Оперативна інформація ЦП ГУ МНС України в Закарпатській області

За минулу добу на території Закарпаття сталося дві пожежі, прямі економічні збитки від яких склали вісім тисяч триста гривень. Вогонь пошкодив один житловий будинок та одну споруду господарського призначення. Зафіксовано три неправдивих виклики оперативно-рятувальної служби. Й надалі основними причинами виникнення пожеж є порушення правил експлуатації електрообладнання та необережне поводження з вогнем.

Оперативна інформація ЦП ГУ МНС України в Закарпатській області З початку року в нашому краї вже сталося 66 пожеж, тільки прямі матеріальні збитки від яких склали 209 тисяч 800 гривень. На пожежах загинуло десятеро людей, ще сімох було травмовано. У зв’язку із збільшенням випадків загибелі і травмування людей на пожежах, Головне управління МНС України в Закарпатській області звертається до мешканців нашої області бути обачними у поводженні з вогнем та дотримуватися правил пожежної безпеки.

ШТОРМОВЕ ПОПЕРЕДЖЕННЯ
За повідомленням Українського Гідрометеоцентра 29 січня по Закарпатській області очікуються складні погодні умови: сильні опади у вигляді снігу, мокрого снігу, вранці та вдень місцями з дощем, налипання мокрого снігу, в горах хуртовини снігові замети. Посилення вітру 19-24 м/с на високогір’ї до 40 м/с. На дорогах ожеледиця.

30 січня хмарно з проясненням, слабкий сніг. На дорогах ожеледиця, в горах хуртовина. Вітер західний 7-12 м/с, в горах місцями 15-20 м/с. Температура повітря вночі 9-14°, вдень 1-6°, в горах вночі 12-17°, вдень 5-10° морозу.

31 січня хмарно з проясненням, часом сніг, в горах хуртовина. На дорогах ожеледиця. Вітер південно-західний 9-14, в горах місцями 15-20 м/с. Температура вночі 2-7°, вдень 1-4° морозу, в горах вночі 8-13°, вдень 5-10° морозу.

1 лютого вночі помірний, вдень слабкий мокрий сніг. Температура вночі 2-7° морозу, вдень від 1° морозу до 4° тепла, в горах вночі 8-13°, вдень 5-10° морозу.

2 лютого вночі невеликий сніг. Температура вночі 2-7° морозу, вдень від 1° морозу до 4° тепла, в горах вночі 5-10° морозу, вдень 2-7° морозу.

Найтепліше впродовж минулої доби було в містах Берегово та Ужгород (- 2°С), найхолодніше – вночі в районі полонини Плай (-14°С).

Найтепліше 28 січня в Ужгороді було зафіксовано в 1995 році (+9°С), найхолодніше – у 1954 році (-28,2°С).

На річках області продовжується зниження рівнів води.

На перевалах проїзд в напрямку Львівської та Івано-Франківської областей забезпечений. На Латірському, Абранському, Яблунецькому, Ужоцькому, Торунському перевалах на покритті снігова каша.

На автодорогах державного, обласного та місцевого значення на покритті снігова каша. На шляхах чергувало 138 одиниць техніки та 287 працівників автодорожніх служб.


ЦП ГУ МНС України в Закарпатській області
29 січня 2007р.

Теги:

Коментарі

НОВИНИ: Надзвичайні ситуації

13:40
На Хустщині рятувальники ліквідували пожежу в дерев’яній будівлі Фото новина
10:10
На Берегівщині 28-річна породілля народила немовля ще до приїзду лікарів Фото новина
17:33
Поїзд на маршруті Барвінкове – Львів – Чоп потрапив під удар російських безпілотників Фото новина
13:20
Під час пожежі в Чорноголові на Ужгородщині загинув 72-річний чоловік Фото новина
09:50
Падіння дерев і пошкодження ЛЕП спричинили затримки поїздів до Закарпаття
18:12
/ 1
На Тячівщині однорічна дитина постраждала від опіку внаслідок падіння гарячого молока Фото новина
15:23
У неділю на Закарпатті горіли три будинки
14:54
У Нересниці на Тячівщині у пожежі загинув чоловік
13:40
На Хустщині під час пожежі врятували 65-річну жінку Фото новина
12:30
У Синевирській Поляні медики прийняли пологи у салоні швидкої Фото новина
16:31
На Хустщині через негоду медикам довелося приймати пологи на виклику Фото новина
16:16
52-річний чоловік загинув у пожежі в Мукачеві Фото новина
14:55
На Берегівщині жінка врятувала автомобіль із палаючого гаража
10:13
В Ужгороді помер лебідь, врятований напередодні з криги на річці Уж Фото новина
20:04
/ 9
Прикордонники розповіли подробиці втечі водія рейсового автобуса на КПП «Ужгород»
19:00
/ 4
Водій рейсового автобуса Кошиці–Свалява втік від прикордонників на КПП «Ужгород»
17:25
У селі Ужок дворічна дитина отримала опіки під час купання
10:20
В Ужгороді врятували лебедя, який примерз до льоду на річці Уж Фото новина
15:52
У Золотарьові на Хустщині через отруєння чадним газом загинуло троє людей
19:12
На Закарпатті стався землетрус Фото новина
12:56
У Мукачеві поїзд збив чоловіка на залізничному перегоні
11:45
/ 2
Закарпатські прикордонники врятували 24-річного чоловіка, який намагався горами пройти у Румунію Фото новина
10:50
/ 2
Небо над Свалявою засяяло полярним сяйвом Фото новина
18:04
У Бабичах на Мукачівщині горів житловий будинок Фото новина
17:15
У Нересниці вночі згоріла дерев’яна лазня Фото новина
» Всі новини