Циганка із Закарпаття обкрадала в потягах заробітчан

На вокзалі станції Фастів міліціонери затримали 28-річну ромку, мешканку Закарпаття, яка викрала мобільний телефон. Вештаючись вокзалом, вона шукала собі "подругу по чарці". І таки знайшла. Тож дочекавшись, коли напарниця дійшла до кондиції, вона таємно проникла у її сумку і витягла звідти мобілку, а потім непомітно розчинилась у натовпі.

Циганка із Закарпаття обкрадала в потягах заробітчан

Як повідомили у прес-службі МВС України, з’ясувалося, що злодійку з 2007 року розшукує Чопський суд за скоєння грабежу. Тоді, так само як і цього разу, вона підпоїла свою жертву й обікрала її. Залишатись на батьківщині було небезпечно, тож, покинувши семирічного сина на батька, вона приїхала "на заробітки" до столиці.

Жінка діяла за заздалегідь розробленим планом. На вокзалі обирала собі "потенційну жертву", підходила, знайомилась, представляючись вигаданим ім’ям, входила у довіру, а потім обкрадала наївних пасажирів. Переважно її жертвами ставали чоловіки з периферії, які повертались додому із заробітків.

Міліціонери підозрюють жінку у скоєнні більше десяти крадіжок і закликають громадян, які стали жертвами пройдисвітки, звертатися телефонами: 044-465-16-02 або до кімнати міліції, що знаходиться в приміщенні центрального вокзалу станції Київ-Пасажирський.

17 лютого 2010р.

Теги: циганка, заробітчани, обкрадати, жертва, вокзал

НОВИНИ: Кримінал

17:04
Поліція оприлюднила деталі резонансного викрадення жінки з 3-річною дитиною на Закарпатті Фото новина
15:23
На Берегівщині затримали чоловіка, який викрав жінку з дитиною і відкрив вогонь по поліції Фото новина
11:08
/ 1
На Закарпатті та Прикарпатті викрили підпільний тютюновий бізнес Фото новина
15:12
/ 1
В Ужгороді на Великдень патрульні блокували авто в орієнтуванні з п'яною водійкою за кермом
13:31
У Ясіні на Рахівщині 24-річний прикарпатець "конфліктно" стріляв з "травмата" у 23-річного місцевого жителя Фото новина
12:18
Суд залишив іноземця, який зґвалтував неповнолітню у Мукачеві, під вартою Фото новина
17:28
/ 2
У справі про побиття ветерана на Закарпатті нові підозрювані Фото новина
11:22
На Тячівщині двом чоловікам повідомили про підозру за побиття ветерана Фото новина
17:25
/ 1
На Закарпатті ув’язнений кримінальний авторитет організував переправлення чоловіків за кордон Фото новина
16:25
Наркоторговця з Іршави засудили до 7 років і 6 місяців ув’язнення
13:59
/ 2
На Закарпатті судитимуть матір через смерть 5-місячного сина Фото новина
11:50
/ 5
Директор хлібопекарні на Закарпатті ухилився від податків на 4,1 млн грн
10:55
/ 2
На Закарпатті відкрили кримінальне провадження за фактом жорстокого побиття ветерана війни Фото новина
10:43
На Закарпатті матір підозрюють у продажі власних дітей для жебракування Фото новина
09:41
/ 6
На Закарпатті військовослужбовця затримали за спробу дати хабар Фото новина
11:11
/ 1
На Закарпатті забудовниця відшкодувала понад 6,7 млн грн несплачених податків
10:16
/ 1
Справа про насильство над 14-річною дівчинкою із Верхніх Воріт знову в суді
15:44
На Закарпатті викрили канал незаконного переправлення чоловіків за кордон Фото новина
10:38
/ 3
На Закарпатті затримали чоловіка, який у стані сп’яніння вбив свого знайомого Фото новина
15:49
/ 6
В Ужгороді двох переправників засудили до 7 років ув’язнення Фото новина
11:58
У Мукачеві засудили чоловіка, який молотком травмував батька співмешканки Фото новина
13:03
/ 9
На Закарпатті затримали мережу переправників чоловіків через кордон Фото новина
11:55
/ 1
Слідчі викрили розтрату мільйонів під час ремонту дороги «Долина – Хуст»
14:29
/ 1
На Закарпатті судитимуть підозрюваних у жорстокому вбивстві подружжя пенсіонерів Фото новина
12:19
На Закарпатті викрили інтернет-агітатора, який розпалював антисемітизм Фото новина
» Всі новини