У закарпатському Кострині урочисто відкрили капітально відремонтовану амбулаторію

Відтепер у Кострині, що на Великоберезнянщині, кваліфіковану медичну допомогу надаватимуть у капітально відремонтованій амбулаторії загальної практики сімейної медицини.

У закарпатському Кострині урочисто відкрили капітально відремонтовану амбулаторію

На урочистому відкритті цього закладу у п’ятницю, 15 січня, побували начальник управління охорони здоров’я облдержадміністрації Василь Скрип, Костринський сільський голова Іван Сегеда та інші, повідомили "Закарпаття online" в управлінні інформації та зв’язків із громадськістю Закарпатської облдержадміністрації.

Вітаючи присутніх із цією подією, Василь Скрип зауважив, що  реконструкція амбулаторії – радість не лише для колективу та місцевого населення, а й туристів, що приїздять у Кострино на відпочинок. А найголовніше, тут хоч невеликий, але професійний колектив, – каже Василь Васильович.

У закарпатському Кострині урочисто відкрили капітально відремонтовану амбулаторію

Також він згадав про техногенну аварію, що сталася у Кострині на продуктопроводі на початку минулого року, й відзначив ефективну злагоджену роботу медиків.

В амбулаторії загальної практики сімейної медицини, яка, крім костринців, обслуговує і жителів сіл Костринська Розтока, Княгиня, Сіль, кажуть, досі майже не було  умов.

За словами місцевого голови Івана Сегеди, будівлю, де останні півстоліття надавали меддопомогу, звели ще у...1885 році. Спочатку це була фара, з 1945 року – лікарня,  а потім амбулаторія, – каже Іван Сегеда.

Звісно, приміщення потребувало капремонту. На це з обласного бюджету було виділено 290 тисяч гривень. Від старої будівлі залишилися лише стіни, все інше капітально реконструювали, зокрема, замінили дах, водостічні труби, електропроводку, встановили сучасні склопакети тощо.

На святі присутні особливо дякували обласній владі.

Як повідомив начальник управління охорони здоров’я облдержадміністрації, плани з матеріально-технічного забезпечення закладів охорони здоров’я на 2009 рік були стовідсотково виконані та профінансовані. На цей задуми теж є, але, поки не прийняті Держбюджет і головний фінансовий документ області, говорити про них зарано.
 

16 січня 2010р.

Теги: Кострино, амбулаторія

НОВИНИ: Соціо

14:15
/ 1
Військовий 128-ї гірсько-штурмової бригади став призером конкурсу інструкторів армійського корпусу Фото новина
12:50
На Закарпатті медики «екстренки» врятували жінку після раптової зупинки серця
10:42
/ 2
В Ужгороді відбудеться підсумкова конференція міжнародного проєкту «Зелені скарби Карпат»
10:01
У Мукачеві вулицями міста пройшла Хресна дорога Фото новина
09:06
/ 1
На Закарпатті під час рейду проти спалювання сухостою оштрафували ще чотирьох порушників Фото новина
17:54
/ 1
Полеглому закарпатському захиснику присвоєно звання Героя України Фото новина
15:49
На війні з рф поліг захисник із Неліпина на Мукачівщині Іван Плоскіна Фото новина
12:07
Завершилася серія тренінгів із практичної педагогіки для фахівців, які працюють із дітьми Фото новина
11:01
Відомий гірський рятувальник поділився новими світлинами Чорногори Фото новина
09:04
Прикордонники Чопського загону затримали турка за спробу незаконного переходу кордону Фото новина
17:21
У Мукачеві 15 березня відбудеться Хресна дорога
15:25
/ 2
На Берегівщині поліцейські повернули господарям загубленого пса, який допомагає у реабілітації дітей Фото новина
12:23
На 105-му році життя померла вчителька з Іршави Ганна Фечка Фото новина
18:31
/ 2
У Мукачеві зупинили водійку з перевищенням алкоголю у 7 разів Фото новина
17:17
У Мукачеві попрощалися із полеглим на війні з рф захисником Василем Ляхом Фото новина
11:25
/ 1
У Нижній Воротах на Мукачівщині попрощалися з Героєм Олександром Власовим Фото новина
10:33
У Мукачеві пройде щорічний племінний огляд собак Фото новина
10:02
/ 1
На Тячівщині рятувальники спіймали порушницю, яка палила сухостій біля будинків Фото новина
08:59
/ 2
В Ужгороді неповнолітній катався містом із арсеналом зброї в авто Фото новина
17:08
/ 7
В Ужгороді патрульні допомогли літньому чоловікові, який загубився в місті Фото новина
16:16
У Мукачеві розквітла знаменита «шалена» сакура Фото новина
14:51
/ 1
На Закарпатті від початку року «швидка» 500 разів виїжджала до пацієнтів із проблемами нирок Фото новина
13:16
У Мукачеві 14 березня проведуть еко-пікнік на набережній
12:26
У селі Олешник на Берегівщині попрощаються із військовим Володимиром Мащенком Фото новина
10:05
У Довгому на Хустщині попрощалися з 25-річним захисником Василем Бабинцем Фото новина
» Всі новини