На Закарпатті горіли два автомобілі

17 січня о 18:35 до оперативної диспетчерської служби ГУ МНС надійшло повідомлення про загорання в обласному центрі Закарпаття Ужгороді гаража на вулиці Яна Гуса, що належить 37-річній місцевій мешканці.

На Закарпатті горіли два автомобілі

Про це "Закарпаття online" повідомили в Центрі пропаганди ГУ МНС в Закарпатській області.
 
На місце події прибули 2 відділення ужгородських вогнеборців. Потрапивши до гаражного приміщення, пожежники відкрили ворота та викотили на вулицю автомобіль NIVA CHEVROLET   2007 р. в., після чого загорання було ліквідовано.

Вогонь пошкодив лакофарбове покриття автівки, запчастини та обладнання в гаражі. Завдані збитки та причина виникнення пожежі встановлюються, хоча найбільш ймовірно, що все могло статися через коротке замкнення в головному електричному щитку будівлі.

Ще один подібний випадок трапився 15 січня в Хусті. Напередодні ввечері власник, приїхавши додому, поставив ВАЗ 2101 1978 р.в., у гараж. А коли вранці повернувся до автомобіля, відчув запах горілого.

Повідомлення про пожежу на пункт зв’язку СДПЧ-10 по охороні міста Хуст надійшло о 7:00. За короткі строки вогнеборці загорання ліквідували, однак вогонь встиг пошкодити салон транспортного засобу, технічний паспорт та доручення на право керування.   Причиною загорання фахівці пожежної справи називають коротке замкнення електропроводки автомобіля.

18 січня 2010р.

Теги: загорання, вогонь, пожежа, Хуст, Ужгород

НОВИНИ: Надзвичайні ситуації

12:56
У Чорній Тисі на Рахівщині зранку неділі згорів Jeep
11:57
У суботу закарпатські рятувальники тричі вирушали в гори на допомогу травмованим
11:47
В Ужгороді в каналі виявили потопельника
22:20
У горах на Прикарпатті розшукали туристок з Ужгорода з песиком Фото новина
13:54
У Мукачеві патрульним довелося допомагати дівчині, яка різала вени на руці Фото новина
11:21
Молодий чоловік з Новоселиці на Тячівщині потрапив до реанімації з опіками половини тіла
11:15
У Бороняві Хустської громади в штучному ставку виявили тіло 83-річного чоловіка
11:04
У Хусті горіло Peugeot, а в Мукачеві – Volkswagen Фото новина
11:30
У Берегові врятували від вогню будинок, де горіло в одній кімнаті Фото новина
15:26
У Руській Мокрій на Тячівщині 16-річний мотоцикліст в'їхав у місток на узбіччі, його пасажир-одноліток загинув Фото новина
13:07
У Лінцях на Ужгородщині через пожежу в надвірній споруді загорівся будинок Фото новина
11:31
У Сюрте на Ужгородщині горів будинок Фото новина
15:30
У Середньому Водяному на Тячівщині вигорів дерев'яний поверх 2-поверхового будинку Фото новина
15:23
У Холмці на Ужгородщині, поки жінка поралася в городі, загорівся будинок Фото новина
11:24
У Бедевлі на Тячівщині горів лакофарбувальний цех підприємства Фото новина
11:21
/ 2
У понеділок у Великому Березному горіла Audi, а у Білій Церкві на Тячівщині – Volvo
16:27
За добу на Закарпатті гірські рятувальники тричі поспішали на допомогу Фото новина
13:58
У Драчині Свалявської громади п'яний водій Volkswagen-а врізався в Nissan на узбіччі, постраждали пасажири Фото новина
13:30
У Мукачеві до реанімації обласної дитячої лікарні з важкими опіками потрапила 5-річна дитина
13:13
На Драгобраті при спуску п'яний 20-річний житель Ясіні перекинув свій мотоцикл разом з 19-річним пасажиром Фото новина
13:05
У Велятині на Хустщині у Тисі виявили тіло людини
12:01
У Виноградові горіли дрова на приватному обійсті Фото новина
13:54
У Добрянському на Тячівщині 11-річний хлопчик на незареєстрованому скутері зіткнувся із зустрічною "Шкодою" і травмувався Фото новина
13:14
В Ужгороді на пожежі в квартирі на 3-му поверсі багатоповерхівки врятували 96-річного власника Фото новина
11:42
У Смологовиці Іршавської громади вночі горів ВАЗ
» Всі новини