Тренер "молодіжки" ФК "Закарпаття" Михайло Іваниця: "Націлюємося на перемоги"

З вірою у майбутні перемоги готує своїх підопічних тренер молодіжного складу ФК "Закарпаття" Михайло Іваниця. Вже у цей понеділок "молодіжка" ужгородського клубу відправиться на другий тренувальний збір у Севастополь. Як заплановано підготовку на Кримському півострові та які висновки зробив наставник дублерів після першого кола кореспондент інформаційного відділу ФК "Закарпаття" довідувався напередодні від'їзду команди на другий збір.

Тренер "молодіжки" ФК "Закарпаття" Михайло Іваниця: "Націлюємося на перемоги"

- Михайле Михайловичу, як плануєте проводити другий навчально-тренувальний збір?

- З 31 січня по 10 лютого будемо проводити другий збір у Севастополі. Упродовж десяти днів заплановано провести 5 контрольних матчів. Зіграємо спаринги проти ПФК "Севастополь", молодіжного складу запорізького "Металурга", інших суперників ще підшуковуємо. До команди ми залучили кількох нових гравців та відсотків на 80 молодіжна команда складається з закарпатських вихованців.

- Перша половина сезону для ваших підопічних була не дуже вдалою, що будете робити щоб виправити ситуацію у весняній частині першості?

- Так, невдало провели ми перший сезон. Головною причиною цього можна назвати брак часу, адже за кілька тижнів створити боєздатний колектив дуже важко. Взяли багато хлопців, дехто з них не оправдав довіри, а хтось почав прогресувати. Слід розуміти й те, що нам протистояли колективи, які вже не один рік грають на такому високому рівні. Думаю, що весняна частина буде більш вдалою для нас і хлопчиками для биття не будемо.

- У Прем’єр-лізі представники клубів нарікають на вплив суддівства на результат поєдинків. Чи присутній фактор суддівства у першості молодіжних складів?

- Ні, не думаю. Та й звички не маю обговорювати ті чи інші дії суддів. Та й суперники, яким проступилися переважали нас як у тактичному плані так і в технічному. Потрібно, щоб у професійного клуба завжди була друга команда – молодіжний склад. Керівництво клубу мене вже поінформували, що навіть у випадку, якщо команда не гратиме у прем’єр-лізі у нас буде молодіжний склад, який гратиме у чемпіонаті області. Повірте, якщо команда матиме дублюючий склад не один рік, а постійно – результат буде зовсім інший ніж маємо його тепер.

- Ви кілька років працювали у дитячо-юнацькому футболі, тож чи можна говорити про те, що львівські, запорізькі чи харківські однолітки переважають закарпатських юних футболістів своєю майстерністю?

- У нас дуже багато талановитих молодих футболістів. Проблема в іншому – у відсутності належної інфраструктури, в першу чергу нестачі футбольних полів, особливо взимку. Ви подивіться наші юні закарпатські таланти 1993 р.н. успішно виступають у донецькій команді, динамівській школі. Що можна сказати лише про гравців 1985 р.н. – Кобіна, Кополовця, Бобаля, Надя Микуляка. Та й закарпатські дитячі команди успішно виступають у ДЮФЛ, так що у нас є серйозний кадровий потенціал, головне його належним чином реалізувати і зберегти.

- Що б хотіли побажати закарпатським уболівальникам?

- Наші уболівальники знаються на футболі, вони вимогливіші ніж прихильники інших клубів. Сподіваюся, що весною ми Вас порадуєм перемогами, а у відповідь розраховуємо на Вашу палку підтримку.

30 січня 2010р.

Теги: ФК "Закарпаття", Михайло Іваниця

НОВИНИ: Надзвичайні ситуації

09:10
На Хустщині сталася пожежа у житловому будинку Фото новина
09:00
/ 1
У Хустському районі зафіксували новий землетрус магнітудою 1,7 Фото новина
15:15
У селі Мала Добронь на Ужгородщині горів житловий будинок Фото новина
12:56
Сусіди разом із рятувальниками врятували будинок від пожежі на Ужгородщині Фото новина
09:12
/ 2
У Міжгір’ї стався конфлікт біля ТЦК із застосуванням зброї Фото новина
17:47
/ 2
У Львові з третього поверху ТРЦ впав 20-річний закарпатець Фото новина
16:57
У селі Концово чоловік натрапив на боєприпас часів Другої світової війни Фото новина
13:40
На Закарпатті неподалік Виноградова зафіксували землетрус Фото новина
11:07
На Закарпатті завершили гасіння пожежі, що охопила 75 гектарів лісу Фото новина
17:56
На Закарпатті через сказ у собаки запровадили карантинні обмеження
16:07
На Тячівщині надзвичайники врятували житловий будинок від пожежі Фото новина
14:41
На Ужгородщині посеред вулиці загорівся легковик Фото новина
09:09
В Ужгороді жінка забрала чуже немовля разом із візочком Фото новина
14:50
Сотні рятувальників і авіація борються з масштабною лісовою пожежею неподалік Воловця Фото новина
10:14
/ 4
Ужгородські патрульні врятували розгублену пенсіонерку Фото новина
09:03
На Мукачівщині триває ліквідація масштабної лісової пожежі Фото новина
11:44
На Ужгородщині під час пожежі загинув чоловік Фото новина
09:02
Син врятував матір із палаючого будинку на Хустщині
16:29
На Тячівщині пожежу вдалося зупинити за крок від житлового будинку Фото новина
10:43
/ 2
На Закарпатті вигорів готель на Красії Фото новина
16:44
/ 1
За добу на Закарпатті сталося 11 пожеж через спалювання сухостою
10:15
/ 2
На Львівщині розслідують смертельне зіткнення поїзда "Київ-Ужгород" з вантажівкою Фото новина
09:11
/ 1
На Львівщині автокран протаранив потяг «Київ–Ужгород» - є загиблі Фото новина
13:42
У річці Тересва на Закарпатті виявили тіло чоловіка
09:11
Поліція Закарпаття зупинила вантажівку після стрілянини по колесах Фото новина
» Всі новини