Цьогорічна зима на Закарпатті найхолодніша за останні три роки

Цьогорічна зима на Закарпатті найхолодніша за останні три роки. Нинішня погода зумовлена потужним сибірським антициклоном, за допомогою якого перемістилися арктичні повітряні маси. Це й викликало мінімальні температури на Закарпатті - 20-23 градуси нижче нуля.

Цьогорічна зима на Закарпатті найхолодніша за останні три роки

Про це розповіла заступник начальника Закарпатського обласного гідрометеорологічного центру Василина Блох.

За словами В. Блох, для області така температура у січні не є аномальною: "У 1987 році морози сягали від 28 до 31 градусів, середньодобова температура упродовж січня була 15-16 градусів. Січень 1987 року був найхолоднішим, починаючи від 1945 року і до нині, – наголосила Василина Блох, – поки що морози будуть утримуватимуся, за кілька днів їхня інтенсивність дещо послабиться – на 5-6 градуси. Вночі очікується 7-12 градусів нижче нуля, враховуючи гори, а у день – від 2 до 7 градусів морозу. З 28 січня на Закарпатті передбачається невеликий сніг з перервами та слабкою інтенсивністю. Початок лютого теж буде з морозами".

Тільки останні два роки на Закарпатті, за словами фахівців, у січні не було таких холодів. Тривалість морозів дещо шокує мешканців області, бо попередні зими були теплими, - переконані в Закарпатському обласному гідрометеорологічному центрі. Зокрема 2007-2008, 2008-2009 років, коли середньодобова температура була вища за норму на 2 і 3 градуси.

До речі, 9 січня цього року гідрометеорологи зафіксували найвищу з 1945 року температуру у цей день на Закарпатті – 15,2 градуси тепла (у Берегові).

ZAXID.NET
26 січня 2010р.

Теги: зима, температура, сніг, мороз

НОВИНИ: Надзвичайні ситуації

16:55
У Лазах на Мукачівщині вдалося врятувати будинок від пожежі завдяки дитині Фото новина
09:45
У селі Руське на Мукачівщині пожежа загрожувала кільком будівлям Фото новина
16:44
У Мукачеві зафіксували землетрус магнітудою 1,7
14:37
Гірські рятувальники знайшли підлітка-сноубордиста, який заблукав на Драгобраті Фото новина
13:54
У Мукачеві в канаві виявили потопельника
10:07
В Хусті через займання гаража ледь не загорілася багатоповерхівка Фото новина
12:39
У Мукачеві рятувальники деблокували водія з понівеченого внаслідок ДТП автомобіля Фото новина
11:16
/ 3
ДБР проводить обшуки в ДСНС Закарпаття
11:29
У Синевирі через засніжену дорогу, медикам довелося пішли йти до пацієнтки ФОТО)
13:52
/ 5
Лижник із Волині травмував ключицю на Красії Фото новина
12:36
/ 2
У Хусті згорів торговельний кіоск Фото новина
18:10
/ 1
На Рахівщині медики евакуювали пацієнта на санчатах Фото новина
16:46
Траса «Київ — Чоп» — лідер за смертельними ДТП
18:14
Під час пожежі в Ужгороді евакуювали двох мешканців багатоповерхівки Фото новина
12:02
Гірські рятувальники евакуювали травмованого лижника з гори Красія Фото новина
17:43
У Білках через пожежу в підвалі ледь не згорів житловий будинок Фото новина
15:55
В Ужгороді вночі горіли гараж, сарай і автомобіль Фото новина
14:22
Через розпалену піч на Свалявщині ледь не згорів будинок Фото новина
13:26
/ 1
В Ужгороді 85-річний водій помер за кермом і врізався в фасад аптеки Фото новина
12:55
У Бобовищі водій із 2,41 проміле алкоголю спричинив смертельну ДТП Фото новина
17:10
/ 2
Поліція затримала водія вантажівки, причетного до смертельної ДТП на Абранському перевалі Фото новина
13:11
На Хустщині через пожежу в котельні ледь не згорів житловий будинок Фото новина
12:08
Двоє людей загинули у смертельній автотрощі на Абранському перевалі Фото новина
09:58
/ 1
У румунських Карпатах врятували двох українців, які збилися з маршруту в критичному холоді і двометрових заметах Фото новина
16:55
На Рахівщині ледь не згорів житловий будинок Фото новина
» Всі новини