На Святвечір на Закарпатті найбільше дошкуляли злодії

Як свідчить статистика, Різдвяні свята на Закарпатті пройшли загалом спокійно, хоча без криміналу, звісно, не обійшлося.

На Святвечір на Закарпатті найбільше дошкуляли злодії

Як повідомили "Закарпаття online" в ВЗГ ГУ МВС України в Закарпатській області, упродовж доби 6-го січня 2010 року в області зареєстровано 47 злочинів, з яких 30 було розкрито за гарячими слідами. Зокрема, розкрито дві крадіжки, з незаконного обігу вилучали зброю та наркотики. Працівники ДАІ склали 311 адмінпротоколів про порушення ПДР, серед яких 30--на нетверезих водіїв.

За добу 7 січня зареєстровано 29 злочинів, з яких розкрито 15: 2 хуліганства, 3 крадіжки тощо. Складено 300 протоколів на порушників ПДР, з них 34--за пиятику.

Наступної доби зареєстровано 39 злочинів, з них 16 розкрито. Із 302-х порушників ПДР 52 виявилося в нетверезому стані.

На завершення свят, 9-го січня, в краї сталося 51 злочинів, з яких розкрито 38: одне згвалтування, 2 крадіжки, 2 вилучення зброї та одне--наркотиків. З 581 порушників правил дорожнього руху відразу 58 перебували в нетверезому стані.

На Святвечір найбільше дошкуляли злодії. Так, в Ужгородське міське управління міліції звернувся із заявою приватний підприємець, з магазину якого на вул. Легоцького невідомі зловмисники вночі шляхом злому замків вхiдних дверей викрали сейф із 22 тисячами гривень. Магазин охоронною сигналiзацiєю не був обладнаний.

У Мукачівський міськвідділ міліції надiйшла заява від місцевої пенсіонерки. Заявниця поскаржилася, що в будинок її доньки шляхом демонтажу металевих грат та скла на вiкнi гаражного примiщення проникли невiдомi особи. Поживою злодіїв стали картина класика закарпатського живопису А.Коцки, 17 золотих ювелiрних виробiв, 4800 доларiв, 800 євро, 12000 гривень, ноутбук та мобiльний телефон "Нокiа".

Вночі 7-го січня на Ужгородщині в селі Холмок молодий водій “Деу-Сенс” не впорався з керуванням та вдарився об газовий компенсатор, що спричинило витiк газу та призвело до вiдключення голубого палива в самому селі.

У Перечині на вулиці міліціонери спільно з прикордонниками затримали двох нетверезих молодиків, які виявилися громадянами Молдови. Нелегалів було передано до вiддiлу прикордонної служби.

Ввечері 8-го січня на Берегівщині в селі Нижні Ремети "Мерседес", водій якого утік з місця пригоди, скоїв наїзд на трьох велосипедистів, один з яких, чоловік 60-ти років, загинув на місці пригоди. Двоє інших, віком 24 та 25 років, опинилися у важкому стані в лікарні. Невдовзі міліціонери розшукали й затримали водія, яким виявився 21-річний житель Берегова.

На третій день Різдвяних свят -- 9-го січня у краї було зареєстровано найбільшу кількість злочинів -- 51, з яких 38 розкрито за гарячими слідами. Так, пiд час огляду дворогосподарства 56-річного мешканця с.Барвiнок Ужгородського району міліціонери виявили в металевому контейнерi 4 ножi, двi заготовки леза, патрон 12-го калiбру, дві бiти та газовий балончик. Ще 23 патрони калібру 5,45 мм. знайшли правоохоронці в кишені куртки 23-річного жителя свалявського села Березники, якого затримали на вулиці за скоєння адмiнравопорушення.

12 січня 2010р.

Теги: злодій, Різдво, Святвечір, злочин

НОВИНИ: Кримінал

10:21
У Мукачеві повідомили про підозру чоловікові, який ошукав подружжя пенсіонерів на понад 1,1 млн грн Фото новина
14:55
/ 1
Закарпатка намагалася перетнути кордон із фальшивою страховкою та запропонувала хабар Фото новина
11:09
Суд покарав мукачівку, яка систематично била і принижувала чоловіка, роком пробації та програмою для кривдників
08:53
У Мукачеві за "п'яне" водіння покарали водія "Мерседеса" Фото новина
16:55
/ 6
На Тячівщині директор дитсадка та спільники розікрали майже 1 млн грн під час ремонту Фото новина
15:42
На Берегівщині викрили спробу переправлення 23-річного киянина за кордон Фото новина
15:01
/ 6
На Закарпатті затримали чоловіка, який обіцяв «вирішити питання» служби за $4 тисячі Фото новина
13:06
У Мукачеві двоє підлітків за вечір пограбували чотирьох людей Фото новина
16:03
/ 1
На Закарпатті судитимуть учасників наркомережі з прибутком до пів мільйона гривень на місяць Фото новина
12:45
/ 6
В Ужгороді на 7 років ув’язнили військового, який двічі втікав з полігону в Оріховиці
12:19
Поліція Мукачева затримала рецидивіста, який торгував метамфетаміном Фото новина
13:12
/ 2
Чотирьох закарпатців підозрюють у незаконному видобутку піщано-гравійної суміші з річки Тиса Фото новина
18:05
/ 5
Жінці з Рахівщини присудили 2 роки пробаційного нагляду за протест з перекриттям дороги проти проїзду важких лісовозів
10:12
/ 1
На Закарпатті до суду передали справу про розтрату майже 45 млн грн на ремонті дороги
11:16
/ 1
На Закарпатті реєстратор «втратив» 2,6 га земель Нацпарку «Синевир»
10:13
На Хустщині затримали підозрюваного у торгівлі бойовою зброєю Фото новина
15:41
На Тячівщині затримали чоловіка за підозрою у замаху на вбивство неповнолітнього Фото новина
11:02
/ 5
На Закарпатті затримали митника за хабар у $3 700
10:54
На Закарпатті взяли під варту 67-річного чоловіка, підозрюваного у розбещенні дитини
09:03
В Ужгороді патрульні зупинили нетверезого водія з ймовірними наркотиками та забороненим предметом Фото новина
14:38
У Виноградові викрили завищення ціни на житло для дитячого будинку Фото новина
12:31
/ 1
Закарпатські прикордонники виявили безакцизні сигарети у сховку автомобіля Фото новина
10:51
/ 15
При обшуку у керівника Закарпатського ОТЦК Савчука виявили близько 100 тис. незадекларованих доларів
10:25
/ 2
Бухгалтерці Хустської міськради, яка виписала колезі 500 тис. грн премії, загрожує до 5 років ув’язнення
10:12
У районній лікарні на Рахівщині виявили багатотисячні збитки Фото новина
» Всі новини