В Ужгороді водій, що смертельно травмував пішохода, втік з місця ДТП, але потім здався

В Ужгороді, на вулиці Минайській, сталася трагічна дорожньо-транспортна пригода. Легковий автомобіль Toyota Camry збив пішохода. Водій іномарки навіть не зупинився, щоб допомогти потерпілому, і поїхав з місця аварії...

В Ужгороді водій, що смертельно травмував пішохода, втік з місця ДТП, але потім здався

Увечері, 13 січня, близько 20:30 слідчо-оперативна група Ужгородського МУ ГУ МВС в Закарпатській області виїхала на місце дорожньо-транспортної пригоди, яка сталася на одній з вулиць міста Ужгорода - Минайській. Саме там невідомий збив пішохода-пенсіонера 1941 року народження, який мешкав поблизу місця аварії.

Збитого пенсіонера відразу доставили до Ужгородської центральної міської лікарні. Але через важкі і численні травми чоловік помер у приймальному відділенні клініки.

"Горе-водій" тим часом зник з місця події, "залишивши" з переляку автомобільний номерний знак і уламки чорного пластику від машини. Крім цього правоохоронцями було виявлено та вилучено черевик потерпілого, шарф, дві зв'язки ключів і чорну шкіряну кепку.

Шукати винуватця довелося недовго: через 3 години після інциденту непрацюючий 36-річний ужгородець, що мешкає на вулиці Українській, особисто прийшов до чергової частини міліції і зізнався в тому, що збив своєю Toyota Camry пенсіонера.

Автомобіль, як з'ясували правоохоронці, дійсно був зареєстрований на цього громадянина.

Своє зникнення з місця ДТП водій пояснив шоковим станом і страхом, які змусили його поїхати подалі від біди. Однак, через деякий час, здоровий глузд і совість підказали чоловікові, що потрібно особисто зізнатися в скоєному.

Як повідомили в ГУ МВС в Закарпатській області, зараз долю водія-ужгородця вирішують правоохоронні органи, а його автомобіль поміщений на штраф-майданчик.

14 січня 2010р.

Теги: ДТП, Ужгород, травма, помер

Коментарі

16.01.2010 / 20:23:00

НОВИНИ: Кримінал

13:58
/ 2
На Закарпатті за березень викрили 12 учасників схем переправлення військовозобов’язаних Фото новина
10:00
/ 1
На Закарпатті викрили групу переправників Фото новина
16:33
На Закарпатті судитимуть водія, який у стані сп’яніння скоїв смертельну ДТП Фото новина
11:36
За злісне невиконання батьківських обов'язків мукачівку покарали понад 5-а роками тюрми
10:57
/ 5
На Тячівщині лісничий самовільно збудував садовий будинок для родини на землях лісфонду Фото новинаВідео новина
09:55
На Закарпатті судитимуть підрядника через ДТП, у якій постраждала вагітна жінка Фото новина
12:21
/ 5
На Закарпатті суддю підозрюють у незаконному отриманні понад 640 тисяч гривень доплат Фото новина
10:52
На Закарпатті судитимуть екскерівника надлісництва за масштабну незаконну вирубку дубів Фото новина
15:54
/ 2
На Закарпатті викрили схему підключення Starlink для російських військ Фото новина
11:48
На Рахівщині чоловік до смерті побив односельця Фото новина
09:54
/ 1
На Закарпатті поліція затримала наркокур’єра з Дніпра з 2,2 кг «солі» Фото новина
17:57
/ 2
На Закарпатті чоловік продав автомобілі, ввезені як гуманітарна допомога для ЗСУ Фото новина
13:13
/ 2
На Мукачівщині чоловік намагався продати автомат і гранату Фото новина
12:06
На Берегівщині 24-річний зловмисник напав на 13-річного хлопця через вигаданий «борг»
18:05
/ 3
На Закарпатті до 7 років ув’язнення засудили 20-річного водія, з вини якого в ДТП загинули двоє підлітків Фото новина
17:13
/ 1
ВАКС призначив до розгляду корупційну справу судді Воловецького райсуду Пелиха
15:54
/ 4
На Закарпатті накрили ще три «схеми для ухилянтів» Фото новина
15:10
/ 1
СБУ викрила угорського спецслужбіста, який керував агентурною мережею на Закарпатті Фото новинаВідео новина
14:12
/ 1
12 закарпатців постануть перед судом за наркобізнес і «схеми» втечі за кордон Фото новина
15:57
/ 3
На Рахівщині чоловік до смерті побив сусіда Фото новина
21:08
/ 2
Поліція відкрила кримінальне провадження через земельний скандал в Оноківцях на Ужгородщині
20:37
/ 30
Під час обшуків у Свалявській лікарні поліція документувала схеми привласнення бюджетних грошей
16:39
/ 2
В Ужгороді військового викрили на спробі дати хабар Фото новина
12:12
На Закарпатті судитимуть матір у справі про смерть 7-річного хлопчика Фото новина
21:54
/ 1
Серед оголошених Інтерполом у розшук в справі вбивства Ігоря Комарова на Балі є Василь Немеш із Углі на Тячівщині
» Всі новини