На Закарпатті відкрили санаторій, де лікують вином

Поблизу села Довге на Закарпатті запрацював ще один потужний туристично-оздоровчий комплекс - санаторій "Боржава". 4 лютого санаторій було освячено. Родзинкою для відпочивальників є лікувальні процедури із застосуванням закарпатського вина - це так звана винотерапія.

На Закарпатті відкрили санаторій, де лікують вином

Як повідомили у прес-службі Закарпатської ОДА, реконструкція "Боржави" тривала майже чотири роки. Загалом власник санаторію Олег Уваров вклав у реконструкцію понад 24 млн грн. Нині "Боржава" одночасно може прийняти понад 150 відпочивальників. Для цього облаштовано 70 номерів, збудовано невелике котеджне містечко. Заклад розрахований на відпочивальників з різними статком – в санаторії є 15 соціальних номерів та понад двадцять класу "люкс".

Профіль лікування – захворювання кишково-шлункового тракту та опорно-рухового апарату. До послуг відпочивальників запропоновано п’ять видів мінеральних вод. Родзинкою для відпочивальників є лікувальні процедури із застосуванням закарпатського вина – це так звана винотерапія. Нещодавно у структурі санаторію створена і конеферми, де для відпочиваючих відкрито школу верхової їзди. Тут їм пропонуються триденні курси їзди на конях.

Оздоровленню сприяє і цілий спектр сучасних медико-оздоровчих процедур, чудові умови проживання. На території санаторію облаштовано літній амфітеатр, сучасний конференц-зал тощо, що дозволить проводити тут культурницькі заходи. Як стверджує Олег Уваров, зацікавленість закладом зі сторони туристів надзвичайно висока – і в літній, і в зимовий сезон. До слова, завдяки новому санаторію хороший зиск має і Довжанська селищна рада: зростають надходження в бюджет, в санаторії працевлаштовано понад 100 осіб. Окрім того, санаторій активно долучається й до благодійництва.

ZAXID.NET
05 лютого 2010р.

Теги: Закарпаття, санаторій, винотерапія, лікування, освячення, "Боржава", реконструкція

НОВИНИ: Соціо

09:15
Нічний удар по залізниці спричинив масові затримки поїздів на Закарпаття
18:14
До Мукачева прибув черговий евакуаційний поїзд із Дніпропетровщини Фото новина
17:23
У Мукачеві проведуть в останню путь полеглого захисника Володимира Луканинця Фото новина
12:03
На війні з рф поліг захисник із Виноградова Андрій Кириченко
11:11
У Чехії розшукують 22-річну закарпатку Фото новина
10:59
/ 1
Затриманий на хабарі суддя Олександр Пелих мобілізувався до ЗСУ
09:20
/ 9
Керівником Управління Західного офісу Держаудитслужби в Закарпатській області призначено Костянтина Черпіцького Фото новина
09:08
/ 1
Чопський прикордонний загін очолив Євгеній Бабич Фото новина
09:01
На Закарпатті оприлюднили прогнозований графік можливих відключень електроенергії на 5 грудня
16:52
На війні з рф помер військовий із села Свобода на Берегівщині Михайло Дерда Фото новина
13:56
В Ужгороді відкрили міні-скульптуру «Різдвяний цвіркун» Фото новина
09:09
Актуальний графік відключень електроенергії на Закарпатті 4 грудня
23:08
На війні поліг Василь Русин з Бистриці Чинадіївської громади Фото новина
18:00
В Ужгороді відкрилася Резиденція Святого Миколая
15:22
Туристичний потенціал Закарпаття презентували на виставці у Стокгольмі Фото новина
12:45
На Хустщині після повторного спалаху гепатиту А в Ізі посилили протиепідемічні заходи
11:17
/ 3
У Мукачеві запряцював перший в області крематорій для тварин Фото новина
10:03
У НПП «Синевир» посилили патрулювання через ризики незаконних рубок ялинок перед новорічними святами
09:04
На Закарпатті 3 грудня діятиме погодинне відключення електроенергії
18:17
/ 1
У Перечині перепоховали Героя Ярослава Токаря, який у 2023-му загинув під час боїв у Бахмуті Фото новина
17:30
Румунія продовжила обмеження руху на кордоні через ремонт мосту на річці Тиса
11:12
/ 6
У Збинах на Мукачівщині громада перейшла з російського православ'я в ПЦУ
09:39
/ 1
Підтверджено загибель на війні Героя із села Кіреш на Хустщині Олександра Куриці Фото новина
09:01
Стало відомо, коли на Закарпатті вимикатимуть світло 2 грудня
15:46
У Мукачеві встановили четвертого бронзового гусака Фото новина
» Всі новини