На Закарпатті в селах на 100 сімей припадає 34 телефонних апаратів

На початок 2010 р. в Закарпатській області кількість основних телефонних апаратів сільської та міської телефонної мережі загального користування склала 196,6 тис. одиниць з них 112,3 тис. одиниць - міська телефонна мережа та 84,3 тис. - сільська.

На Закарпатті в селах на 100 сімей припадає 34 телефонних апаратів

Про це Закарпаття онлайн повідомила начальник відділу статистики нефінансових послуг Головного управління статистики в Закарпатській області Валерія Фогаш.

Загальна кількість основних домашніх телефонних апаратів на 01.01.2010р. становила 165,4 тис.одиниць при 166,8 тисяч на 01.01.2009. Питома вага домашніх телефонних апаратів в загальній кількості основних складає 84,1%.

Кількість основних домашніх телефонних апаратів у розрахунку на 100 сімей області складає 46 одиниць. Слід відмітити, що в загальній кількості питома вага встановлених домашніх телефонних апаратів у сільській місцевості змінюється у сторону збільшення. Однак рівень забезпеченності телефонізації в містах складає 65 одиниць, в сільській місцевості значно нищий і становить 34 телефонних апаратів на 100 сімей. Найкраще забезпечені телефонними апаратами сім’ї в обласному центрі - Ужгороді , а саме: на 100 сімей припадає 100 телефонів.

За останні роки спостерігається тенденція зміни стуктури засобів зв’язку. Максимальна комфортність у процесі комунікації, зручність, швидкість та інши переваги мобільного зв’язку підвищують його популярність про що свідчать статистичні данні. Так, кількість абонентів мобільного зв’язку станом на 1 січня 2010 року становила 1338,0 тис. одиниць (у тому числі для населення 602,7 тис.), це означає, що за останні три роки кількість абонентів збільшилась майже на чверть, а серед населення – майже вдвічі. Безумовно, із впевненістю можна сказати, що на ринку мобільного стільникового зв’язку великі перспективи, він активно розвивається і стає дедалі доступнішим у користуванні серед населення, його перевагами користуються все більше і більше людей.

16 лютого 2010р.

Теги: телефон, статистика, зв'язок

НОВИНИ: Соціо

13:36
Укрзалізниця запускає новий щоденний поїзд Одеса — Рахів
12:37
В Ужгороді патрульні оштрафували водія, який керував напідпитку та без права керування Фото новина
10:15
В Ужгороді презентували унікальне видання "Січові стрільці на Закарпатті" Фото новина
09:12
Чеське Брно стало 28-м містом-побратимом Ужгорода Фото новина
09:00
На Закарпатті оприлюднили погодинний графік відключення світла 23 січня
18:10
У Мукачеві відзначили День Соборності України живим Ланцюгом Єдності Фото новина
16:18
/ 1
У горах Рахівщини рятувальники розшукали двох заблукалих туристів Фото новина
15:07
У Тячеві попрощалися з полеглим захисником Олександром Томишинцем, який майже два роки вважався зниклим безвісти Фото новина
14:15
У Мукачеві патрульні знайшли малолітнього хлопчика, який залишився без нагляду Фото новина
13:06
Стало відомо про загибель на війні з рф військового із села Мокра на Ужгородщині Владислава Симковича Фото новина
12:02
У селі Ільниця на Хустщині ледь не згорів житловий будинок Фото новина
09:00
Графік відключення електроенергії на Закарпатті 22 січня
18:39
На Драгобраті сноубордистка заблукала через глибокий сніг Фото новина
17:27
На Закарпатті функціонує 31 Пункт незламності, решта готові до відкриття
16:33
/ 2
На День Соборності в Ужгороді презентують унікальне видання "Січові стрільці на Закарпатті"
16:08
/ 1
У Тячеві прощатимуться з полеглим на війні з росією Олександром Томишинцем Фото новина
15:11
Закарпаття увійшло до лідерів України за народжуваністю у 2025 році
13:09
На гірськолижному курорті Закарпаття травмувалася 15-річна дівчина Фото новина
11:04
В Ужгороді зростає захворюваність на гострі респіраторні інфекції
10:07
/ 1
В Ужгороді попрощаються із полеглим захисником Михайлом Королем Фото новина
09:14
/ 1
Письменник Андрій Любка повідомив, що йде в ЗСУ Фото новина
08:56
Відключення електроенергії на Закарпатті 21 січня
18:03
/ 2
Закарпатські прикордонники зафіксували багряне полярне сяйво над Торунським перевалом Фото новина
16:30
Внаслідок поранень помер захисник із села Осій на Хустщині Ярослав Кобаль Фото новина
14:34
/ 1
На Закарпатті правоохоронці ігнорують порушення внесення даних у електронну систему обліку деревини у Брустурянському надлісництві Фото новинаВідео новина
» Всі новини