Чемпіоном Ужгорода з класичних шахів став студент УжНУ Василь Грабар

Результати чемпіонату обласного центру Закарпаття з класичних шахів

Чемпіоном Ужгорода з класичних шахів став студент УжНУ Василь Грабар

У шаховому клубі “Ужгородський” (вуп. Едектрозаводська, 51) завершилися останні поєдинки чемпіонату Закарпатського обласного центру з класичних шахів, в якому змагалися один майстер ФІДЕ, 10 провідних кандидатів в майстри спорту та 10 першорозрядників.

Потужним спуртом з п'яти перемог поспіль розпочав турнірну дистанцію КМС Василь Грабар. Однак у шостому турі у принциповому поєдинку з одним із переслідувачів Аркадієм Воровичем він зазнав поразки. Таким чином, перед заключним сьомим туром обидва з 5 очками очолили турнірну таблицю. Останні поєдинки фаворитів пройшли у надзвичайно цікавій та напруженій боротьбі і завершилися їх черговими перемогами. Обидва набрали по б очок і цілком заслужено поділили перше-друге місце.

Втім, навіть поразка в особистій зустрічі не завадила Василю Грабарю випередити конкурента за рахунок кращого коефіцієнта. Отже, новим чемпіоном Ужгорода 2010 року став студент IV курсу медичного факультету УжНУ Василь Грабар. Заслужений успіх молодого шахіста, який тільки нещодавно виконав норму кандидата в майстри спорту, але встиг стрімко увірватися до когорти провідних шахісті" області.
Діючий чемпіон області Аркадій Ворович поповнив свою колекцію титулів званням срібного призера чемпіонату обласного центру. Доля турнірної "бронзи" вирішувалася в "дербі" КМС Юрія Ісака та майстра ФІДЕ Віктора Бунди. В напруженій партії удача посміхнулася Юрію, отже він з 5 очками третій. Найкращої оцінки заслуговує виступ і талановитого 10-річного шахіста Мартіна Найгебавера. Після чотирьох турів він навіть очолював разом з майбутнім переможцем турнірну таблицю. І лише невдалий фініш не дозволив хлопцеві увійти до трійки призерів. Мартін теж набрав 5 очок, але гірший коефіцієнт відсунув його на четверте місце. Втім, головні перемоги здібного юного шахіста, безумовно, ще попереду.

Призери чемпіонату нагороджені грамотами, дипломами та заохочувальними призами від міського управління у справах сім'ї, культури, молоді та спорту. Отримали нагороди і три найуспішніші ветерани (старше 60 років) - Анатолій Прокопчук, Володимир Артамонов та. Степан Стерчо.

А по завершенні спортивних баталій в клубі за участі провідних шахістів Ужгорода та одного зі спортивних керівників міста Ісрафіла Василькіна відбулися звітно-виборчі збори міської шахової федерації., яку чотири роки очолює один з провідних шахістів області, ентузіаст давньої гри Семен Найгебавер. Учасники зборів одностайно визнали трирічну роботу міської федерації задовільною, а Семена Найгебавера знову обрали головою на новий звітно-виборчій термін.

03 лютого 2010р.

Теги: шахи, чемпіонат, Ужгород, призер,

НОВИНИ: Соціо

11:15
Помер військовий із села Невицьке на Ужгородщині Анатолій Макарович Фото новина
09:09
У Карпатах зафіксували масове цвітіння шафранів Фото новина
17:59
/ 2
Командиру роти 128-ї закарпатської бригади присвоєно звання Героя України Фото новина
17:31
В Ужгороді затримали чоловіка за пошкодження фітнес-клубу Фото новина
15:15
В Ужгороді відбудеться «Містечко здоров’я»: безкоштовні щеплення та обстеження для всіх охочих
13:20
В Ужгороді попрощаються із полеглим захисником Владиславом Шитіхіним Фото новина
12:16
На Закарпатті судитимуть 49-річного громадянина Туреччини, який зґвалтував 16-річну дівчину Фото новина
11:01
На Закарпатті водій намагався провезти через кордон понад 230 кг одягу без декларації Фото новина
16:53
/ 1
Мукачівець став єдиним українцем на офіцерських курсах у США Фото новина
16:46
/ 1
У Міжгір’ї 17-річний водій спричинив ДТП з шістьма потерпілими Фото новина
15:01
В Ужгороді під час «Сакура фесту» зібрали понад 1,2 млн грн для ЗСУ Фото новина
13:54
На Рахівщині нетверезий чоловік вчинив домашнє насильство та кинувся на поліцію з сокирою Фото новина
12:40
В Ужгороді попрощалися із 30-річним військовим Андрієм Трещаком Фото новина
18:47
В Ужгороді попрощаються із полеглим прикордонником Романом Самолюком Фото новина
15:58
/ 2
У Мукачеві попрощалися із полеглим на війні з рф захисником Юлієм Калі Фото новина
11:40
На кордоні з Угорщиною вилучили понад 52 тисячі незадекларованих євро Фото новина
10:28
/ 4
Боєць закарпатської 128-ї бригади провів 343 дні на передовій без ротації Фото новина
09:32
/ 2
На Закарпатті 15-річна дівчина загинула через ураження електрострумом
13:42
/ 1
В Ужгороді попрощаються із полеглим захисником Андрієм Трещаком Фото новина
15:12
/ 1
Закарпаття представили на Всеукраїнському туристичному саміті у Львові Фото новина
14:17
/ 1
У Мукачеві розквітла унікальна двоколірна сакура Фото новина
12:35
/ 1
У Верхньому Бистрому на Хустщині провели в останню путь воїна Василя Бодню Фото новина
09:03
/ 2
До «Сакура Фест» в Ужгороді підготували безкоштовні екскурсії Фото новина
08:14
Прикордонника із Закарпаття нагородили посмертно орденом «За мужність» Фото новина
19:14
На Тячівщині зіткнулися три автомобілі Фото новина
» Всі новини