир Мацо, селищний та сільські голови.

Відбулося чергове засідання сесії Ужгородської районної ради

Анна Романенчук, прес-служба Закарпатської облради
27 лютого 2010р.

Теги: Ужгородська районна рада, сесія, депутати

НОВИНИ: Соціо

17:33
У селі Невицьке на Ужгородщині попрощаються із Героєм Анатолієм Макаровичем Фото новина
10:22
В Ужгороді попрощаються із захисником Артуром Каташинським Фото новина
16:15
/ 6
На Закарпатті поліцію звинуватили у незаконному проникненні до будинку
09:29
У Долині нарцисів на Закарпатті розпочалося цвітіння Фото новина
18:27
/ 1
У Вонігові на Тячівщині підтвердили загибель захисника Михайла Росохи Фото новина
16:27
/ 12
Суд на Закарпатті покарав керівника ТЦК за перешкоджання роботі омбудсмана Фото новина
14:34
/ 1
На Берегівщині рятували травмовану туристку біля гірського озера
13:35
/ 2
Туристичний потік у нацпарки Закарпаття скоротився на 10% Фото новина
18:34
Поліція Берегова розшукала дівчину, яка зникла після прогулянки Фото новина
17:51
З російського полону повернулися четверо закарпатських військових Фото новина
13:40
/ 1
У Тересві на Тячівщині підтверджено загибель захисника Василя Рудака, який понад рік вважався зниклим безвісти Фото новина
12:23
У Хусті медики прийняли пологи в автомобілі швидкої допомоги Фото новина
08:58
/ 1
У Чопі попрощалися з військовим Сергієм Пиреу, який понад рік вважався зниклим безвісти Фото новина
18:50
Нетверезий мотоцикліст спричинив ДТП в Ужгороді Фото новина
17:25
/ 2
В Ужгороді вшанували ліквідаторів до 40-х роковин Чорнобильської катастрофи Фото новина
14:53
В Ужгороді посадовицю лікарні підозрюють у розтраті понад 468 тис. грн Фото новина
12:23
На кордоні з Угорщиною 50-річний киянин намагався виїхати за чужим паспортом Фото новина
11:15
/ 1
Помер військовий із села Невицьке на Ужгородщині Анатолій Макарович Фото новина
09:09
У Карпатах зафіксували масове цвітіння шафранів Фото новина
17:59
Командиру роти 128-ї закарпатської бригади присвоєно звання Героя України Фото новина
17:31
В Ужгороді затримали чоловіка за пошкодження фітнес-клубу Фото новина
15:15
В Ужгороді відбудеться «Містечко здоров’я»: безкоштовні щеплення та обстеження для всіх охочих
13:20
В Ужгороді попрощаються із полеглим захисником Владиславом Шитіхіним Фото новина
12:16
/ 1
На Закарпатті судитимуть 49-річного громадянина Туреччини, який зґвалтував 16-річну дівчину Фото новина
11:01
На Закарпатті водій намагався провезти через кордон понад 230 кг одягу без декларації Фото новина
» Всі новини